Neuveriteľné! Názov siete Vodafone sa zmení na VF StayInCasa

vodafone ostaň doma

Zatiaľ zostáva doma najúčinnejší spôsob, ako zabrániť ďalšiemu šíreniu pandémie koronavírusu na všetky strany. A hoci vedecká komunita na celom svete naďalej skúma liek na COVID-19, ak sa vaša práca v súčasnosti nepovažuje za nevyhnutnú a nemusíte chodiť von, je lepšie, aby ste to nerobili. Týmto spôsobom pomôžete, a to veľmi, v boji proti pandémii.

Aby som vám to každý deň pripomínal Vodafone Spain zmenil názov svojej siete na „VF Stay At Home“. Takže, ak ste používateľom Vodafone a práve ste si všimli túto zmenu, nebojte sa. V skutočnosti to vôbec neovplyvňuje fungovanie siete ani telefónu. Je to len správa od vášho operátora, ktorá vám pripomína dôležitosť uzamknutia.

„VF StayEnCasa“ je nový názov siete Vodafone Španielsko

vf názov siete zostať doma

Vodafone v Twitter Ako iniciatívu na podporu uväznenia už oznámil zmenu názvu svojej siete na „VF QuedateEnCasa“. Toto nové meno sa zobrazuje v hornej časti mobilov, konkrétne v notifikačnej lištebez ohľadu na typ mobilného telefónu, ktorý máte (Android, iPhone atď.). Ak ste používateľom Vodafone a nové meno sa stále nezobrazuje, nerobte nič. Musíte len počkať, kým sa objaví, pretože sa postupne rozširuje vo všetkých španielskych sieťových vežiach.

Mimochodom, ak sa pýtate, prečo „Stay“ nie je začiarknuté v novom názve siete Vodafone, spoločnosť objasnila, že v niektorých mobiloch vlnovka generuje problémy s nekompatibilitou. Aby sa zabezpečilo, že správa sa jasne dostane na všetky mobilné zariadenia, začiarknutie bolo vynechané.

správy zostaňte doma rôznych operátorov po celom svete

Na druhej strane je potrebné poznamenať, že Vodafone aplikoval túto zmenu aj v Indii, ale s trochu iným posolstvom: “Vodafone-Be Safe” (Vodafone Zostaň v bezpečí). Ďalším operátorom v ázijskej krajine, ktorý zmenil názov svojej siete v prospech boja proti koronavírusu, je BSLN, ktorej nový názov je “BSNL zostaň doma”. Orange a niektoré divízie Vodafonu medzičasom tiež urobili túto zmenu názvu na celom svete.

Nakoniec, možno už viete, ale musíte si uvedomiť, že Vodafone tiež rozdal neobmedzené mobilné dáta a detskú televíziu v boji proti tejto pandémii koronavírusu. Takže uprostred tejto chaotickej situácie je dobrou správou, že spoločnosti ako Vodafone majú istotu záväzok a zodpovednosť voči svojim klientom.