Natrvalo vypnite pripomenutie účtu Google Assistant

Google Assistant; po uvedení značky na trh to nebolo veľmi bežné. Teraz však nejde o situáciu, ktorá z rôznych účelov používa to isté. Google Asistent môže robiť veľa funkcií. U niektorých predchádzajúcich I / O Google sme videli, že Google Assistant mohli zavolať a rezervovať si naše stretnutia. Aj keď táto funkcia v súčasnosti testuje, bude nejaký čas trvať, kým sa k nám dostanete. Mali by sme oceniť spoločnosť Google za inováciu v tejto oblasti a dúfame, že táto funkcia sa k nám čoskoro dostane. Viac ako asistent spoločnosti Google: s; teraz je to náš osobný asistent.

Hneď od dopravných upozornení, vašich nadchádzajúcich udalostí, sledovania balíkov a dokonca aj vašich faktúr. Toto sú bežné črty, ktoré používame v našom každodennom živote. Pre niekoho, kto číta, môže tento článok chcieť vypnúť pripomenutia účtu asistenta Google. V prípade, že potrebujete vypnúť, zostaňte s nami, kým tento článok nedokončíme. Existuje veľa dôvodov, prečo sa ľuďom táto funkcia nepáči. Niektorí používatelia tvrdia, že táto funkcia sa týka ich ochrany súkromia, a iní tvrdia, že aj keď zaplatili účet, spoločnosť Google upozornenie pošle. Z týchto dôvodov musia používatelia vypnúť pripomenutia faktúry. Medzi niektorými z našich čitateľov o tom premýšľal? Najprv si to teda prečítajte a nakonfigurujte to isté.

Natrvalo vypnite pripomenutie účtu Google Assistant

Ako funguje Google Assistant vedieť, že ak sú vaše účty splatné?

Väčšina z nás sa pravdepodobne čuduje, ako spoločnosť Google získa všetky tieto informácie o vašich letoch, balíkoch, faktúrach a mnohých ďalších veciach. Nebojte sa, že Google neukradne vaše interné údaje, t. Spoločnosť Google na tento účel používa niektoré techniky. Spoločnosť Google analyzuje vaše e-maily iba z toho dôvodu. Nebuď panika; Analyzujú sa iba e-maily z vášho účtu Gmail a nie iné e-mailové účty, ktoré sa nachádzajú v telefóne. Urobte to ako príklad, ak účet Google pripojený k vášmu telefónu obsahuje e-maily od spoločností vydávajúcich kreditné karty, od cestovných kancelárií a mnohých ďalších.

Google extrahuje tieto relevantné informácie a zobrazí vám ich. Takto získa spoločnosť Google informácie o vašich nadchádzajúcich účtoch. Dovoľte mi uviesť ďalší príklad, keď som poslal e-mail z Gmailu môjho strýka (lístok vydaný spoločnosťou Saudi Airlines). Hneď ako som dostal e-mail, spoločnosť Google tieto informácie o letoch pridala na moje nadchádzajúce cesty. A keď prišiel dátum cesty, spoločnosť Google mi poslala upozornenie a poskytla odkaz na jeho sledovanie. Bol som trochu zmätený, pretože e-mail nebol priamo od môjho cestovného partnera. Pýtal som sa na to na rôznych portáloch a u niektorých vyšších blogerov. Dali mi vedieť, že Google bude kontrolovať všetky naše e-maily, ktoré sa nachádzajú v účte Gmail.

Teraz si skontrolujte, ako vypnúť upozornenie z týchto pripomienok k vyúčtovaniu (iba upozornenie zahrneme, ako sa v poslednom poli vyhnúť pripomenutiu vyúčtovania)

Ako vypnúť Google Assistant Upozornenia na faktúry?

Za tento jednoduchý krok nás sledujete až do konca.

