Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nenechajte si ujsť príležitosť ušetriť až 324 GBP pri týchto programoch Sky TV a širokopásmovom pripojení

Nenechajte si ujsť príležitosť ušetriť až 324 GBP pri týchto programoch Sky TV a širokopásmovom pripojení 1

Aby som bol úprimný, Sky nemá vždy najvýhodnejšie širokopásmové ponuky. Ale s najnovšími ponukami spoločnosti môžete ušetriť až 25% na duo Sky TV a širokopásmových obchodoch.

Pri týchto dohodách si môžete vybrať, či zaplatíte 37 GBP mesačne za Superrýchly televízny balík Sky, alebo 68 GBP mesačne, aby ste si vybrali všetko v Superrýchlej, Športovej a kine.

Kliknite sem, aby ste prešli na webovú stránku Sky a zabalili si niektorý z týchto úžasných obchodov

Nech už hľadáte čokoľvek, budete pripojení k vysokorýchlostnému širokopásmovému vláknu s priemernou rýchlosťou 59 Mb (priemerná rýchlosť) oblohy, ktoré by sa vám mohlo hodiť, ak očakávate, že v dohľadnej budúcnosti budete pracovať z domu.

A prístup k obľubám Sky Atlantiku znamená veľa seriálov, ako napríklad Westworld, Avenue 5, Chovatelia a Černobyľ.

Chcete sa dozvedieť viac? Pokračujte v posúvaní, aby ste si mohli prečítať tieto ponuky v plnom rozsahu – aj keď, ak sa predávate, odporúčame vám, aby ste si tieto výhodné ponuky sbalili rýchlo, pretože si nie sme istí, kedy vyprší ich platnosť. Ak ani pre vás nie je vhodná ponuka, prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu širokopásmovým pripojením a televíznym programom.

  • Chceš iba televízor? Prezrite si dnešné najlepšie ponuky služieb Sky TV

Sky TV a širokopásmové pripojenie sa zaoberajú v plnom rozsahu

Čo ešte môžem získať so širokopásmovým pripojením na internet Sky?

Okrem získania najrýchlejších priemerných rýchlostí sťahovania 59 MB, ktoré sa dokonale hodia pre rušné domácnosti alebo streamovanie, môžete prispôsobiť svoj balík. Sky má niekoľko doplnkov, ktoré si môžete vybrať pri výbere balíka, medzi ktoré patrí Netflix, Multiscreen, BT Sport, Kids a mnoho ďalších!

A ak ste tiež na trhu s novým televízorom, aby ste si mohli vychutnať všetok tento obsah, môžeme vám pomôcť ušetriť veľa peňazí a získať najlepšiu cenu prostredníctvom nášho zhrnutia najnovších lacných televíznych obchodov.

Dnešné najlepšie širokopásmové ponuky

Chcete pokračovať v hľadaní dokonalých širokopásmových obchodov v domácnosti? Potom kliknite na odkaz a choďte na nášho špecializovaného sprievodcu alebo jednoducho vrhnite oči nadol na naše širokopásmové porovnanie …

Table of Contents