Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Návod na použitie Instagram na propagáciu svojho blogu pomocou programu Bitly

Použiť tu Instagram propagovať svoj blog pomocou Bitly

Nedostatok odkazov, na ktoré môžete kliknúť Instagram aby si utratil Instagram Marketing vášho blogu je zložitejší, ako by mal byť. Je to Odkazy, na ktoré môžete kliknúť Instagram Hack, ktorý sme tu už napísali Info Bunny. Znamená vytvorenie novej správy. Instagram a použitie používateľského mena účtu ako odkazu.

Tu je príklad, ako to funguje

V súčasnosti propagujem The8App a vytvoril som nový účet Instagram s používateľským menom @ HowTo8App, Na túto stránku som pridal informácie o The8App s odkazom na min Znalosť stránky The8App v HowTo8App

Môžete kliknúť na meno používateľa Instagram a potom, keď vložím svoje účet Instagram roony marketing The8App Potrebujem iba napísať výzvu na akciu a do publikácie vložiť iné mená do užívateľského profilu. Je kliknutie, ktoré môžete kliknúť na druhý účet

Čítaj viac

Teraz tento trik funguje dobre, ale ak inzerujete svoj blog na Instagramett, lepším spôsobom inzerovania môže byť prepnutie odkazu na váš profil pri publikovaní nového článku.

Vytvorenie novej návštevy článku je veľmi ľahké. malý Vytvorte krátku verziu odkazu, názvu a značky pre článok a blog. Potom môžete vytvoriť obrázok, ktorý je obzvlášť priateľský Instagram Môžete to zdieľať tak, že svojim publikom v publikácii oznámite, že ak chcete navštíviť článok, musíte kliknúť na odkaz na svoj profil.

Najjednoduchší spôsob, ako nájsť Bitly, je použitie prehliadača Google Chrome a jeho pridanie Expanzia Expansive Chrome. Keď sa nachádzate v adrese URL stránky, ktorú chcete skrátiť, stačí kliknúť na ikonu Bitly v hornej časti stránky a otvorí sa okno, v ktorom môžete svoju adresu URL prispôsobiť.

Stránka rozšírenia Google Chrome trochu Malá stránka rozšírenia Google Chrome. Pridajte trochu prehliadača Chrome a potom kliknutím na ikonu Bitly skráťte a upravte webovú adresu stránky.

Môžete tiež použiť Odkaz na Instagram zlepšiť používanie kliknutí.

Pozrite sa, ako text Odkaz na Bio pod mojím používateľským menom na obrázku nižšie.

Ako propagovať svoj blog Instagram - Prepojenie v bio-trikuOdkaz na Bio Trick

Takto to funguje Link I Bio Trick

1 / Pridajte svoj príspevok Instagram ako obvykle2 / Kliknite na Pridať miesto na váš príspevok. Potom vyhľadajte odkaz na Bio a zvoľte.

A to je všetko. Získajte text pomocou svojho používateľského mena.

Bitly tiež poskytuje analytické informácie, ktoré sú veľmi užitočné pri každej skrátenej adrese URL, takže môžete zistiť, koľko kliknutí získate Instagram

Návod na použitie Instagram propagovať svoj blog: teraz je rad na vás!

Dajte mi vedieť, čo si myslíte o nápadoch v tomto článku. Ak máte nejaké otázky, zanechajte ich ako komentár nižšie a určite odpovedzte

pozdravy

roony

UŽITOČNÉ ZDROJE

(SPRIEVODCA) Vráťte sa na linku s lepšou spoločnosťou

Nemôžete odkazovať z Instagram? Pozrite sa na trik inteligentný, Mashable

články

Table of Contents