Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

New StreamCam od spoločnosti Logitech je určený pre nováčikov

New StreamCam od spoločnosti Logitech je určený pre nováčikov 1Ak sa chcete pustiť do streamovania, celý proces nastavenia sa môže zdať skľučujúci a dokonca aj trochu drahší, najmä keď sa pozriete na niektoré súpravy, ktoré používajú profesionálne streamery. Ak však chcete začať streamovať, ale nechcete míňať príliš veľa peňazí na komplikované nastavenie, spoločnosť Logitech vás pokryla.

Spoločnosť nedávno oznámila svoju najnovšiu webovú kameru vo forme kamery StreamCam, ktorá sa zdá byť navrhnutá s ohľadom na začínajúce fáborky. Podľa spoločnosti Logitech „Logitech StreamCam je nová webová kamera navrhnutá pre súčasných tvorcov, vďaka ktorej ľudia ľahšie ako kedykoľvek predtým zdieľajú svoje vášne so svetom. StreamCam obsahuje video s rozlíšením 1080p / 60 fps. “

Niektoré z funkcií StreamCamu zahŕňajú rozpoznanie tváre, inteligentné zaostrenie a expozíciu, čo znamená, že fotoaparát urobí väčšinu ťažkých zdvíhaní, keď dôjde na sledovanie vašej tváre, aby sa zaistilo, že zostanete v centre pozornosti a tiež na správnej úrovni expozície. K dispozícii je tiež zabudovaná stabilizácia obrazu a inteligentné rámovanie s funkciou AI, ktoré zaisťuje, že ste vždy v obraze.

Ak to znie ako fotoaparát, ktorý by vás mohol zaujímať, Logitech StreamCam je teraz k dispozícii pre nákup prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Logitech kde je cena 170 dolárov a bude k dispozícii v bielej alebo grafitovej povrchovej úprave.

Vyplnené. Prečítajte si viac o. zdroj: blog.logitech