Naučte sa duplikovať svoj WhatsApp na inom mobile bez inštalácie aplikácií

duplikovať whatsapp dve zariadenia rovnaký účet bez aplikácií

Určite ste niekedy chceli naklonovať WhatsApp na inom mobile bez toho, aby ste ukončili reláciu na svojom aktuálnom zariadení, istý? Buď na to, keď idete v noci von a nechcete si brať nový mobil, alebo na akúkoľvek inú situáciu. WhatsApp je skvelým spojencom na udržiavanie kontaktu.

Na mnohých miestach vám však určite povedia, že WhatsApp nemôžete mať naklonovaný na dvoch zariadeniach súčasne. Oficiálne je to pravda, ale vždy existuje nejaký trik, ktorý môžete v týchto prípadoch použiť. Naučte sa klonovať svoj WhatsApp na inom mobile bez inštalácie ďalšej aplikácie.

Naklonujte svoju reláciu WhatsApp na dvoch alebo viacerých zariadeniach pomocou WhatsApp Web

klonovať whatsapp na dvoch mobiloch s webom whatsapp

Ako možno viete, WhatsApp pred niekoľkými rokmi vytvoril webovú verziu svojej služby. S ňou môžete mať otvorený účet v prehliadači z počítača, pokiaľ je stále aktívny na vašom mobile. Nie je to aplikácia, ktorá funguje sama o sebe, pretože hlavná relácia musí byť pripojená, ale je to veľký pokrok, ktorý vám umožní udržať si aktivitu na WhatsApp z iných zariadení.

Teraz je kľúč na kopírovanie WhatsApp na dvoch alebo viacerých mobiloch jedným slovom „prehliadač“. Ukazuje sa, že všetko smartphones štandardne majú jeden nainštalovanýa niektoré skvelé si môžete dokonca stiahnuť z Obchodu Play.

Odtiaľ a s ním môžete otvoriť web WhatsApp nechajte svoj účet WhatsApp naklonovať na toľko zariadení, koľko chcete. Tento trik funguje s akýmkoľvek prehliadačom, ale ukážeme vám, ako to urobiť s prehliadačom Google Chrome, pretože je to najbežnejší v systéme Android.

Pomocou prehliadača duplikujte svoj WhatsApp na viacerých mobiloch súčasne

používať web WhatsApp pre Android

Ako sme už spomenuli, svoj WhatsApp môžete naklonovať pomocou ľubovoľného prehliadača, ktorý máte na svojom mobile, nemusíte nič inštalovať. Jediné, čo budete potrebovať, je váš hlavný mobil a toľko zariadení, koľkokrát chcete duplikovať svoj WhatsApp. Postupujte podľa týchto krokov:

  1. Otvorte Chrome alebo svoj obľúbený prehliadač na Androide dostanete klon WhatsApp.
  2. Zadajte web WhatsApp kliknutím na tento odkaz budete presmerovaní na mobilnú verziu.
  3. Otvorte nastavenia prehliadača, aktivujte „stránku pre stolné počítače“a na obrazovke okamžite uvidíte QR kód. Táto možnosť spôsobí, že server stránky uverí, že ste na počítači, a zobrazí vám verziu WhatsApp Web, ktorú potrebujete.
  4. Otvorte aplikáciu WhatsApp na pôvodnom mobile (ten s účtom, ktorý sa má duplikovať).
  5. Stlačte tlačidlo ikona troch zvislých bodiek v pravom hornom rohu obrazovky.
  6. Vyberte možnosť “WhatsApp Web” a otvorí sa fotoaparát vášho hlavného mobilu.
  7. S vaším hlavným mobilom, naskenujte qr kód ktorý je v prehliadači Androidu prijímajúceho klon.
  8. Počkajte niekoľko sekúnd, kým sa všetko nakonfiguruje a pripravený!

Postup na každom mobile si môžete pozrieť v tejto malej galérii:

Ako otvoriť WhatsApp Web na mobile

Ako ste si mohli všimnúť, postup je veľmi jednoduchý a za pár minút budete mať všetko pripravené. Pamätajte, že pomocou tejto metódy môžete svoj účet WhatsApp duplikovať toľkokrát, koľkokrát chcete. Pamätajte však aj na to, že mobil, na ktorom máte otvorený účet, musí mať vždy pripojenie.

Dúfame, že tento návod bol pre vás veľmi užitočný a že už nemusíte odkladať svoj WhatsApp, pretože nemôžete používať svoj osobný mobil v práci alebo v inej situácii.