Nehľadajte Instagram ľahké,Facebook zrušil túto aplikáciu!

instagram lite zrušený

Platformy sociálnych médií vytvorili v posledných rokoch zmenšené verzie svojich aplikácií. prečo? Pretože všetky chcú prilákať viac používateľov z rozvojových trhov, kde používajú smartfóny s low-end hardvérom. Teraz však Facebook zrušil Instagram Lite, takže nestrácajte čas hľadaním tejto aplikácie.

Spoločnosť zatiaľ neprezradila, prečo sa tak rozhodla, no pravda je taká Instagram Lite už nie je k dispozícii v Google Play Store. Bezpochyby je to niečo, čo priťahuje veľkú pozornosť.

Facebook Zrušiť Instagram Lite

údržba instagramu lite

V prípade, že ste nevedeli, väčšina jednoduchých aplikácií je spravovaný webový prehliadač s niektorými funkciami navyše. Instagram Lite je napríklad postavený na tomto predpoklade. Aplikácia bola prvýkrát testovaná v Mexiku v roku 2018 a potom sa rozšírila do ďalších oblastí planéty. Podľa AppBrain ide o aplikáciu, ktorá od svojho objavenia nazhromaždila viac ako milión stiahnutí Google Play Store, tiež zdôrazňujú, že bola naposledy aktualizovaná v októbri 2019.

Spoločnosť povzbudzuje ľudí, ktorí majú Instagram Lite na stiahnutie plnej aplikácie. Ale ak nechcete, môžete ísť na webovú stránku spoločnosti Instagram z prehliadača a vytvorte si odkaz na domovskú obrazovku. Týmto spôsobom budete môcť pristupovať na sociálnu sieť bez toho, aby ste si museli sťahovať Android aplikáciu.

Samozrejme, aplikácia je stále dostupná na stiahnutie na weboch ako APK Mirror. Ale napriek tomu, keď sa prihlásite, zobrazí sa správa, že Instagram Lite už nie je údržba.

instagram lite už nefunguje

Instagram Lite sa zrodil ako verzia platformy navrhnutej pre staré terminály alebo s malým výkonom. Ale teraz, Facebook sa rozhodla ukončiť túto aplikáciu. a ty Čo si myslíte o tomto kroku, ktorý spoločnosť robí?

Na druhej strane vás pozývame pozrieť si tento článok, ktorý vysvetľuje, ako použiť filter afrických tanečníkov Instagram. Bavte sa na sociálnej sieti!