Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nau─Źte sa, ako si vychutna┼ą americk├ę streamingov├ę slu┼żby pomocou VPN

Uv├ídzame zoznam 5 – platen├ę streamingov├ę slu┼żby a – 5 zadarmo pre pou┼żitie siete VPN

U┼ż m├íte pr├şstup k zahrani─Źn├Żm streamingov├Żm slu┼żb├ím, ktor├ę u┼ż pri┼íli do Braz├şlie, napr Netflix, napr├şklad. Ukazuje sa, ┼że katal├│g a pr├íva vyhraden├ę pre severoamerick├ę ┼ít├║di├í sa ─Źasto m├┤┼żu zmeni┼ą, ako je to v pr├şpade Disney produkcie ktor├ş sem pr├şdu cez Amazon Hlavn├ę video,

Z tohto d├┤vodu sme sa v tomto zozname oddelili exkluz├şvne toky gringos. Ako z├şskame pr├şstup? Prostredn├şctvom a VPN v├Żber internetu z miami, n├ís Spojen├ę ┼ít├íty americk├ę, Zauj├şmav├ę je, ┼że weby / platformy, ktor├ę sme spomenuli, m├┤┼żu fungova┼ą aj bez siete VPN, mo┼żnosti v┼íak m├┤┼żu by┼ą blokovan├ę alebo obmedzen├ę na na┼íu krajinu.

─îo je to VPN?

VPNalebo virtu├ílna s├║kromn├í sie┼ą, je s├║kromn├í internetov├í sie┼ą, ktor├í sa tradi─Źne pou┼ż├şva na bezpe─Źnej┼íie prehliadanie. V poslednej dobe, s obmedzeniami kan├ílov v YouTube Napr├şklad v konkr├ętnych regi├│noch bol v├Ą─Ź┼í├ş z├íujem o tak├║to sie┼ą VPN, preto┼że ÔÇ×podv├ídzaÔÇť web t├Żm, ┼że mohla migrova┼ą svoj internet do inej krajiny.

streamovanie prostredn├şctvom predplatn├ęho surfov├ęho parkuSurfshark VPN umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom pr├şstup k obmedzen├ęmu obsahu vo svojej krajine

Na testovanie streamovac├şch slu┼żieb v tomto zozname pou┼ż├şvame Surfshark VPN, ktor├ęho predplatn├ę stoj├ş US $ 1, 99 za mesiac v 24-mesa─Źnom bal├şku – pribli┼żne R $ 8, 50 – a je k dispoz├şcii pre aplik├ície, inteligentn├ę telev├şzory, konzoly a roz┼í├şrenia preh─żad├íva─Źa. Pri pou┼żit├ş roz┼í├şrenia Google Chrome nedo┼ílo k ┼żiadnym probl├ęmom s pripojen├şm alebo v├Żmenou medzi miestami VPN (USA – Braz├şlia – USA).

V├Żhodou tejto slu┼żby VPN najm├Ą mo┼żnos┼ą spolo─Źn├ęho zdie─żania jedn├ęho ├║─Źtu s mnoh├Żmi zariadeniami s├║─Źasne, ─Źo je u┼żito─Źn├ę, ak chcete predplatn├ę rozdeli┼ą medzi priate─żov alebo ─Źlenov rodiny bez ob├ív z limitu akt├şvnych zariaden├ş.

─Äalej odpor├║─Źame 5 bezplatn├ę streamingov├ę slu┼żby a 5 zaplatili za to, aby ste si s VPN mohli u┼żi┼ą.

Bezplatn├ę slu┼żby

IMDb TV

streamovanie VPN (Prehrávanie)

Meno, ktor├ę u┼ż pozn├íte: IMDb je najob─ż├║benej┼íou datab├ízou filmov na internete. Od minul├ęho roka bola spr├şstupnen├í obrovsk├í kni┼żnica filmov a seri├ílov, ktor├║ si slu┼żba m├┤┼że bezplatne pozera┼ą pod n├ízvom IMDb TV. Najlep┼íie je, ┼że si pam├Ąt├í, kde ste prestali, ako ka┼żd├í slu┼żba, ktor├í funguje na z├íklade registr├íci├ş. Prihlasovacie ├║daje m├┤┼żu by┼ą rovnak├ę ako prihl├ísenie Amazon alebo svoj vlastn├Ż ├║─Źet IMDb.

