Nem├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aplik├ície na iOS? ICloud je na vine a Apple u┼ż rie┼íi

Spusten├ę pred nieko─żk├Żmi d┼łami, iOS 13.5 poskytuje mno┼żstvo d├┤le┼żit├Żch vylep┼íen├ş. Nezauj├şma sa o spr├ívy, chce napravi┼ą s├║bor situ├íci├ş, ktor├ę tento syst├ęm ovplyvnil Apple a vylep┼íi┼ą to.

T├íto nov├í verzia je u┼ż nain┼ítalovan├í a pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov sa objavuje nov├Ż probl├ęm. Ke─Ć sa pok├║sia pou┼ż├şva┼ą va┼íe be┼żn├ę aplik├ície, jednoducho nefunguj├║ a zobraz├ş sa chybov├í spr├íva.

aplikácie pre iPhone pre iOS Apple

─Äal┼í├ş probl├ęm v syst├ęme iOS 13.5

Aj ke─Ć to nie je potrebn├ę pre fungovanie syst├ęmu iOS, iCloud je prvkom, ktor├Ż pom├íha pou┼ż├şvate─żom uchov├íva┼ą a organizova┼ą svoje ├║daje. V priebehu rokov z├şskala vylep┼íenia a dnes umo┼ż┼łuje prepoji┼ą cel├Ż ekosyst├ęm v roku 2007 Apple,

Toto je pr├íve prvok, ktor├Ż sa bude teraz zaobera┼ą nov├Żm ozn├ímen├Żm probl├ęmom. Z preh─żadov vypl├Żva, ┼że ke─Ć sa zobraz├ş spr├íva, pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu by┼ą presmerovan├ş do obchodu App Store. Spr├ívu m├┤┼żu tie┼ż zru┼íi┼ą.

Aplik├ície nie s├║ v iPhone spusten├ę

To─żko spr├ívy ktor├Ż existuje, popisuje probl├ęm spojen├Ż s zdie─żanie rodinn├Żch aplik├íci├ş na iCloud. Zrejme existuje probl├ęm s touto slu┼żbou, ktor├í je teraz odhalen├í v tomto probl├ęme prezentovanom pou┼ż├şvate─żom.

Aj napriek pretrv├ívaj├║cemu probl├ęmu existuje rie┼íenie, ktor├ę sa d├í v tomto bode pou┼żi┼ą. Ide o odstr├ínenie aplik├ície iOS a jej op├Ątovn├║ in┼ítal├íciu na iPhone hne─Ć potom. Po tomto postupe aplik├ícia u┼ż nepredstavuje probl├ęm.

aplikácie pre iPhone pre iOS Apple

Apple vyrie┼íi probl├ęm iCloud

Popisy dostupn├ę na internete sa zameriavaj├║ hlavne na iOS 13.5 ako najviac postihnut├ş. V niektor├Żch pr├şpadoch sa v┼íak tento probl├ęm vyskytuje aj v star┼íej verzii najnov┼íieho mobiln├ęho opera─Źn├ęho syst├ęmu iPhone.

Apple mali by ste probl├ęm vyrie┼íi┼ą ─Źoskoro a odstr├íni┼ą probl├ęm od pou┼ż├şvate─żov raz a nav┼żdy. Nie je zn├íme, kedy to bude normalizovan├ę, ale dovtedy je rie┼íen├şm in┼ítal├ícia aplik├íci├ş jeden po druhom.