NewPipe, definitívne riešenie na sťahovanie videí YouTube na Androide…

sťahovať videá youtube android tv s newpipe

Nie je to prvýkrát, čo hovoríme o tom, ako sťahovať hudbu alebo videá YouTubePravdou je, že existuje tisíc a jeden spôsob, ako to urobiť. Je to naozaj užitočné, keď napríklad nemáte pripojenie, ale … Viete, že to môžete urobiť aj zo svojho televízora s Android TV?

Predmetná aplikácia je tzv NewPipe a už teraz sa tešíme, že sa vám bude veľmi páčiť. Disponuje mnohými nástrojmi, ktoré posunú váš zážitok z konzumácie multimediálneho obsahu na vašom televízore na inú úroveň.

NewPipe pridáva podporu pre Android TV, takže si môžete stiahnuť a nainštalovať klienta

Pravdou je, že má všetko, no všetky jeho charakteristiky si necháme na neskôr. Po prvé, toto je proces, ktorý musíte dodržiavať, ak chcete nainštalujte si NewPipe do svojho televízora. Môžete pridať iba nové nástroje a prakticky nemá žiadne negatívne body:

newpipe android tv youtube

  • Choďte na obchod s aplikaciami z televízora a stiahnite si správcu súborov, napríklad File Commander.
  • Teraz si vezmite svoj počítač alebo mobil, prejdite na túto stránku GitHub (je úplne spoľahlivá, je to open source aplikácia) a stiahnite si NewPipe APK. Vezmite si to a nahrajte ho na svoj Disk Google alebo ho vložte do svojho Android TV s pamäťovou jednotkou alebo microSD.
  • Teraz z televízora prejdite do správcu súborov, ktorý ste si predtým stiahli, a prejdite na Sekcia jazdy. Prihláste sa pomocou účtu, do ktorého ste nahrali súbor APK, nájdite ho, stiahnite si ho a kliknite naň (alebo ho nájdite, ak ste ho vložili pomocou pendrive). Nainštaluje sa ako každá iná aplikácia.
  • Vo vašom televízore je už nainštalovaný! Je to naozaj jednoduché.

Čo môžete robiť s NewPipe?

Ide o alternatívu s otvoreným zdrojom, to znamená, že vaše dáta budú oveľa bezpečnejšie a vždy vieme, ako sú spravované. Inak pridáva skutočne užitočný sortiment nástrojov: výkon stiahnuť všetky videá, prehrajte ich z a plávajúce okno, podpora pre SoundCloud a ďalšie služby…

Ako odstrániť aplikácie Android TV

Jediná vec, ktorá sa nám nepáčila, je to nemôžete sa prihlásiť pomocou svojho účtu Google, ale s mobilom pripojeným k rovnakej WiFi sieti nebudete mať príliš veľký problém. Môžete s ním posielať všetok obsah a ani ho nebudete potrebovať.

To je všetko! Čo si myslíte o NewPipe pre Android TV?