Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Next-Gen Konzol Bude Mať Svetov “Veľa Krát Väčšie” a Lepšiu Volumetrické Efekty, Hovorí Dev

Next-Gen konzol

Ako sme sa dostali bližšie k uvoľneniu next-gen konzol, stále na ceste hit obchodov počas prázdnin podľa AMD, viac herných vývojárov diskutujeme špecifikácie pripravovanej hry stroje spoločnosťou Sony a Microsoft.

Ako súčasť väčšieho rozhovor s IGN, Virtuos VP Hry Divízie Eliáš Freeman povedal next-gen konzol umožní svetov, ktoré sú mnohonásobne väčšie ako tie, ktoré sme mali doteraz. On tiež zvýraznené volumetrické efekty ako potenciálne kľúčové oblasti na zlepšenie.

Zvýšený výkon a rýchlosť konzoly ako Xbox Série X bude znamenať svetov, veľa krát väčší, než sme videli predtým, a s viac veci v nich príliš. Budete tiež môcť pohybovať okolo nich oveľa rýchlejšie, či už to je z jazdy vo vysokej rýchlosti športové auto alebo lietanie okolo na draka, snáď s č nakládky obrazovky vôbec.

Jednou z kľúčových oblastí, ktoré takmer určite vidieť zlepšenie je objemová účinky ako dym, hmla a oblaky. Tieto sú efekty, ktoré rozptyľujú svetlo a bolo v minulosti prezentované v hrách so zmiešanými výsledkami. To, čo robí toto všetko zaujímavé je vplyv to môže mať na hranie. Áno, vylepšenú dymové efekty budú skvelé na pohľad, ale schopnosť len ťažko pohľad na nepriateľa, ak svetlo úlovkov, ich práva, keď ste hodil dymový granát pridáva novú úroveň nuance na playstyles.

Bruce Straley, veterán hra návrhár, ktorý nedávno odišiel Naughty Dog po réžia hity ako Uncharted 2: Medzi Zlodejov a Posledný z Nás, tiež podelili o svoj názor na to, ako tieto next-gen konzoly môže byť použitý pre vývojárov v ich nadchádzajúce hry.

O dostupnosti týchto nástrojov, a táto sila, znamená, že existuje viac príležitostí pre ľudí hrať s štýly a predstavy a nápady. A dúfajme, že tam je viac zaujímavé, alebo šialené nápady, ktoré sa stanú si uvedomil, pretože som nikdy schopný hrať s ray tracing alebo nejaký dynamický globálne osvetlenie. To, že teraz otvára novú príležitosť premýšľať o hry design inak, alebo zážitok inak.

V Poslednom Z Nás, mali sme okolia tieň systém, ktorý sme mali na downrez výrazne, a určite by skvelé, ak by sme mohli urobiť, že na vyššie rozlíšenie a získajte viac vernosť v ňom. Niečo ako to robí, že viac možné.

V oblasti next-gen konzol novinky, IHS Markit analytik Móla Harding-Rolls reckons PlayStation 5 a Xbox Série X môže poraziť spustenie údaje o svojich predchodcov, za predpokladu, že ich ceny nemám ísť nad $499 a nie sú tam žiadne zásadné nedostatky.

Odoslať