Nenechajte si ujsť novú hru Cyberpunk 2077!

Cyberpunk 2077 Je to určite jedna z najočakávanejších hier, ak nie najviac, na budúci rok. A vy nemôžete nechať ujsť, keď vidíte talent CD RED Projekt na jeho doteraz najlepšiu prácu: La Brujo 3: Caza Salvada. Faktom je, že zatiaľ čo sa môžeme postupne dozvedieť viac o tom, čo prichádza s novými projektmi a čo sa od týchto populárnych vývojárov očakáva, stále musíme veľa vedieť a pýtať sa, ako to zlepší ich vývoj, históriu alebo hrateľnosť. ,

Nové hry Cyberpunk 2077

Dúfame, že niektoré z týchto pochybností sa dajú vyriešiť, pretože spoločnosť má len pár minút na to, aby nám v reálnom čase ukázala hranie za zavretými dverami na E3 ao pár okamihov neskôr na Gamescom 2019. O našom dojme z tejto hry sa nám podarilo pred niekoľkými dňami hovoriť. , ale teraz máte príležitosť sa presvedčiť:

To je to, čo náš kolega Susana dospel k záveru v súvislosti s hrami Cyberpunk 2077 a zdá sa, že na nás čaká v poslednej hre, keď 16. apríla 2020 konečne zasiahla obchody: Cyberpunk 2077 Má skvelý RPG dotyk, ktorý otvára svet možností, krásny bojový systém. dynamický, príbeh o štýle a umení, ktorý je zaujímavejší, zaujímavejší a prekvapujúcejší. »»