  • krok 1 – Najskôr spustite aplikáciu Google. Mali by ste to urobiť, pretože je to najdôležitejší krok.
  • krok 2 – Klepnite na ikonu karty Viac, ktorú môžete vidieť v dolnej časti aplikácie Google, a po otvorení vyberte možnosť Nastavenia v nasledujúcom okne, ktoré sa otvorí ihneď po kliknutí na kartu Viac.
  • krok 3 – Potom klepnite na oznámenia; Po zobrazení ponuky vypnite prepínač pre účet, ktorý môžete vidieť pod iným podnadpisom.

Tieto kroky sú dostatočné a vyššie uvedené kroky vám zabránia spoločnosti Google a zobrazia upozornenie na nadchádzajúce účty. To však spoločnosti Google nebráni v skenovaní vašich účtov. Svoje faktúry môžete stále vidieť v sekcii Aktualizácia aplikácií Google a sprievodcovi. Ak chcete spoločnosti Google úplne zabrániť v skenovaní údajov, postupujte podľa týchto krokov.

Ako zabrániť spoločnosti Google v skenovaní vašich účtov?

  • krok 1 – Aj z tohto dôvodu musíte najprv otvoriť aplikáciu Google.
  • krok 2 – Teraz kliknite na ikonu Viac, ktorú môžete vidieť naspodku.
  • krok 3 – Po otvorení tejto ponuky teraz klepnite na svoje údaje vo vyhľadávaní
  • krok 4 – Teraz vás spoločnosť Google presmeruje na ponuku s názvom „Google Wide Controls“.
  • krok 5- Tu vidíte možnosť, ktorá sa nazýva Aktivita na webe a v aplikáciách. Akonáhle uvidíte túto možnosť, kliknite na to isté.
  • krok 6 – Toto menu sa objaví a teraz vypnite prepínač, ktorý môžete vidieť priamo tam.

Toto je prvý krok, aby ste zabránili skenovaniu osobných účtov Google Assistant, Pozrime sa teraz na inú oblasť, kde môžete vidieť účty a mnoho ďalších vecí.

Next Up; Kde inde sa tieto osobné účty objavia!

Spoločnosť Google okrem toho, že vám chlapom pripomína dátum splatnosti vašich účtov, umožňuje používateľom kontrolovať vaše denné prispôsobené aktualizácie od spoločnosti Google iba na dvoch miestach, a to z aplikácie Asistent a Google. Najprv sa porozprávajte podrobne o kontrole účtov prostredníctvom asistenta Google.

Ako skontrolovať účty prostredníctvom Google Assistant?

Najprv spustite systém Windows Google Assistant v telefóne. Akonáhle sa objaví, teraz klepnite na ikonu, ktorá pripomína baterku. Táto ikona sa zvyčajne nachádza v ľavom dolnom rohu, ale spoločnosť Google pravidelne mení svoju polohu. Ak sa vám táto ikona v ľavom dolnom rohu nezobrazila, nemusíte sa obávať.

Hneď ako na to kliknete, dostanete vás do sekcie aktualizácií. Tu nájdete všetky odporúčania spoločnosti Google. Ďalej, ak prejdete nadol, budete mať možnosť vidieť nadchádzajúce účty, vaše udalosti a mnoho ďalších relevantných informácií. Môžete tiež hovoriť so svojím Google Assistant ukázať nadchádzajúce účty. Na tento účel použite príkazy používateľa Zobraziť ukážky mojich účtov alebo Všetky nadchádzajúce účty.

Takže ste sa dozvedeli o prezeraní účtov od Google Assistant, teraz sa pozrime, ako zobraziť účty z aplikácie Google.

Ako skontrolovať tieto účty v aplikácii Google?

Najprv spustite aplikáciu Google a klepnite na ikonu aktualizácií, ktorú môžete vidieť v dolnej časti obrazovky.

Akonáhle sa to pop-up, budete môcť vidieť tie isté veci, ktoré ste predtým videli kliknutím na ikonu, ako baterku. Potom môžete prejsť nadol a zobraziť účty a ďalšie slnečné lúče, ktoré sme už spomenuli.

Ako odvolať účty od asistenta spoločnosti Google?