─îo dostane na opl├ítku? Aby bolo mo┼żn├ę umiest┼łova┼ą reklamy ka┼żd├║ pol hodinu (v intervale pribli┼żne 15 – 20 min├║t, v pr├şpade La La Land), ktor├ę trvaj├║ nie─Źo vy┼íe min├║ty a nedaj├║ sa presko─Źi┼ą. Preto┼że zobrazuj├║ produkty a / alebo produk─Źn├ę pr├şvesy, je to v podstate ako keby ste sledovali telev├şziu.

Tubi

streamovanie VPN (Prehrávanie)

Je to slu┼żba, ktor├í zhroma┼ż─Ćuje tituly zo ┼ít├║di├ş Lionsgate, MGM a najvy┼í┼íiu (medzi 200 ─Ćal┼í├şmi) a pokia─ż ide o estetiku / navig├íciu, je to najlep┼í├ş z n├í┼ího v├Żberu. Existuje napr├şklad obrovsk├Ż zoznam sci-fi a anime filmov. Katal├│g, ktor├Ż je k dispoz├şcii v Braz├şlii, je ve─żmi obmedzen├Ż, tak┼że na ├║pravu v├Żsledkov va┼íich vyh─żad├ívan├ş je potrebn├í sie┼ą VPN.

Odpor├║─Źame program Klasick├ę albumy, p├┤vodne britsk├í s├ęria, ktor├í zobrazuje z├íkulisie albumov ozna─Źuj├║cich hist├│riu. Dokumenty zobrazuj├║ exkluz├şvne obrazy a audia od umelcov r├┤znych ┼ż├ínrov a gener├íci├ş. V Braz├şlii, ┼żia─ż, najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako z├şska┼ą t├║to rozsiahlu zbierku, s├║ fyzick├ę m├ędi├í (DVD).

Pluto TV

streamovanie VPN (Prehrávanie)

Telev├şzor Pluto je perfektnou kombin├íciou telev├şzie na po┼żiadanie a k├íblovej telev├şzie. Ak ste sa prestali prihl├ísi┼ą na odber telev├şzie tu alebo ste si ochotn├ş vymeni┼ą, stoj├ş za zv├í┼żenie pou┼żitie tohto bezplatn├ęho m├ędia – ─Źo je st├íle ┼íanca otestova┼ą svoju angli─Źtinu.

Existuje nieko─żko popul├írnych seri├ílov a filmov (napr├şklad American Beauty and Terminator), ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą kedyko─żvek chcete, a mix kan├ílov: existuj├║ exkluz├şvne karikat├║ry, kom├ędia, ┼íport, reality show, niektor├ę vari├ície MTV a dokonca aj ┼ípeci├ílna z NASA ┼żi┼ą. Mimochodom sa zobraz├ş jeden z kan├ílov Epiz├│dy rodiny Adams 24 hod├şn denne.

Filmrise

streamovanie VPN (Prehrávanie)

Je zauj├şmav├ę, ┼że Filmrise nie je nevyhnutne iba slu┼żba streamovania, ale kompil├ícia aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na r├┤znych platform├ích. Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob je YouTube, ktor├ę odde─żuje ro─Źn├ę obdobia od s├ęrie prostredn├şctvom zoznamov skladieb. Najrozsiahlej┼íia je Pekeln├í kuchy┼łakuch├írska reality show Gordon Ramsay ktor├ę od roku 2005 in┼ípirovali ─Ćal┼íie tak├ęto programy.

s Adblock (blokovanie rekl├ím zahrnut├ę v Surfshark(napr├şklad), m├┤┼żete zak├íza┼ą ak├║ko─żvek reklamu a pozera┼ą sa bez probl├ęmov. Okrem toho, sitcom Roseanne a s├ęria 21 Jump Street – kto sem pri┼íiel ako ÔÇ×Anjeli z├íkonaÔÇť- s├║ ─Ćal┼íie, ktor├ę s├║ v plnom rozsahu, medzi in├Żmi severoamerick├Żmi telev├şznymi klasikami, ktor├ę m├┤┼żu aplik├ície vidie┼ą.

voodoo

streamovanie VPN (Prehrávanie)

M├┤┼żete dokonca vidie┼ą kni┼żnicu Vudu a c├şti┼ą sa radi pozera┼ą nieko─żko filmov zadarmo. Nie je v┼íak mo┼żn├ę sa pok├║si┼ą prihl├ísi┼ą, ak m├íte braz├şlsky internet, preto┼że sa zobrazuje chybov├í spr├íva. Vlo┼żen├şm rovnak├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla, ke─Ć je aktivovan├í sie┼ą VPN, je pr├şstup uvo─żnen├Ż a m├┤┼żete hra┼ą bez probl├ęmov.

