Nie ste si istí, ako otvoriť alebo nainštalovať súbor APKM? Tu som…

ako nainštalovať súbory apkm pre Android

Až donedávna boli jedinými súbormi používanými na inštaláciu aplikácií v systéme Android súbory APK. Hlavnou výhodou týchto súborov je, že nám umožňujú jednoducho inštalovať aplikácie na akékoľvek zariadenie jednoduchým stlačením. Ale napriek tomu, tieto súbory majú aj svoje nevýhodyObsahujú všetky údaje na inštaláciu aplikácií do zariadení rôznych architektúr, čo ich robí veľmi ťažkými a pridávajú do nášho mobilu súbory, ktoré nepotrebujeme.

Na vyriešenie tohto problému spoločnosť Google vyvinula modulárne aplikácie (balíky aplikácií), ktoré obsahujú základný súbor APK a niekoľko ďalších súborov APK prispôsobených rôznym mobilom. Tento formát teda umožňuje generovanie vlastného súboru APK pre každý Android. Najpopulárnejšie aplikácie už používajú tento nový formát znemožňuje inštalovať aplikácie manuálne stlačením jedného súboru. prečo? No preto, lebo vyžadujú inštaláciu viac ako dvoch APK súčasne, čo na Androide natívne nie je možné.

Našťastie sa vytvoril APKMirror formát s názvom APKM, ktorý vám umožňuje inštalovať modulárne aplikácie manuálne. Súbory APKM obsahujú aj základný súbor APK a niekoľko ďalších súborov APK, ale môže ich čítať aplikácia APKMirror Installer, ktorá je zodpovedná za zlúčenie potrebných súborov APK do jedného súboru APK prispôsobeného vášmu zariadeniu. Celý tento proces je skutočne veľmi jednoduchý na vykonanie a nižšie vysvetlíme, ako sa to robí, aby ste sa naučili, ako nainštalovať súbory APKM.

Kroky na inštaláciu súboru APKM v systéme Android

vyhľadajte apkm v inštalačnom programe apkmirror

Ako sme už vysvetlili, súbory APKM je možné nainštalovať iba pomocou aplikácie APKMirror Installer, takže si ho nainštalujte na svoj Android skôr ako čokoľvek iné. V opačnom prípade, ak si stiahnete súbor APKM, nebudete ho môcť otvoriť.

Inštalátor APKMirror (oficiálny)

Rovnako je potrebné pripomenúť, že momentálne jediná stránka, kde môžete stiahnuť súbory APKM (zobrazujú sa ako balík APK) je APKMirror. Ak už máte to, čo potrebujete, nainštalujte súbor APKM podľa týchto krokov:

  • Otvorí sa Inštalátor APKMirror.
  • zatlačte na Prehľadávať súbory a udeliť mu požadované povolenia.
  • Tam by ste mali vidieť a vyberte APKM chcete nainštalovať (ktorý ste si museli stiahnuť predtým).
  • Klepnite na Nainštalujte balík a počkajte niekoľko sekúnd, kým inštalátor APKMirror spracuje balík APK.
  • Ďalej klepnite na Inštalovať aplikáciu. Odtiaľ je proces rovnaký ako inštalácia súboru APK, pretože súbor APKM už bol skonvertovaný na takýto súbor.
  • Budete musieť kliknúť na Pozrite si reklamu a nainštalujte a uvidíte reklamu alebo zaplaťte za verziu, ktorá ich neobsahuje.

nainštalujte apkm pomocou inštalačného programu apkmirror

  • Klepnite na Inštalácia keď vám Android túto možnosť ukáže a navyše umožní inštaláciu z tohto externého zdroja (APKMirror Installer).
  • Nakoniec vám APKMirror Installer povie, že aplikácia už bola nainštalovaná a s možnosťou Otvorte aplikáciu môžete okamžite otvoriť.

správa nainštalovaná inštalačná aplikácia apkmirror

Ako uvidíte, nie je nič zložité nainštalujte APKM a je to rovnako jednoduché ako inštalácia APK alebo XAPK. V každom prípade, ak máte nejaké otázky, dajte nám vedieť, aby sme vám ich pomohli vyriešiť.