Neato pridáva do svojich robotických vysávačov skratky Siri

Možno ste to nepočuli NEAT (Neato Robotics), kalifornskej spoločnosti špecializujúcej sa na „robotické“ vysávače Modely série D (D3, D4, D5, D6 alebo D7) a chcete hlasové ovládanie Siri pre jedno z týchto zariadení. Potom budete zvedaví, že spoločnosť oznámila spustenie Funkcie skratky Siri do ich aplikácie, ktorú môžete použiť na ovládanie vášho telefónu Neato pomocou hlasových príkazov. Jeho rozsah je teraz možné regulovať Google Assistant, Amazon Alexa a IFTTT, a hoci funkčnosť HomeKit pravdepodobne nedosiahne vaše zariadenia, HomeKit v súčasnosti nemá kategóriu vákua – ktorá Klávesové skratky Siri Aktualizácia bude vítaná, najmä keď zistíme, že skratky sa oveľa viac integrujú do rámca HomeKit vydaním iOS13.

Jedna webová stránka nesprávne uviedla, že tomu tak bude Prvý známy „oficiálny“ príklad robotického vysávača s podporou skratiek “čo nie je správne; Robotické vysávače Xiaomi, vrátane série Roborock, je možné automatizovať v aplikácii Mi Home, ktorá už nejaký čas obsahuje funkcie klávesových skratiek Siri. Stále je to vítaný doplnok a vzhľadom na to, že vákuová linka Xiaomi je vo všeobecnosti regionálne obmedzená, línia Neato je oveľa atraktívnejšia.

Spustenie aktualizácie skratky by sa malo skončiť na jeseň tohto roku. Ak sa však chcete dozvedieť viac o rade inteligentných vysávačov pripojených k Neato, navštívte webovú stránku: neatorobotics.com

Neato pridáva do svojich robotických vysávačov skratky Siri 2