Streamovanie je st├íle obchod, ktor├Ż pon├║ka r├┤zne tituly vr├ítane 4K filmov UHD ako posledn├Ż v s├ęrii terminatora kin├í, ako napr├şklad Zombieland 2 na pren├íjom od 4, 99 dol├írov.

Platen├ę slu┼żby

Existuje nieko─żko platen├ę streamingov├ę slu┼żby Ameri─Źania, ktor├ş si tie┼ż zasl├║┼żia by┼ą zd├┤raznen├ş. Pravidl├í st├íle platia rovnak├ę: m├┤┼żete sa dokonca pok├║si┼ą vst├║pi┼ą na ich webov├║ str├ínku, ale m├íte zablokovan├Ż internet z Braz├şlie. Ke─Ć je povolen├í sie┼ą VPN (v t├Żchto pr├şpadoch pre Miami / USA), je prepusten├Ż ka┼żd├Ż.

Pr├şbeh v┼íak nane┼í┼ąastie nie je tak├Ż jednoduch├Ż. Pri v├Ą─Ź┼íine testov mus├şte svoju kreditn├║ kartu umiestni┼ą, a tu v├ís ÔÇ×dostan├║ÔÇť. Faktura─Źn├í adresa sa mus├ş zhodova┼ą s miestom zriaden├Żm na VPN, tak┼że va┼ía medzin├írodn├í kreditn├í karta mus├ş ma┼ą americk├║ registra─Źn├║ adresu – aby ste si mohli vybra┼ą spolo─Źnosti ako PayPal alebo podobn├ę, ale va┼íe PS─î mus├ş by┼ą gringo.

Stoj├ş za zmienku, ┼że v pr├şpade Netflixnapr├şklad m├íte iba n├írodn├Ż ├║─Źet ┼że prihl├ísen├şm a n├íslednou aktiv├íciou VPN je americk├Ż obsah odomknut├Ż ┼żiadne ─Ćal┼íie n├íklady, Pri testovan├ş s Surfshark VPN sme videli zahrnutie filmov Disney ako Avengers: Endgame (k dispoz├şcii iba na adrese Amazon prim├írny pre streamovanie) a Han Solo: Pr├şbeh hviezdnych vojen (nie je k dispoz├şcii v ┼żiadnom n├írodnom streame, iba v pren├íjme) do kni┼żnice, ─Źo je ve─żmi pr├şjemn├ę pre t├Żch, ktor├ş u┼ż platia za Netflix. Pomocou tejto siete VPN m├┤┼żete skontrolova┼ą aj katal├│gy z 13 ─Ćal┼í├şch ├║zem├ş.

Ni┼ż┼íie uv├ídzame 5 Americk├ę platen├ę slu┼żby.

Disney +

Nau─Źte sa, ako si vychutna┼ą americk├ę streamingov├ę slu┼żby pomocou VPN 1 (Prehr├ívanie)

Disney + je z─Ćaleka ve─żk├Żm z├íujmom Braz├şl─Źanov o VPN, najrozsiahlej┼íou kni┼żnicou trh├íkov na tomto zozname. N├íklady na slu┼żby 6, 99 dol├írov mesa─Źne, so sk├║┼íkou 7 dn├ş zadarmo. Za fran┼í├şzou Star Wars a filmy z vesm├şru Marvel, predplatn├ę v├ís tie┼ż opr├ív┼łuje na obsah National Geographic. Vo ve─żmi p├║tavej propag├ícii m├íte pr├şstup k pr├║dom Hulu a ESPN + za menej ako dvojn├ísobok ┼ítandardn├ęho predplatn├ęho.

Mandalorian, s├ęria z vesm├şru Star Wars, ktor├í dala podnet na Baby Yoda memy, je jednou z p├┤vodn├Żch produkci├ş Disney Plus, ktor├ę pri┼íli s touto platformou a s├║ pre ne exkluz├şvne a┼ż do ─Ćal┼íieho upozornenia.

Vesm├şr DC

streamovanie VPN (Prehrávanie)

─Äal┼í├ş katal├│g exkluz├şvnych s├ęri├ş je slu┼żba DC Universe, vydavate─żstvo komiksov DC, Spolu s t├Żm, ─Źo m├┤┼żete sledova┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║ aj 22 000 samostatn├Żch komiksov medzi hrdinami, ma┼í─żami a ÔÇ×klasikmiÔÇť. Anim├ície 4K s├║ ─Ćal┼í├şm zauj├şmav├Żm bodom.

