Nezn├íme sl├║chadl├í WH-1000XM4 od spolo─Źnosti Sony sa zobrazuj├║ v zozname Walmart

Sl├║chadl├í WH-1000XM3 od spolo─Źnosti Sony (vy┼í┼íie) patria k najlep┼í├şm, pokia─ż ide o zvuk Bluetooth s nadmernou r├Żchlos┼ąou a vyzer├í to, ┼że n├ístupca bude ─Źoskoro uveden├Ż na trh. Len pred nieko─żk├Żmi t├Ż┼żd┼łami odhalila aplik├ícia Sony Headphones Connect niektor├ę funkcie, ako napr├şklad nadch├ídzaj├║ci WH-1000XM4 by to prinieslo. Teraz sa na webovej str├ínke Walmart objavil zoznam 1 000XM4.

Walmart v s├║─Źasnosti uv├ídza zoznam XM4, ale v─Ćaka podrobnostiam na str├ínke dostaneme komplexnej┼í├ş poh─żad na jeho sadu funkci├ş. Okrem obvykl├Żch dotykov├Żch ovl├ídac├şch prvkov a mikrof├│nov maj├║ nadch├ídzaj├║ce sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Sony aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch jedine─Źn├Żch funkci├ş, ktor├ę im pom├íhaj├║ vynikn├║┼ą. XM4 bud├║ pon├║ka┼ą viacbodov├ę pripojenia, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żu by┼ą sp├írovan├ę s dvoma zariadeniami Bluetooth naraz. Ur─Źite sa v├ím to hod├ş pre ─Źasy, ke─Ć pracujete na svojom notebooku a na telef├│ne prich├ídza hovor. ─îlenenie za posledn├Ż mesiac tie┼ż odhalilo nov├║ funkciu Smart Talking, ktor├í umo┼ż┼łuje sl├║chadl├ím detekova┼ą hlasy a automaticky ovl├ída┼ą re┼żim okolit├ęho zvuku pre ─żahk├║ konverz├íciu pri nosen├ş sl├║chadiel.

Nezn├íme sl├║chadl├í WH-1000XM4 od spolo─Źnosti Sony sa zobrazuj├║ v zozname Walmart 1 Nezn├íme sl├║chadl├í WH-1000XM4 od spolo─Źnosti Sony sa zobrazuj├║ v zozname Walmart 2

Pokia─ż ide o kvalitu zvuku, sl├║chadl├í pou┼ż├şvaj├║ kodek LDAC, ktor├Ż pren├í┼ía pribli┼żne trikr├ít viac ├║dajov (s maxim├ílnou prenosovou r├Żchlos┼ąou 990 kbps) ako konven─Źn├ę Bluetooth audio. Spolo─Źnos┼ą Sony tie┼ż pou┼ż├şva 40 mm vodi─Źe s membr├ínou z tekut├Żch kry┼ít├ílov (LCP), ktor├í je kompatibiln├í s Hi-Res Audio v─Ćaka novej veci, ktor├║ naz├Żvaj├║ ÔÇ×technol├│gia DSEE ExtremeÔÇť. V┼íetko od hudby po podcast m├┤┼że znie┼ą lep┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm s XM4.

Vysoko kvalitn├ę zvuky s├║ zbyto─Źn├ę, ak va┼íe sl├║chadl├í umieraj├║ v polovici skladby, ale jedn├Żm z predajn├Żch miest XM4 je to, ┼że dok├í┼żu na jedno nabitie vydr┼ża┼ą a┼ż 30 hod├şn. A ak dostan├║ nejak├║ silu, r├Żchly desa┼ąmin├║tov├Ż poplatok sa vzd├í 5 viac hod├şn prehr├ívania. Na z├íklade predt├Żm zverejnen├Żch inform├íci├ş to vyzer├í, ┼że XM4 je dod├ívan├Ż v ─Źiernej, striebornej a bielej farbe. Hoci s├║ sl├║chadl├í moment├ílne nedostupn├ę, s├║ uveden├ę za cenu 348 dol├írov. D├ítum dodania nie je stanoven├Ż, ale mali by by┼ą uveden├ę na trh ─Źoskoro.

Sk├║ste postupova┼ą