N├ístupca iPhone SE sa mohol ozn├ími┼ą v marci

N├ístupca iPhone SE sa mohol ozn├ími┼ą v marci 1 iPhone SE

Vyzer├í to ako Apple m├┤┼że by┼ą nastaven├Ż na prepustenie n├ístupcu iPhone SE v nasleduj├║cich mesiacoch, ┼ítyri roky po origin├íli. Nov├í spr├íva od Bloomberga, ktor├í cituje zdroje obozn├ímen├ę s touto z├íle┼żitos┼ąou, tvrd├ş, ┼że Apple Dod├ívatelia pl├ínuj├║ za─Źa┼ą s mont├í┼żou nov├ęho lacn├ęho iPhone vo febru├íri, pri─Źom spolo─Źnos┼ą Cupertino by ho mala ozn├ími┼ą niekedy v marci.

Povesti o iPhone SE 2 chodili u┼ż dlho, ale zatia─ż, Apple neozn├ímil ni─Ź tak├ę. U┼ż v roku 2017 sa uv├ídzalo, ┼że zariadenie sa m├í spusti┼ą v prvom ┼ítvr┼ąroku 2018, ale nikdy sa to nestalo, aj ke─Ć by sa ├║dajn├ę zariadenie v apr├şli toho ist├ęho roku objavilo na skuto─Źn├Żch obr├ízkoch.

V posledn├Żch nieko─żk├Żch mesiacoch v┼íak tieto povesti a spr├ívy narastali a boli si navz├íjom konzistentnej┼íie. V septembri minul├ęho roka sa v spr├íve spolo─Źnosti Nikkei uv├ídza, ┼że by mala pr├şs┼ą na jar roku 2020 ao mesiac nesk├┤r osobitn├í spr├íva od spolo─Źnosti CNBC uviedla, ┼że je napl├ínovan├í na ÔÇ×za─Źiatok roku 2020ÔÇť. V z├ívislosti od va┼íej skorej defin├şcie sa obidva tieto ─Źasov├ę r├ímce ├║zko zhoduj├║ s ozn├ímen├şm v marci.

Pokia─ż ide o ┼ípecifik├ície, o─Źak├íva sa, ┼że n├ístupca iPhone SE zabal├ş rovnak├║ ─Źipov├║ sadu ako rodina iPhone 11, A13 Bionic, do tela podobn├ęho telu iPhone. 8, To nazna─Źuje a 4,7- palcov├í obrazovka a sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov pre Touch ID namiesto rozpozn├ívania tv├íre. Hovor├ş sa tie┼ż, ┼że telef├│n m├┤┼że ma┼ą 3 GB pam├Ąte RAM.

Pokia─ż ide o stanovovanie cien, niektor├ę spr├ívy uviedli, ┼że by to st├ílo rovnak├ę 399 dol├írov ako p├┤vodn├ę zariadenie iPhone SE, ale zd├í sa to nepravdepodobn├ę. Apple v s├║─Źasnosti pred├íva iPhone 8, s dvojro─Źnou ─Źipovou sadou a inak star┼í├şmi ┼ípecifik├íciami, za 449 dol├írov.