Neo QLED od spolo─Źnosti Samsung prij├şma z├íruku "Starostlivos┼ą o o─Źi" da Verband DeutscherÔÇŽ

Niektor├ę z nich m├┤┼żu demon┼ítrova┼ą kompromisy Samsungu a sp├íja┼ą sa s telev├şzorom.

A Samsung anunciou que a linha Neo QLED de 2021 pr├şjem a hlavn├í certifik├ícia pre kateg├│riu ‘Starostlivos┼ą o o─Źi da Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE), um conciituado instituto de certifica├ž├úo de engenharia eletr├│nica sediado na Alemanha. Niektor├ę z nich m├┤┼żu demon┼ítrova┼ą kompromisy Samsungu a sp├íja┼ą sa s telev├şzorom.

V┼íetky modely QLED 2021 od Samsungu obsahuj├║ v┼íetky testovan├ę fotoapar├íty a certifik├íty ÔÇ×Eye CareÔÇť, vr├ítane t├Żch, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii ┬╗Bezpe─Źnos┼ą pre o─Źi, ‘┼áetrn├ę k o─Źiam ‘ÔÇ×N├şvel cont├şnuo de oscila├ž├úoÔÇť, ÔÇ×Uniformidade e Fidelidade na produk├ž├úo de coresÔÇť.

Certifik├ít ÔÇ×Bezpe─Źnos┼ą pre o─ŹiMedzin├írodn├í komisia pre elektrick├║ energiu (IEC)

Certifik├ít ‘Jemn├ę k tvojim o─Źiam‘permite quar a kvantidade de supress├úo de melatonina de um dispositivo respond aos padr├Áes da Comiss├úo Internacional de Ilumina├ž├úo (CIE – ┬źCommission Internationale de l┬┤Eclairage┬╗).

S├║visiace ─Źl├ínky: Recurso Find Lost Devices da Samsung agora permite a membres

Medzin├írodn├ę a medzin├írodn├ę organiz├ície medzin├írodn├ęho publikovania a publikovania glob├ílnych para┼íutistick├Żch, elektronick├Żch a technologick├Żch rel├íci├ş. A CIE a autoridade internacional para ilumina├ž├úo, cores e espa├žos de cores.

Spolo─Źnos┼ą Nesta certifica├ž├úo, as telev├şzory pon├║ka QLED od spolo─Źnosti Samsung, kde n├íjdete z├íkladn├ę inform├ície o reakci├ích na jednofarebn├ę a jednofarebn├ę vyhotovenie a jadro.

Yonghoon Choi, v├Żkonn├Ż viceprezident div├şzie vizu├ílnych displejov v spolo─Źnosti Samsung Electronics rozhodcovsk├í ot├ízka, ÔÇťCelosvetov├ę glob├ílne telev├şzne vysielanie m├í 15 po sebe nasleduj├║cich sledovan├ş, pri─Źom v├Ą─Ź┼íina kompromisov spolo─Źnosti Samsung pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo kvalitn├Żch sn├şmok, ktor├Żch po─Źet je najv├Ą─Ź┼í├ş a nie je ┼żiadny ─żudsk├Ż.ÔÇť.