Niektoré nové ikony spoločnosti Microsoft sa začínajú zavádzať pre všetkých používateľov

Niektoré nové ikony spoločnosti Microsoft sa začínajú zavádzať pre všetkých používateľov 1

Minulý týždeň spoločnosť Microsoft úplne predstavila svoju sadu nových ikon a spustila ich Windows Zasvätení na rýchlom krúžku. Ikony sú založené na systéme Fluent Design System, podobne ako nové ikony balíka Office, ktoré boli uvedené na trh minulý rok. Teraz sa však všetky aplikácie od spoločnosti Microsoft prvej strany upravujú znova.

Dnes si používatelia všimli, že niektoré z týchto ikon sa teraz rozširujú aj na ne zasvätených. Konkrétne sa zdá, že sa aktualizuje súbor aplikácií Mail & Calendar. Pravdepodobne budú ďalšie aplikácie nasledovať čoskoro. Je to tak, že s Insidermi nie sú testované žiadne ďalšie zmeny.

Niektoré nové ikony spoločnosti Microsoft sa začínajú zavádzať pre všetkých používateľov 2 Vývoj ikony Pošta

Jedna vec, na ktorej bolo trochu odporu, je, že dlaždice pre nové ikony sú modré a nie priehľadné. To znamená, že pozadie dlaždíc sa nezmení na nič iné Windows 10 akcentových farieb je. Aspoň pre poštu a kalendár, ktorá sa nezmenila pre produkčnú verziu aplikácií.

Ak chcete svoju aplikáciu aktualizovať, môžete si ju teraz stiahnuť. Stačí otvoriť obchod Microsoft Store, prejsť na položky Stiahnutia a aktualizácie a hodiny získať aktualizácie.

Vďaka Shawn za špičku!