Neuverite─żn├ę 5 Bezplatn├ę tapety pre Android na obnovenie

V┼żdy som tvrdil, ┼że najsilnej┼íou str├ínkou Androidu je jeho prisp├┤sobite─żnos┼ą. Bezplatn├ę aplik├ície na tapety pre Android poskytuj├║ z├íklad, okolo ktor├ęho sa m├┤┼że va┼ía t├ęma to─Źi┼ą. Ak ste ako ja, budete radi vycentrova┼ą v┼íetko na vami vybran├║ tapetu. Napr├şklad sa sna┼ż├şm prisp├┤sobi┼ą ikony a miniaplik├ície farebnej sch├ęme tapety.

PRE─î├ŹTAJTE SI TIE┼Ż: Myslite na najlep┼í├şch 10 ┼żiv├Żch tapiet pre Android, ktor├ę boli v├şrusov├ę

Bezplatn├ę aplik├ície pre tapety v syst├ęme Android m├┤┼żu zmeni┼ą celkov├Ż vzh─żad v├í┼ího zariadenia s Androidom. A to v┼íetko sa d├í dosiahnu┼ą nieko─żk├Żmi jednoduch├Żmi koh├║tikmi. Kr─Ź├şm sa zaka┼żd├Żm, ke─Ć vid├şm ─żud├ş, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ rovnak├║ tapetu, ak├║ malo ich zariadenie, ke─Ć dorazilo. Trochu riskujte, bu─Ćte spont├ínni a pomocou bezplatn├Żch aplik├íci├ş na tapety pre Android zme┼łte svoj pocit.

Pozn├ímka: Bezplatn├ę aplik├ície na tapety pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. V┼íetky tieto aplik├ície poskytuj├║ bezplatn├ę tapety. Pri prezeran├ş tapiet a samozrejme s┼ąahovan├ş tej, ktor├í sa v├ím p├í─Źi, budete potrebova┼ą neust├íle pripojenie k internetu. Aplik├ície po─Źas testovania fungovali pod─ża pl├ínu.

1. Pozadia HD tapety

Ikona Tapety na pozad├ş HD 1

Aj ke─Ć by n├ízov mohol trochu zefekt├şvni┼ą, samotn├í aplik├ícia je celkom dokonal├í. T├íto aplik├ícia je jednou z najlep┼í├şch bezplatn├Żch tapetov├Żch aplik├íci├ş pre Android a vie, ─Źo potrebujeme. Rozhodne vie, ─Źo potrebujem. Naozaj nen├ívid├şm (nen├ívis┼ą je ─żahk├ę slovo), poh┼Ľdam vodoznakmi na mojich tapet├ích.

Je mi jedno, kto to urobil, pokia─ż na ┼łom nie je vodoznak. Obr├ízky v tejto bezplatnej aplik├ícii na tapety s├║ ├║plne ─Źist├ę. V aplik├ícii je tie┼ż viac ako 6000 tapiet, ktor├ę na┼í┼ąastie vybral t├şm.

Ale to nie je v┼íetko, ka┼żd├Ż obr├ízok obsahuje v┼íetky potrebn├ę detaily. Obr├ízky tie┼ż odkazuj├║ na ich p├┤vodn├Ż zdroj, ak chcete vidie┼ą, kto ich vytvoril. Ako n├şzko digit├ílny umelec to ur─Źite m├┤┼żem oceni┼ą.

Bezplatná verzia

2. Cool tapety HD

Cool tapety HD ikona 2

Cool Wallpapers HD je ─żahko pou┼żite─żn├í a z├íbavn├í aplik├ícia na pozad├ş pre zariadenia Android. Aplik├ícia u─żah─Źuje n├íjdenie toho, ─Źo h─żad├íte, zaraden├şm pozadia do spr├ívnych kateg├│ri├ş. Napr├şklad som h─żadal futuristick├ę tapety pre najlep┼í├ş 3D launcher pre Android a ─żahko som to na┼íiel.

Ulo┼żenie tapiet do zariadenia je tie┼ż zvl├ídnut├ę v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. H─żadajte v rozsiahlej kni┼żnici pomocou k─ż├║─Źov├Żch slov.

