Neuveriteľné Galaxy Ponuka S10 Plus – 100 GB dát, 37 GBP mesačne, bezplatná skupina Honor Band 5

FONEHOUSE zostavil prelomovú ponuku S10 Plus a je výlučne pre čitateľov Sun.

Dohoda vám poskytne veľa dát, bezplatný honor 5 fitness tracker a veľmi schopný smartphone v jednom úhľadnom balení.

Nová ponuka spoločnosti Fonehouse, ktorá je ponúkaná v sieti Three, je na trhu ešte pred všetkými doplnkami.

Za 37 libier mesačne získate neobmedzené množstvo textových správ, hovorov a obrovských 100 GB dát, s ktorými sa môžete hrať – ideálne pre náročných používateľov.

Neexistujú žiadne poplatky vopred, takže ušetríte na počiatočných výdavkoch a samozrejme získate veľmi pekný smartphone v tvare Galaxy S10+.

Tiež získate honor ZDARMA 5 Band fitness tracker, v hodnote 35 libier, ak zadáte „SUNJULHFT“na stránke„ Majú kód voucheru – kliknite sem “na stránke ponuky.

Galaxy S10 Plus, 100 GB dát (tri), neobmedzené texty + hovory (£0 vopred) + ZADARMO Honor Band 5 – kúpiť tu

Táto ponuka má takú veľkú hodnotu, že je ťažké vedieť, kde začať.

Aj keď nejde o najnovší model, Galaxy S10 Plus je výkonná a funkciami nabitá aktualizácia pre každého, kto nepotrebuje vlajkové lode.

Je vybavený a 6.4-palcový displej Infinity-O chránený sklom Gorilla Glass 6 a je schopný ohromujúceho vizuálu. Ako väčší telefón ako S10 má aj väčšiu a efektívnejšiu batériu: v priemere ponúka niekoľko hodín nabíjania.

Ďalším kľúčovým rozdielom je jeho druhý predný fotoaparát – 8 -megapixelový objektív určený na fotografovanie portrétnych selfie, ktorý je na vrchu 10 -megapixelového hlavného fotoaparátu doplnený o funkciu S10.

S10 Plus je telefón, ktorý bez SIM karty nájdete za 699 GBP. Na porovnanie, celkové náklady na túto dvojročnú zmluvu sú 888 GBP vrátane 100 GB dát v hodnote 20 GBP mesačne alebo 480 GBP počas dvoch rokov.

To znamená, že len tým, že získate telefón s touto zmluvou, ušetríte 291 GBP pri získaní telefónu a SIM karty oddelene – to znamená úsporu až 326 GBP s honorom ZDARMA 5 Pásmo, ak používate exkluzívny kód SUNJULHFT.

Česť 5 Pásmo je možné získať za 35 libier od spoločností ako Argos a Very, a napriek tomu, že ide o nízkonákladový nástroj na sledovanie fitness, je stále vysoko hodnotený: získava štyri a päťhviezdičkové recenzie od odborníkov aj od používateľov.

Svet sa tým nevyrovná drahším možnostiam, ale obsahuje funkcie, ktoré by ste očakávali od akéhokoľvek súčasného sledovača. Cvičenie a sledovanie spánku sú tu a mali by fungovať šesť dní na jedno nabitie.

Ak vy alebo niekto váš známy máte záujem vyzdvihnúť alebo vyskúšať fitness tracker, jeho pridanie do tohto balíka je bonus. Bonus navyše k už fantastickému Dohoda S10 Plus ktorá nie je v súčasnej dobe prekonaná hodnotou.

Všetky ceny v tomto článku boli v čase písania článku správne, ale odvtedy sa môžu zmeniť. Pred akýmkoľvek nákupom si vždy urobte vlastný prieskum.

Varovanie pred falošnými odkazmi TikTok „sa stávajú virálnymi na WhatsApp“, ktoré umožňujú hackerom špehovať váš telefón.

V ďalších novinkách, Facebook testuje novú funkciu, s ktorou by sa efektívne zlúčil WhatsApp s Facebook Messenger, podľa správ.

A Apple rozdáva ZDARMA AirPods, ak si študenti alebo ich rodičia kúpia iPad alebo Mac.

Ak kliknete na odkaz v článku a kúpite si produkt, budeme zarábať.