Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Niektorí používatelia môžu používať Windows 7 Na ďalší rok

Niektorí používatelia môžu používať Windows 7 Na ďalší rok 1

Nie je žiadnym tajomstvom Windows 7 má desať rokov a že sa technológia s príchodom technológie veľmi zmenila Windows 10. Niektorí používatelia však stále nedokážu opustiť jednoduchosť, ale prístup, ktorý spoločnosť Microsoft pri zavádzaní vyskúšala do budúcna Windows 7 používateľom v roku 2009. To znamená, že spoločnosť zverejnila dokument, v ktorom sa uvádza, že niektorí používatelia ho môžu používať Windows 7 na ďalší rok s plnou podporou.

Oficiálna podpora pre Windows 7 skončí 14. januára 2020. To znamená, že spoločnosť Microsoft už nebude poskytovať bezpečnostné a ďalšie aktualizácie pre tento operačný systém. To znamená, že títo používatelia budú musieť migrovať na novšie verzie Windows, ako napr Windows 8 a 10, pretože pobyt na nechránenej a nepodporovanej verzii môže viesť k nechceným následkom.

„Spoločnosť Microsoft sa zaviazala poskytovať 10 -ročnú podporu produktu Windows 7 kedy bola vydaná 22. októbra 2009. Keď sa skončí toto 10-ročné obdobie, spoločnosť Microsoft ukončí svoju činnosť Windows 7 podporu, aby sme mohli svoje investície zamerať na podporu novších technológií a skvelých nových zážitkov, “oznámil Microsoft na svojom webe.

Túto novinku sme nebrali na ľahkú váhu, a preto sa Microsoft rozhodol poskytnúť dodatočnú podporu, aby ju mohli používať niektorí používatelia Windows 7 ďalší rok, podľa oficiálnej spoločnosti FAQ, ktorú zaregistroval register.

„Od 1. júna zákazníci EA a EAS s aktívnymi licenciami predplatného na Windows Dostanete 10 Enterprise E5, Microsoft 365 E5 alebo Microsoft 365 E5 Security (k 31. decembru 2019) Windows 7 Rozšírené aktualizácie zabezpečenia na rok 1 ako benefit, “píše sa v dokumente.

Podľa spoločnosti Microsoft je táto podpora vhodná pre firmy, ktoré nemajú dostatok času na vyriešenie všetkých svojich plánov a môžu pri práci používať nové projekty bez toho, aby ohrozili svoje údaje. Windows 7 na ďalší rok. Spoločnosť okrem toho poskytuje firmám viac času na prechod medzi starším a novším operačným systémom.

„Vďaka tejto časovo obmedzenej propagácii máte viac možností, ako pokračovať v prijímaní Windows 7 aktualizácie zabezpečenia po ukončení podpory. “ V dokumente sa navyše uvádza, že zákazníci budú môcť získať prvý rok podpory opráv úplne zadarmo.

Existuje jedna podmienka. Časovo obmedzená ponuka sa týka iba spoločností, ktoré môžu podporovať 500 alebo viac licencií, čo znamená, že táto dohoda je určená pre väčšie spoločnosti. Kým ponuka je dostupná aj pre ostatných Windows Používatelia budú musieť za rok zaplatiť 200 dolárov za licenciu, aby mohli získať rozšírenú podporu.

Aj keď sa podpora plánuje ukončiť na začiatku roka 2020, Microsoft tiež uviedol, že používatelia budú pred ukončením podpory viackrát upozornení. Spoločnosť okrem toho uviedla, že môže poskytovať prispôsobenú podporu pri opravách, aj keď používateľom by sa účtovalo veľa peňazí.