Neato prid├íva do svojich robotick├Żch vys├íva─Źov skratky Siri

Mo┼żno ste to nepo─Źuli NEAT (Neato Robotics), kalifornskej spolo─Źnosti ┼ípecializuj├║cej sa na ÔÇ×robotick├ęÔÇť vys├íva─Źe Modely s├ęrie D (D3, D4, D5, D6 alebo D7) a chcete hlasov├ę ovl├ídanie Siri pre jedno z t├Żchto zariaden├ş. Potom budete zvedav├ş, ┼że spolo─Źnos┼ą ozn├ímila spustenie Funkcie skratky Siri do ich aplik├ície, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na ovl├ídanie v├í┼ího telef├│nu Neato pomocou hlasov├Żch pr├şkazov. Jeho rozsah je teraz mo┼żn├ę regulova┼ą Google Assistant, Amazon Alexa a IFTTT, a hoci funk─Źnos┼ą HomeKit pravdepodobne nedosiahne va┼íe zariadenia, HomeKit v s├║─Źasnosti nem├í kateg├│riu v├íkua – ktor├í Kl├ívesov├ę skratky Siri Aktualiz├ícia bude v├ştan├í, najm├Ą ke─Ć zist├şme, ┼że skratky sa ove─ża viac integruj├║ do r├ímca HomeKit vydan├şm iOS13.

Jedna webov├í str├ínka nespr├ívne uviedla, ┼że tomu tak bude Prv├Ż zn├ímy ÔÇ×ofici├ílnyÔÇť pr├şklad robotick├ęho vys├íva─Źa s podporou skratiek ÔÇť─Źo nie je spr├ívne; Robotick├ę vys├íva─Źe Xiaomi, vr├ítane s├ęrie Roborock, je mo┼żn├ę automatizova┼ą v aplik├ícii Mi Home, ktor├í u┼ż nejak├Ż ─Źas obsahuje funkcie kl├ívesov├Żch skratiek Siri. St├íle je to v├ştan├Ż doplnok a vzh─żadom na to, ┼że v├íkuov├í linka Xiaomi je vo v┼íeobecnosti region├ílne obmedzen├í, l├şnia Neato je ove─ża atrakt├şvnej┼íia.

Spustenie aktualiz├ície skratky by sa malo skon─Źi┼ą na jese┼ł tohto roku. Ak sa v┼íak chcete dozvedie┼ą viac o rade inteligentn├Żch vys├íva─Źov pripojen├Żch k Neato, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku: neatorobotics.com

Neato prid├íva do svojich robotick├Żch vys├íva─Źov skratky Siri 2