Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Netflix teda m├┤┼żete sledova┼ą na star├Żch verzi├ích Androidu

Ako sledova┼ą Netflix vo verzi├ích star┼í├şch ako Android Nougat

Star├ę mobiln├ę zariadenie s Androidom nemus├şte meni┼ą, aby ste si mohli najnov┼íie vydania vychutna┼ą na Netflixe, preto┼że existuje mal├Ż “trik” ─îo m├┤┼żete urobi┼ą sledujte seri├íly a filmy v aplik├ícii Netflix zo star├Żch verzi├ş syst├ęmu Android.

Ako nain┼ítalova┼ą Netflix na verzie star┼íie ako Android Nougat 7

Predt├Żm, ako v├ím to vysvetl├şme krok za krokom ako sledova┼ą Netflix na star├Żch verzi├ích syst├ęmu Android, je nevyhnutn├ę, aby ste svoj mobil alebo tablet spr├ívne nakonfigurovali, aby ste mohli nain┼ítalujte aplik├íciu mimo Obchod Play.

Na to nepotrebujete by┼ą odborn├şkom na t├║to t├ęmu, preto┼że sta─Ź├ş, ak si na svojom mobilnom zariaden├ş aktivujete nezn├ímy p├┤vod. Ke─Ć je t├íto mo┼żnos┼ą aktivovan├í, mus├şte vykona┼ą v┼íetky tieto kroky, aby ste mohli sledujte Netflix na svojom mobile alebo tablete s Androidom 6.0 alebo sk├┤r:

Nainštalujte si Netflix Old Android APK

  • Prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je odin┼ítalujte verziu Netflixu, ktor├║ ste nain┼ítalovali na va┼íom mobile (ten, ktor├Ż nefunguje).
  • Po odin┼ítalovan├ş programu Netflix by ste mali stiahnite si aplik├íciu z ofici├ílnej str├ínky platformy; m├┤┼żete to urobi┼ą kliknut├şm sem.
  • Po stiahnut├ş aplik├ície Netflix z v├í┼ího prehliada─Źa (odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą prehliada─Ź Chrome), budete ho musie┼ą otvori┼ą.

Sledujte Netflix na star├Żch telef├│noch s Androidom

  • Kliknite na mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş In┼ítal├ícia.
  • Preto mus├şte klikn├║┼ą na mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş Na otvorenie.
  • Prihl├ísi┼ą sa s va┼íou emailovou adresou a heslom, a je to.

Ak ste urobili v┼íetky kroky spr├ívne, chyba, ktor├í sa objavila pri pokuse o otvorenie Netflixu na mobile: ÔÇ×T├íto verzia aplik├ície Netflix nie je kompatibiln├í s va┼íim zariaden├şm, zmizne akoby m├ígiou. V pr├şpade, ┼że sa chyba na─Ćalej zobrazuje, budete musie┼ą aplik├íciu odin┼ítalova┼ą a zopakova┼ą v┼íetky kroky, ktor├ę v├ím nech├íme v n├ívode (niekedy je potrebn├ę postup vykona┼ą dvakr├ít).

Nakoniec je d├┤le┼żit├ę objasni┼ą, ┼że tento n├ívod funguje iba vtedy, ak m├íte a tablet alebo mobil s verziou syst├ęmu Android ni┼ż┼íou ako Nougat 7.1.2. Ak m├í va┼íe mobiln├ę zariadenie nov┼íiu verziu syst├ęmu Android, mus├şte si aplik├íciu stiahnu┼ą z Google Play Store.