Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Neprehliadnuteľná ponuka: Predplatné Norton 360 je bezplatné na 45 dní!

V roku 2022 už nečakajte a vyberte si výkonné antivírusové riešenie navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Keďže všetky ochrany nie sú rovnaké a najlepší spôsob, ako si vybrať antivírus, je dať vám možnosť ho otestovať, Norton zostavil ideálny návrh. Práve teraz máte možnosť otestovať jeden z 4 Antivírusové riešenia Norton . Toľko šancí nájsť pre vás ideálnu antivírusovú ochranu bez zaplatenia jediného centu!


3 dôvody na bezplatné testovanie antivírusu Norton dvoma slovami:

  • 4 výber antivírusových riešení
  • z 1 pokrytých až 10 zariadení súčasne
  • 100% prísľub ochrany proti vírusom

Pozrite si ponuku 45-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie Norton

Testujte a schvaľujte antivírusové riešenia Norton za menej peňazí

Medzi dobré uznesenia, ktoré je potrebné prijať začiatkom jari 2022, pridajte, ak to tak ešte nie je, prijatie skutočne účinného antivírusového riešenia. S narastajúcou digitalizáciou nášho každodenného života sa internet stáva skutočným rezervoárom informácií o každom z vás. Vaše preferencie, vaše praktiky prehliadania, ale aj vaše osobné údaje sú predmetom oveľa väčšej žiadostivosti, než by ste si mysleli. So stále sofistikovanejšími, rozmanitejšími a zákernejšími online hrozbami by ste mali byť vždy v strehu a bez ohľadu na váš rozpočet, Norton je tu, aby vám pomohol. Osvojte si vynikajúci reflex kybernetickej bezpečnosti tým, že bezplatne otestujete počas 45 dní jeden z nich 4 Antivírusové riešenia Norton.

Príležitosť je o to zaujímavejšia, že Norton vám dáva na výber medzi svojim najzákladnejším, ale už veľmi úspešným riešením Antivirus Plus, ale aj svojimi najpokročilejšími produktmi, vrátane vynikajúceho Norton 360 Premium, ktorý je jednoducho jedným z najlepších riešení na trhu v roku 2022.

Jedinou požiadavkou na využitie tejto ponuky je pridanie spôsobu platby. Nebojte sa, svoje predplatné je možné zrušiť kedykoľvek pred koncom 45-dňového skúšobného obdobia. Teraz prejdime k ich podrobnejšiemu predstaveniu 4 antivírusové riešenia.

Norton Antivirus Plus je každodennou výhodou proti online hrozbám

Norton má veľkú výhodu v tom, že vám na túto 100% bezplatnú 45-dňovú skúšobnú verziu ponúka nie jedno, nie dve, ale štyri výkonné antivírusové riešenia vhodné pre každého. A prvý je Norton Antivirus Plusprodukt, ktorý je už pripravený splniť vaše najzákladnejšie potreby ochrany počítača pod systémom macOS Windows. Jeho primárnou kvalitou je vysporiadať sa s online hrozbami, dokonca aj s tými najtvrdšími. Technológia Norton teda eliminuje trójske kone, ako aj spyware, ransomware, najrôznejšie vírusy a dokonca aj phishing. Na internete vládne Norton Antivirus Plus a neunikne mu žiadny vírus. Dôkazom kvality svojich služieb je, že Norton od svojho najzákladnejšieho riešenia zahŕňa 100% prísľub proti vírusom. Konkrétne, ak čelíte malvéru, ktorý nedokážete odstrániť sami, prevezme ho technik Norton, a to až do odstránenia hrozby. Je to naozaj upokojujúce, pretože nemusíte byť odborníkom, Norton vás podporuje na dennej báze a vráti vám peniaze (samozrejme v prípade predplatenia platenej licencie), ak technik zlyhá.

Okrem toho máte k dispozícii aj správcu hesiel. Táto funkcia zďaleka nie je trikom, ale hostí vaše overovacie poverenia v zabezpečenom cloudovom priestore, pomáha vám generovať silné heslá bez rizika, že ich zabudnete, a tiež vám umožňuje ukladať množstvo kľúčových informácií, ako sú vaše bankové poverenia pre napríklad bez toho, aby boli vystavené webovým hackerom. Pridajme do vašej siete bránu firewall pre už úplnú ochranu a 2 GB bezpečného cloudového úložiska pre používateľov pod Windows (okrem Windows 10S).

