Netflix pre Android Update prin├í┼ía nov├║ schopnos┼ą uzamkn├║┼ą obrazovku

Netflix aktualizoval svoju aplik├íciu pre Android u┼żito─Źnou funkciou, ktor├í umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom uzamkn├║┼ą obrazovky telef├│nu, aby sa predi┼ílo n├íhodn├Żm dotykom. Zacie─żuje na pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Netflix, ktor├ş sleduj├║ vysielanie na svojom telef├│ne smartphonesNov├ę tla─Źidlo ÔÇ×Z├ímok obrazovkyÔÇť znemo┼ż┼łuje interakciu s dotykovou obrazovkou, k├Żm nie je odomknut├í. Nov├ę tla─Źidlo ÔÇ×Uzamkn├║┼ą obrazovkuÔÇť je ur─Źite medzi najvyh─żad├ívanej┼í├şmi funkciami pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Netflix k dispoz├şcii iba teraz vo verzii aplik├ície pre Android (cez 9to5Google). Toto tla─Źidlo by sa teraz malo objavi┼ą medzi ovl├ídac├şmi prvkami na obrazovke, ke─Ć za─Źnete sledova┼ą telev├şznu rel├íciu alebo film v aplik├ícii Netflix.

Po stla─Źen├ş u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Netflix ├║plne zmizne. Ak sa n├íhodou alebo n├íhodou dotknete obrazovky, tla─Źidlo sa znova objav├ş, ale budete ho musie┼ą dvakr├ít stla─Źi┼ą, aby ste op├Ą┼ą dostali pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Netflix.

Majte na pam├Ąti, ┼że ide o f├ízov├║ implement├íciu, tak┼że nie ka┼żd├Ż dostane z├írove┼ł nov├ę tla─Źidlo uzamknutia obrazovky. Nov├í funkcia by v┼íak mala by┼ą k dispoz├şcii pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android v nasleduj├║cich dvoch d┼łoch.

Prihl├íste sa na odber n├í┼ího informa─Źn├ęho bulletinu!