Najprv vykonajte všetky kroky na zobrazenie účtov. To znamená, že začnite hneď od základného kroku a potom do posledného kroku, kde môžete vidieť účty. Google niekedy môže dokonca ukázať účty, ktoré ste už zaplatili. Ak chcete tieto účty zrušiť, najskôr klepnite na ikonu troch bodov, ktorú môžete vidieť priamo nad účtom. Po kliknutí na túto položku teraz klepnite na možnosť Zrušiť faktúru.

Ďalším problémom, ktorý má väčšina používateľov, je to, že účty môžeme platiť prostredníctvom aplikácie Google.

Ako platiť účty prostredníctvom aplikácie Google?

Odpoveď na túto otázku je veľmi skeptická; existujú odpovede typu Áno a Nie. Keďže spoločnosť Google neumožňuje priamo platiť prostredníctvom aplikácie Google, v blízkosti účtu sa zobrazuje možnosť Platiť. Po kliknutí na túto možnosť sa automaticky presmeruje na webovú stránku poskytovateľov služieb.

Niektorí iní majú otázky, ako môžu tieto účty a ďalšie veci vidieť. Pozrime sa teraz na túto tému.

Kto môže vidieť naše účty?

Tieto faktúry sa zobrazujú na každom zariadení, ktoré je pripojené k rovnakému účtu Google. Žiadna iná osoba nemôže vidieť tieto účty. Pokiaľ neprepojia ten istý účet Google, nemusíte sa obávať, že vaše účty sa zobrazia ostatným ľuďom.

Asistent Google vám tiež môže pripomenúť svoje faktúry. No tak, chlapci, nechajte sa o tom rozprávať tu.

Ako používať asistent Google na pripomenutie vašich účtov?

Ako sme povedali vyššie, Google Assistant ako asistent môže robiť veľa vecí, ktoré si môžete prečítať posúvaním nahor. Aj keď Google Assistant vám pripomenie dátum splatnosti faktúr a týmto spôsobom môžete platiť svoje účty. K dispozícii je tiež manuálna možnosť na vytvorenie pripomenutia. Táto možnosť manuálneho pripomenutia vám pomôže vytvoriť pripomenutie pri dosiahnutí určeného miesta alebo dokonca určitého dátumu. Túto funkciu je možné aktivovať v jednoduchom kroku; len nás sledujte. Z tohto dôvodu prvé spustenie Google Assistant a potom vytvorte pripomienku pomocou populárneho príkazu, t. j. „Pripomenúť mi.“ Keď to asistent rozpozná, teraz povedzte o čase alebo mieste miesta spolu s názvom pripomenutia. Napríklad, pripomeňte mi zaplatiť účet za kreditnú kartu v Bangalore City Center.

Ďalej, ak si želáte vidieť svoje účty prostredníctvom prenosného počítača alebo počítača, diskutujte o tom aj tu.

Ako zobraziť nadchádzajúce účty na počítačoch?

Podobne ako mobilné telefóny si aj vy môžete prezerať tieto účty na svojich prenosných počítačoch a ďalších pomôckach. Preto existuje podobný krok, napríklad pomocník Google. Teraz zadajte do vyhľadávacieho panela Google napríklad „Zobraziť moje faktúry. „Áno, rovnaký typ výrazu, aký sme použili v pomocníkovi Google. Nezabudnite, že na vykonanie tejto práce sa musíte prihlásiť pomocou svojho účtu Google. Keď to vyhľadáte, spoločnosť Google urobí rovnaký krok, t. J. Preverí všetky vaše e-maily a nájde všetko a zobrazí sa pred vami. Dúfame, že sa vám pred vami zobrazia splatné účty (to je na obrazovke).

Náš verdikt

Odporúčame vám, aby ste túto funkciu nevypínali od spoločnosti Google, pretože nám to mnohými spôsobmi pomáha. Môžeme napríklad zabudnúť na platbu, ale spoločnosť Google vám pomôže tým, že nám pripomenie. Ďalej je možné manuálne pripomenutie rozsvietiť AF. Ďakujeme vám za prečítanie príspevku a dajte nám vedieť o svojich myšlienkach v sekcii komentárov.