Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nie je určené na vysielanie skorého prístupu, ktorý vás umiestni na Hot Seat.

Nie je určené na vysielanie skorého prístupu, ktorý vás umiestni na Hot Seat. 1

Ak ste niekedy chceli pomôcť vytvoriť epizódu nočných správ a byť zdôrazňovaný, zatiaľ čo sa obávate, že včas zasiahnete tlačidlo cenzúry, potom Nie na vysielanie je hra, ktorá vás bude zaujímať. Ale buďte informovaní, pretože pod dobre vykonanou simuláciou je temný príbeh, ktorý vás žiada, aby ste sa tvrdo rozhodli.

Nie je určené na vysielanie skorého prístupu, ktorý vás umiestni na Hot Seat. 2

Not For Broadcast je v jadre hry o vrazení do stoličky producenta nočnej spravodajskej relácie. Musíte ovládať načasovanie prepínania kamier, hrania reklám, vyfukovania vulgárnosti a okrem iného zaistiť, aby sa na fotoaparáte nezachytili zlé veci. Je veľmi ľahké pochopiť ovládacie prvky a rôzne prepínače, ktoré musíte vyklopiť, keď sedíte v kresle a rozhliadate sa okolo svojho malého stánku. Ovládacie prvky sú pomerne intuitívne, keď myšou môžete používať, keď kliknete na veci alebo klávesové skratky. Ako príbeh a úroveň postupujú, pridávajú sa nové veci, ktoré ich sprísňujú a poskytujú vám väčšiu kontrolu. Napríklad búrka, ktorá občas spôsobuje, že niektoré panely iskria elektrinou, čo vám môže spôsobiť nepríjemný šok. Show však musí pokračovať, tak si vziať tie otrasy, ale nie príliš veľa, alebo pozdraviť infarkt.

Nie je určené na vysielanie skorého prístupu, ktorý vás umiestni na Hot Seat. 3

Not For Broadcast je v súčasnosti v režime skorého prístupu v Steam. Devs sa v súčasnosti zameriavajú na kompletnú hru, ktorá bude pozostávať iba z 10 úrovní 3 z nich sú teraz k dispozícii. zatiaľ čo 3 úrovne sa nemusia zdať veľmi podobné, každá z nich je kompletným spravodajstvom s živými hercami hrajúcimi svoje časti na obrazovke. Trvalo mi asi 90 minút, kým som sa dostal cez to, čo hra mala v súčasnom stave ponúknuť. Aj keď to nie je veľa, poviem, že som si užil každú chvíľu, čo som hral o Not For Broadcast, a teším sa, ako sa táto hra a príbeh odohrajú.

Nie je určené na vysielanie skorého prístupu, ktorý vás umiestni na Hot Seat. 4

Vec s programom Not For Broadcast je, že medzi každou epizodickou úrovňou pokračuje váš život a svet okolo vás. Príbeh sa odohráva s voľbami, ktoré majú novú skupinu prevziať moc a snažia sa dať vyššiu triedu „na svoje miesto“. Všimol som si, že sa veci začali meniť, keď epizódy pokračovali a svet sa mierne menil. Keď som doma, mohol som sa rozhodnúť prostredníctvom textových príbehov, ktoré by si sa rozhodol, či necháš svojho syna ísť do nového tábora mládeže pre novú vládu, alebo sa proti nemu rozhodnúť pre to, ako to znie kultovo. Príbeh sa stmavne a som veľmi nadšený, keď vidím, ako sa odohráva.

Nie je určené na vysielanie skorého prístupu, ktorý vás umiestni na Hot Seat. 5

Na účely kontroly bol daný herný kľúč.