Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

NBC si objedn├íva Debris, nov├║ sci-fi dr├ímu od showrunnera ÔÇ×FringeÔÇť

NBC si objedn├íva Debris, nov├║ sci-fi dr├ímu od showrunnera ÔÇ×FringeÔÇť 1

NBC schv├ílila nov├║ sci -fi dr├ímu, ktor├í je op├şsan├í ako podobn├í Mu┼żi v ─Źiernom a Akty X. Volal sa Trosky, nov├í ┼íou poch├ídza z Legend├írnej telev├şzie a JH Wymana; Zah┼Ľ┼ła zni─Źen├║ mimozemsk├║ lo─Ć, ktor├í m├í ÔÇ×z├íhadn├ę ├║─ŹinkyÔÇť na ─żudstvo. Trosky je pod─ża posledn├Żch spr├ív jedn├Żm z nieko─żk├Żch skriptov, ktor├ę maj├║ v NBC up├║ta┼ą pozornos┼ą. Medzi ─Ćal┼íie patria Adam a Eva a Ozvena.

Spr├ívy o novej s├ęrii pri┼íli najsk├┤r z Kone─Źn├Ż term├şn, ktor├í v sobotu informovala, ┼że NBC objednala pilota na ┼íou. S├ęria bola nap├şsan├í JH Wymanom a bude sa to─Źi┼ą okolo dvoch r├┤znych vy┼íetrovate─żov z r├┤znych ─Źast├ş sveta, ktor├ş musia spolupracova┼ą na sk├║man├ş ├║─Źinkov, ktor├ę m├í na svet stroskotan├í mimozemsk├í lo─Ć.

Wyman je pravdepodobne najlep┼íie zn├ímy svojou pr├ícou ako showrunner, re┼żis├ęr a spisovate─ż v telev├şznej ┼íou 2008 Ofina, ─Źo bol tie┼ż sci -fi seri├íl. Rozmanitos┼ą uv├ídza, ┼że NBC si objednala server Trosky pilot pre telev├şznu sez├│nu 2020 – 2021, ─Źo znamen├í, ┼że sa ho do─Źk├íme a┼ż nesk├┤r v tomto roku.

Legendary Pictures a Jason Hoffs bud├║ produkova┼ą s├ęriu spolu s Wymanov├Żmi frekven─Źn├Żmi filmami. S├ęria sa bude vysiela┼ą v sieti spolo─Źnosti NBC; aj ke─Ć tieto podrobnosti neboli poskytnut├ę, je tie┼ż pravdepodobn├ę, ┼że sa d├í s istotou poveda┼ą, ┼że show bude nakoniec k dispoz├şcii v nadch├ídzaj├║cej slu┼żbe NBC Peacock.

Toto je jedna z nieko─żk├Żch ned├ívnych objedn├ívok show, ktor├ę ozn├ímila NBC. Sie┼ą ned├ívno ozn├ímila nov├║ s├ęriu zalo┼żen├║ na ┼żivote Dwayna Johnsona s n├ízvom Young Rock. S├ęria poch├ídza od Nahnatchka Khan, tvorcu ├║spe┼ínej (a zru┼íenej) show ─îerstv├ę z lode.