Na┼í┼ąastie v priebehu ─Źasu vyd├ívaj├║ svoju produkciu vo vn├║tro┼ít├ítnych slu┼żb├ích, ako je s├ęria Titans, ktor├Ż i┼íiel do Netflixu, a prisp├┤sobenie Swamp Monster, ktor├í sa moment├ílne vysiela HBO Cho─Ć, Pre t├Żch, ktor├ş sa pon├íh─żaj├║, alebo pre t├Żch, ktor├ş chc├║ pr├şstup k obsahu, ktor├Ż bude v┼żdy exkluz├şvny, stoj├ş za zv├í┼żenie dol├ír 7, 99 mesa─Źne.

Hulu

Nau─Źte sa, ako si vychutna┼ą americk├ę streamingov├ę slu┼żby pomocou VPN 2 (Prehr├ívanie)

pod─ża 5, 99 dol├írov mesa─Źne, z ktor├Żch prv├í je bezplatn├í, m├íte pr├şstup k Hulu, ktor├í m├í ├║spe┼ín├ę origin├ílne produkcie. Pr├şbeh sl├║┼żky, Hradn├í skala a Ramy s├║ najob─ż├║benej┼íie (a ocenen├ę).

Bal├şk, ktor├Ż sa vyplat├ş najviac, je kombo Disney +, Hulu a ESPN +, ako sme u┼ż uviedli vy┼í┼íie. T├íto tretia slu┼żba si nezasl├║┼żi ÔÇ×jedine─Źn├║ polo┼żkuÔÇť tu v na┼íej kompil├ícii pr├íve preto, ┼że ide o severoamerick├ę ┼íporty, ale v r├ímci tak├ęho kombo by to mohlo st├í┼ą za to pre t├Żch, ktor├ş o to maj├║ z├íujem.

HBO Max

streamovanie VPN (Prehrávanie)

Pre t├Żch, ktor├ş poznaj├║ HBO Cho─Ć, slu┼żba m├┤┼że znie┼ą povesti. Je to obsah siete HBO, ku ktor├ęmu je mo┼żn├ę pristupova┼ą prostredn├şctvom streamingu, bez tajomstiev, v┼íak? Ukazuje sa, ┼że spolo─Źnos┼ą HBO Max, ktor├í bude v prev├ídzke od m├íja, bude ma┼ą pr├şstup k inscen├íci├ím z nieko─żk├Żch ─Ćal┼í├şch ┼ít├║di├ş – a st├íle nem├í d├ítum na pr├şchod do Braz├şlie.

Na konci roku 2019, ke─Ć to bolo ozn├ímen├ę, slu┼żba zabezpe─Źila kni┼żnice od HBO, TNT, DC, Warner Bros, Adult Swim, Crunchyroll a ─Ćal┼í├şch produkci├ş (├║pln├Ż zoznam ┼ít├║di├ş je na spodnej ─Źasti obr├ízka vy┼í┼íie). M├┤┼żete teda sledova┼ą priate─żov, ┼żol├şka, Ricka a Mortyho a Westworld t├Żm, ┼że plat├şte len predplatn├ę za 15 dol├írov.

zachvenie

streamovanie VPN(Prehrávanie)

Shudder je pln├í doska pre hororov├Żch fan├║┼íikov, s rozsiahlym katal├│gom inscen├íci├ş, vr├ítane niektor├Żch p├┤vodn├Żch, oddelen├Żch ru─Źne ÔÇ×playlistmiÔÇť. Mno┼żstvo titulov a kvalita organiz├ície slu┼żieb zvy┼íuj├║ cenu – v s├║─Źasnosti, menej ako 5 dol├írov,

S├║ zoznamy ako ÔÇ×vo vo─żnej pr├şrodeÔÇ×(Straten├ę v lese),ÔÇťne┼í┼ąastn├ę VianoceÔÇť(Sviatok teroru?) AÔÇ×mestsk├Ż ├║padokÔÇť(Dystopia vo ve─żkom meste), ktor├í zd├┤raz┼łuje dobr├Ż humor, ktor├Ż si ┼ż├íner zasl├║┼żi. Existuje kur├ítorstvo od majstra teroru s ob─ż├║ben├Żmi titulmi, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą na Shudderovi.

─îo sa deje? Ktor├í slu┼żba streamovania v├ís up├║tala najviac? Zaregistrovali ste sa na pripojenie k sieti VPN? Nechajte to v koment├íroch.