Nem├┤┼żete odstr├íni┼ą e-maily v aplik├ícii Gmail pre Android? Probl├ęm je v skuto─Źnosti od spolo─Źnosti Google

V─Ćaka popularite slu┼żby Gmail je to n├ístroj a slu┼żba, ktor├í je ur─Źite nevyhnutn├í pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża. Va┼ía komunik├ícia je s├║streden├í a komunikujete s internetom a jeho pou┼ż├şvate─żmi.

Preto je zvl├í┼ítne, ke─Ć sa v tejto slu┼żbe vyskytne probl├ęm, ktor├Ż hrani─Ź├ş s dokonalos┼ąou. Aplik├ícia Gmail pre Android teraz obsahuje nepopierate─żne nepr├şjemn├║ chybu, ktor├║ je potrebn├ę r├Żchlo opravi┼ą. Mo┼żnos┼ą vypr├ízdnenia ko┼ía a spamu zmizla bez toho, aby niekto vedel pre─Źo.

Aplikácia Gmail pre Android Google Google delete

Nová chyba v Gmaile pre Android

Toto je nov├í situ├ícia a teraz je hl├ísen├Żch ve─ża pou┼ż├şvate─żov. Bez zjavn├ęho logick├ęho d├┤vodu jednoducho zmizla jedna z najlep┼í├şch funkci├ş spojen├í s trashom a spamom. Hovor├şme o mo┼żnosti vypr├ízdnenia t├Żchto oblast├ş hlavne jedine─Źn├Żm sp├┤sobom.

A┼ż pred nieko─żk├Żmi d┼łami pri pr├şstupe do ko┼ía alebo spamu existovala v hornej ─Źasti mo┼żnos┼ą, ktor├í umo┼ż┼łovala odstr├íni┼ą v┼íetky existuj├║ce spr├ívy jedine─Źn├Żm sp├┤sobom. Pou┼ż├şvatelia teda nemusia vybera┼ą spr├ívu pod─ża spr├ívy, aby ich mohli odstr├íni┼ą.

Aplikácia Gmail pre Android Google Google delete Aplikácia Gmail pre Android Google Google delete

Aplik├ícia v├ím neumo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą e-maily z ko┼ía a spamu

A┼ż doned├ívna neboli zn├íme pr├ş─Źiny tejto radik├ílnej zmeny a mnoh├ş ┼ípekulovali, ┼że to bolo v d├┤sledku zmeny, ktor├║ pou┼żila spolo─Źnos┼ą Google v Gmaile. O skuto─Źnom d├┤vode tejto zmeny sa diskutovalo aj vzh─żadom na to, ┼że v tejto oblasti Gmailu bola podstatou ve─ża my┼ílienok.

Koniec koncov a z toho, ─Źo pri┼íiel technik spolo─Źnosti Google nahl├ísi┼ą, je to iba chyba, ktor├í sa objavila v aplik├ícii ur─Źenej pre Android. To tie┼ż zaru─Źilo, ┼że v├Żskumn├Ż gigant u┼ż tento probl├ęm hodnot├ş a ┼że bude vyrie┼íen├Ż ve─żmi skoro. Zost├íva v┼íak zisti┼ą, ─Źi bude toto rie┼íenie na serveroch Gmailu alebo v samotnej aplik├ícii.

Aplikácia Gmail pre Android Google Google delete Aplikácia Gmail pre Android Google Google delete

Google u┼ż probl├ęm rie┼íi

Tie┼ż sa zistilo, ┼że tento probl├ęm zjavne existuje. Sta─Ź├ş otvori┼ą prie─Źinok K├┤┼í alebo Spam a oto─Źi┼ą svoj smartf├│n. Okam┼żite sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy naraz. Ak v┼íak bude aplik├ícia zatvoren├í, nebude zachovan├í.

Toto je probl├ęm, ktor├Ż by mal ─Źoskoro vyrie┼íi┼ą samotn├Ż Google, ─Ź├şm by sa t├íto mo┼żnos┼ą vr├ítila sp├Ą┼ą v┼íetk├Żm, ─Źo chc├║ ma┼ą. Pom├íha tie┼ż r├Żchlo spravova┼ą spr├ívy, ktor├ę pravdepodobne nepotrebujete a ktor├ę chcete odstr├íni┼ą.