Pozrite si ponuku 45-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie Norton

Užite si antivírus + ochranu VPN so sériou Norton 360

Poďme o stupeň vyššie Norton 360 Standard, pretože okrem pochopenia všetkých služieb Norton Antivirus Plus získate súkromie online vďaka Secure VPN. Môžete tak skryť svoju skutočnú IP adresu, geolokáciu a preferencie. Online sledovače sú smerované a ako bonus môžete jednoducho využiť svoje pripojenie VPN na prístup k zahraničným katalógom vašich obľúbených streamovacích služieb. Pre zariadenie počítačového typu (Windows a Mac OS), smartfón (iOS, Android) alebo tablet (iPad), spokojnosť zaručená. Na záver uvedieme 10 GB cloudového úložiska Windows (okrem Windows 10 S), aby ste mali pekný bezpečný online priestor!

O priečku vyššie, Norton 360 Deluxemá veľkú výhodu v tom, že súčasne zaisťuje 5 zariadenia, či už ide o počítače, smartfóny a tablety (Android, iOS, iPad, macOS, Windows). Okrem 50 GB úložného priestoru pod Windows (okrem Windows 10 S), dve ďalšie kľúčové funkcie sú zahrnuté v Norton 360 Deluxe. V prvom rade je Dark Web Monitoring veľmi užitočným nástrojom na zistenie, či informácie o vás kolujú na Dark Webe! Ďalej vám rodičovská kontrola umožňuje nastaviť príslušné limity, aby bol internet pre vaše deti bezpečnejší. Už veľmi kompletné riešenie, ale nie také ako Norton 360 Premium!

Pozrite si ponuku 45-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie Norton

Pre vás a vašich blízkych si vyberte Norton 360 Premium

Naozaj, s Norton 360 Premiumnie sú 5, ale dvojité, s 10 súčasne pokrytými zariadeniami, ktoré sú zahrnuté v tejto ponuke. Počítače (macOS, Windows), tablety (iPad) a smartphones (Android, iOS) výhoda! Môžete tiež využiť školský režim, veľmi praktický nástroj, ktorý pomáha vašim deťom robiť si domáce úlohy tým, že podporuje ich sústredenie, veľmi dopĺňa rodičovskú kontrolu. A so 75 GB cloudového úložiska Windows (okrem Windows 10S), každý ťaží z tohto obrovského bezpečného úložného priestoru na ochranu vašich najdôležitejších súborov! Niet divu, že Norton 360 Premium dosahuje vynikajúce hodnotenie v našom 100% nezávislom klubovom teste. 9/10! Teraz je voľba na vás!

Norton 360 Premium 2022

Už od 49,99 €

Prečítajte si oznam


9

Norton 360 Premium 2022

  • Robustná a ľahká ochrana proti vírusom
  • Veľká jednoduchosť použitia
  • VPN zahrnuté a neobmedzené

Norton 360, ktorý je dostupný na niekoľkých zariadeniach, zostáva veľmi dobrým all-in-one bezpečnostným riešením pre širokú verejnosť proti internetovým hrozbám. Ochrana, môže byť príliš agresívna, aby sa predišlo falošným pozitívam, je vysoko efektívna, má vplyv na výkon Windows je stále minimálna a neobmedzená sieť VPN zostáva príjemnou funkciou, hoci ostatní ju odvtedy nasledovali. Skúsení používatelia budú pravdepodobne uprednostňovať Kaspersky alebo BitDefender, ale Norton 360 v súčasnosti zostáva naším obľúbeným riešením pre rodinu.

Norton 360, ktorý je dostupný na niekoľkých zariadeniach, zostáva veľmi dobrým all-in-one bezpečnostným riešením pre širokú verejnosť proti internetovým hrozbám. Ochrana, môže byť príliš agresívna, aby sa predišlo falošným pozitívam, je vysoko efektívna, má vplyv na výkon Windows je stále minimálna a neobmedzená sieť VPN zostáva príjemnou funkciou, hoci ostatní ju odvtedy nasledovali. Skúsení používatelia budú pravdepodobne uprednostňovať Kaspersky alebo BitDefender, ale Norton 360 v súčasnosti zostáva naším obľúbeným riešením pre rodinu.