Ninja a NickMercs majú horúcu debatu Fortnite zamerať pomoc

Ninja a NickMercs majú horúcu debatu Fortnite zamerať pomoc 1

Ninja a NickMercs mali horúcu debatu Fortnite zamerať pomoc počas nedávneho prúdu.

Už ste toho mali dosť Fortnite zamerať asistenčnú debatu? No, Fortnite streamy nie. Inokedy pomáha ďalší argument o cieli Fortnite,

Táto bola splodená komentárom širokopásmového prijímača Tampa Bay Buccaneers Mike Evans, zatiaľ čo Ninja a NickMercs streamingovali.

Hviezda NFL priniesla hranie na konzole vs. hranie na počítači. Nick využil výnimku z charakterizácie Ninja zameranej pomoci na počítači.

Ninja a NickMercs majú horúcu debatu Fortnite zamerať pomoc 2

"Počúvaj, človeče, hral som turnaj konzoly druhý deň," povedal Nick Ninja a jeho divákom. „Zameraj pomoc je doslova to isté. Je mi jedno, čo nikto z mojich matiek *** nehovorí. “

Ninja objasnila, že hovorí o snímkovej frekvencii na počítači, s ktorou Nick súhlasil. To bolo, keď Ninja povedala slovo „rozbité“, že medzi dvoma streamermi začali veci trochu skúšať.

"Homie, zapojte ovládač a vykonajte," povedal Nick Ninja. Ninja odpovedala, že nemôže, pretože mu pri používaní ovládača bolia prsty.

Ninja a NickMercs majú horúcu debatu Fortnite zamerať pomoc 3

"Keby to bol OP, všetci z nich by hrávali *** a vy to viete," povedal Nick. „Získate prvých 100, desať z týchto detí sú hráčmi kontrolórov. Pretože jeden z nich je v prvej desiatke, každý má problém s tým ***. “

"Nie je to tak, že jeden z nich je v prvej desiatke," vyvrátila Ninja. „Je to tak, že ten, ktorý má kontrolóra, ktorý je v hornej časti, má 50-krát elimináciu všetkých PC prehrávačov. To je problém."

Obaja ďalej kričali jeden na druhého nad silou pomoc pri hľadaní v porovnaní so silou myši a klávesnice.

(0: 23 pre mobilných divákov)

Zdá sa, že Ninja a NickMercs diskutujú o dvoch rôznych témach. Ninja prichádza k argumentu z duo perspektívy a tvrdí, že na odskočenie potrebujete kontrolóra. Nick sa pozerá na veci zo samostatnej perspektívy.

Meno UnknownxArmy bolo uvedené ako príklad výšky, ktorú hráči kontrolóra zvýšili. Ninja zašiel tak ďaleko, že ho nazval „hlúpym“ za to, že počas kvalifikácie Dreamhack vytlačil príliš veľa bojov. Nick na druhej strane tvrdil, že toto je štýl kontrolórov.

Nakoniec sa obidva streamy dohodli, že spoločnosť Epic by mala hosťovať turnaje kontrolórov a PC turnaje osobitne. Pravdepodobne sa to nikdy nestane, ale práve tam dvaja uzavreli svoju rozpravu.

Spoločnosť Epic chce, aby boli ovládače a PC prehrávače umiestnené v rovnakej zátvorke. Fortnite je prvá hra, ktorá kedy mala tento formát. Ako poznamenáva Nick, je to objektívne v pohode. Každý je spolu prvýkrát.

Bohužiaľ, hráči na vysokej úrovni, ktorí súťažia s rôznymi vstupmi, sa, samozrejme, začnú navzájom vyberať. To je presne to, čo sa začalo diať hneď, ako sa počet hráčov v kontrolóroch začal zvyšovať.