Bezplatná verzia

3. Pr├ęmiov├ę tapety HD

Ikona pr├ęmiovej tapety 3

T├íto aplik├ícia pre tapety pre Android je dod├ívan├í s pozoruhodn├Żm rozhran├şm. Ve─żmi sa mi p├í─Źi bo─Źn├Ż panel so v┼íetk├Żmi kateg├│riami ├║h─żadne zasunut├Żmi dovn├║tra. Na v├Żber je mno┼żstvo kvalitn├Żch tapiet. T├íto aplik├ícia obsahuje aj tapety bez ak├Żchko─żvek vodoznakov, ─Źo je v mojich knih├ích obrovsk├ę plus.

Aplik├ícia je priebe┼żne aktualizovan├í a denne prib├║da ─Ćal┼í├şch obr├ízkov. Jedna dobr├í vec na aplik├ícii je, ┼że nem├í tapety v ni┼ż┼íej kvalite ako HD.

Bezplatná verzia

4. Wallmax

Ikona Wallmax 4

─Äal┼íia bezplatn├í aplik├ícia pre tapety, ktor├í je dod├ívan├í so skvel├Żm rozhran├şm, Wallmax ju prid├íva do oddelenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania. Toto je moja osobn├í ob─ż├║ben├í aplik├ícia v zozname, preto┼że v┼íetky tapety s├║ ve─żmi n├ídhern├ę.

Jedna vec, ktor├í odli┼íuje t├║to aplik├íciu, je rozl├ş┼íenie, ktor├ę sa zobrazuje priamo v spodnej ─Źasti obr├ízku. To u─żah─Źuje v├Żber tapety, ktor├║ skuto─Źne potrebujete. ─Äal┼íou ├║┼żasnou vecou je, ┼że m├┤┼żete zobrazova┼ą tapety s ur─Źit├Żm rozl├ş┼íen├şm. Toto pokro─Źil├ę triedenie v├ím umo┼ż┼łuje vidie┼ą iba obr├ízky s ultra vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm a nastavi┼ą ich na zariaden├ş Android.

Bezplatná verzia

5. ZEDGE

Ikona ZEDGE 5

ZEDGE je jednou z najuniverz├ílnej┼í├şch aplik├íci├ş na prisp├┤sobenie v okol├ş. Ur─Źite sa objav├ş aj v bud├║cich zoznamoch. Rozhranie je skvel├ę, aplik├ícia je r├Żchla a pohotov├í a obr├ízky maj├║ vynikaj├║cu kvalitu.

Jedin├Żm d├┤vodom, pre─Źo je t├íto aplik├ícia na konci zoznamu, je to, ┼że nejde o vyhraden├║ aplik├íciu na tapety. V opa─Źnom pr├şpade to m├┤┼że u┼íetri┼ą peniaze ktorejko─żvek z ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş v zozname. Ak h─żad├íte definit├şvnu aplik├íciu, ktor├í by uspokojila va┼íe potreby prisp├┤sobenia, zaobstarajte si t├║to.

Bezplatná verzia

Toto boli niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre Android, ktor├ę s├║ n├íhodou zadarmo. V┼íetky aplik├ície maj├║ skvel├ę obr├ízky a ┼żiadne vodoznaky. Skombinujte tapety s najlep┼í├şmi launchermi pre Android a z├şskate k dispoz├şcii ├║plne nov├ę zariadenie. Stiahnut├ę obr├ízky m├┤┼żete dokonca nastavi┼ą ako pozadie uzamknutej obrazovky pod─ża toho, ako zmeni┼ą sprievodcu tapetou na uzamknutej obrazovke. Rovnako ako v┼żdy, ak m├íte nejak├ę n├ívrhy alebo m├íte probl├ęm, pokojne sa op├Żtajte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Ak sa chcete dozvedie┼ą najlep┼íie aplik├ície pre tapety pre Android, pre─Ź├ştajte si t├║to ÔÇ×10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety pre svie┼żi nov├Ż vzh─żadÔÇť