Nerezov├í oce─ż ÔÇ×chirurgickej triedyÔÇť umo┼ż┼łuje Meizu 15 dosiahnu┼ą vynikaj├║cu kvalitu

S ned├ívnym uveden├şm rodiny Meizu 15 na seba st├íle viac ─żud├ş zap├┤sobilo na jej klasick├Ż dizajn.

Meizu 15 nenasledoval trend ÔÇ×sendvi─ŹovejÔÇť ┼ítrukt├║ry, ktor├í sa sklad├í zo sklenen├ęho tela na oboch stran├ích a kovov├ęho r├ímu v strede. Namiesto toho pou┼ż├şva kovov├Ż zadn├Ż kryt, ktor├Ż je zliatinou ultratenkej nehrdzavej├║cej ocele integrovanej do vysokopevnostn├ęho hlin├şka. Dotyk kovu v kombin├ícii so zakriven├şm dlane rob├ş z Meizu 15 perfektn├ę padnutie do ruky. Na zadnej strane v strede v hornej ─Źasti Meizu 15 uvid├şte nastavenie dvoch fotoapar├ítov a blesk. Vyzer├í to ├║h─żadne a pr├şjemne.

Ako hlavn├Ż dizajn├ęr Meizu 15 bol p├ín Huang Zhang v┼żdy posadnut├Ż jemn├Żm vyladen├şm dotyku smartphones. Ka┼żd├Ż n├ívrh od neho d├┤sledne venuje osobitn├║ pozornos┼ą v├Żberu materi├ílov. Z├írove┼ł je zru─Źnej┼í├ş pri ne├║myselnom vytv├íran├ş prekvapen├ş a implement├ícii konceptov dizajnu s vysokou jednoduchos┼ąou dizajnu a lep┼í├şm dojmom spotrebite─ża. Ako majstrovsk├ę dielo venovan├ę jeho 15. v├Żro─Źiu je tvorba Meizu 15 geni├ílna.

Jeho ─Źelo a brada s├║ v porovnan├ş s predch├ídzaj├║cimi gener├íciami ─Ćalej z├║┼żen├ę. S ultratenk├Żm r├ímom 1Iba .175 mm a pomer str├ín 16:9ÔÇ×OLED obrazovka m├í siln├Ż zmysel pre vizu├ílne efekty bezokrajov├ęho dizajnu a nie je men┼íia ako modely s celou obrazovkou na trhu. Z vy┼í┼íie uveden├Żch d├┤vodov prin├í┼ía Meizu 15 neobmedzen├Ż vizu├ílny dojem, ktor├Ż spotrebite─żom prin├í┼ía uspokojenie, po ktorom u┼ż dlho dr┼żali.

Meizu 15 pou┼ż├şva telo z br├║sen├ęho kovu, ktor├ę je zliatinou nehrdzavej├║cej ocele a hlin├şka ÔÇ×chirurgickej kvalityÔÇť. Kombin├íciou v├Żhody oboch kovov je zadn├Ż kryt telef├│nu elegantnej┼í├ş a m├í lep┼íiu text├║ru. Jeho telo nebude ve─żmi ┼ąa┼żk├ę. ÔÇ×Chirurgick├í nehrdzavej├║ca oce─żÔÇť, ktor├║ si vybral, m├í vynikaj├║cu trvanlivos┼ą a odolnos┼ą proti kor├│zii a zachov├í si svoj nov├Ż vzh─żad aj po dlhom obdob├ş be┼żn├ęho pou┼ż├şvania. Navy┼íe, preto┼że povrch je le┼íten├í text├║ra a vrstva podobn├í ├║prave ÔÇ×glaz├║raÔÇť, dotyk dod├í spotrebite─żom vlhkej┼í├ş pocit ako typick├ę kovy.

Verzia Meizu 15 s bielou pecou navy┼íe vyu┼ż├şva kombin├íciu ÔÇ×technol├│gie kovov├ęho tela a klav├şrnej farbyÔÇť a nakoniec dosahuje text├║ru podobn├║ skuto─Źnej keramike. Potom s farbou z najlep┼íej tov├írne na farby na svete 7 kroky pe─Źenia farby, 7 kroky pe─Źenia v r├║re a 5 krokov br├║senia v spojen├ş s exkluz├şvnym bielym telom klav├şrnej farby nakoniec dosiahne jemn├║ text├║ru na dotyk. A┼ż po extr├ęmne komplikovan├Żch procesoch mohol by┼ą Meizu 15 uveden├Ż na trh s tak├Żm pr├ş┼ąa┼żliv├Żm tvarom a jemn├Żm dotykom, ktor├Ż z neho rob├ş najelegantnej┼í├ş smartphone bielej farby.