Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

N├ístroj SP Flash Stiahnu┼ą (v┼íetky verzie) – Najnov┼íie: SP Flash Tool v5.1952

Tu si m├┤┼żete stiahnu┼ą najnov┼íie SP Flash Tool v5.1952 pre zariadenia MediaTek spolu so star├Żmi verziami aplik├ície. Aplik├ícia SP Flash (Smart Phone Flash Tool) je k dispoz├şcii pre Windows a iba pre platformy Linux. Tento softv├ęr m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vykon├ívanie r├┤znych ├║loh na podporovan├Żch telef├│noch MediaTek (MTK), ako je aktualiz├ícia a blikanie aktualiz├íci├ş, in┼ítal├ícia vlastn├Żch ROM, kore┼łov├Żch bal├şkov, vlastn├ę obnovy at─Ć. Ak ste u┼ż vlastnili zariadenie Samsung, mali by ste pozna┼ą a pou┼ż├şva┼ą Odin pova┼żuje tento n├ístroj SP Flash za Odin pre telef├│ny MediaTek. Ni┼ż┼íie uv├ídzame r├Żchle odkazy na stiahnutie do v┼íetk├Żch verzi├ş SP Flash Tool.

Program Flash Tool nem├┤┼że spr├ívne fungova┼ą, ak nem├íte nain┼ítalovan├ę spr├ívne ovl├ída─Źe, tak┼że predt├Żm, ako budete skuto─Źne pou┼ż├şva┼ą tento softv├ęr, pre─Ź├ştajte si, ako m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą ovl├ída─Źe USB MediaTek VCOM USB. Smart Flash Flash Tool v s├║─Źasnosti tie┼ż podporuje Windows a Linux, tak┼że ak ste na po─Ź├şta─Źoch Mac, budete musie┼ą pou┼żi┼ą virtu├ílny stroj. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą n├ístroj SP Flash Tool na odstr├ínenie FRP (ochrana od p├┤vodn├ęho nastavenia) z telef├│nu alebo na in┼ítal├íciu sp├║┼í┼ąacieho s├║boru.

SP Flash Tool - MediaTek

Funkcie nástroja SP Flash:

N├ístroj SP Flash Tool sa m├┤┼że javi┼ą ako jednoduch├Ż softv├ęr na flashovanie s├║borov na telef├│ne s Androidom MediaTek (MTK). Je to v┼íak omnoho silnej┼íie ako to. Z v├Ą─Ź┼íej ─Źasti je to jeden z m├íla dostupn├Żch n├ístrojov, ktor├Ż dok├í┼że zisti┼ą ak├ęko─żvek zariadenie s ─Źipovou sadou MediaTek. Uv├ídzame niektor├ę hlavn├ę vlastnosti programu SmartPhone Flash Tool:

Flash Stock ROM / Custom ROM

Ak m├íte kompatibiln├Ż, m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą skladov├Ż firmv├ęr alebo vlastn├║ ROM na ak├ęko─żvek ─Źipsetov├ę zariadenie MediaTek rozptylov├Ż s├║bor s tebou. V─Ćaka tomu je ve─żmi jednoduch├ę upgradova┼ą alebo downgradova┼ą softv├ęr pre Android.

Obnova Flash

Nielen firmv├ęr, ale tie┼ż m├┤┼żete na akomko─żvek telef├│ne MTK prepracova┼ą vlastn├ę obnovenie, napr├şklad TWRP. Mus├şte ma┼ą recovery.img a pr├şslu┼ín├ę rozptylov├Ż s├║bor pridan├ę do n├ístroja SP Flash.

Oprava tehlov├ęho telef├│nu Android

Pri pokuse o rootovanie ste ich murovali? Svoje zariadenie MTK m├┤┼żete ─żahko odbrzdi┼ą blikan├şm s├║boru firmv├ęru skladu.

Pokro─Źil├Ż test pam├Ąte

N├ístroj SP Flash Tool m├┤┼że na va┼íom zariaden├ş spusti┼ą pokro─Źil├Ż test pam├Ąte a skontrolova┼ą a overi┼ą RAM v externej pam├Ąti a flash pam├Ąti NAND.

─î├ştanie / z├ípis parametrov

Ak potrebujete zmeni┼ą funkciu ─Ź├ştania a z├ípisu na va┼íom zariaden├ş pomocou jednorazov├ęho programovania (OTP), m├┤┼żete pomocou tohto n├ístroja nastavi┼ą parametre.

Form├ít / tvrd├Ż reset zariadenia

Potrebujete tvrd├Ż reset svojho MTK zariadenia? Pomocou n├ístroja SP Flash Tool m├┤┼żete ─żahko resetova┼ą tov├írensk├ę nastavenia a vymaza┼ą svoje zariadenie. Jednoducho vlo┼żte do programu rozptylov├Ż s├║bor a spustite ho s pripojen├Żm zariaden├şm k po─Ź├şta─Źu. T├Żmto sa vyma┼ż├║ v┼íetky ├║daje na va┼íom zariaden├ş.

Stiahnite si n├ístroj SP Flash (star├ę / v┼íetky verzie):

M├┤┼żete si stiahnu┼ą Smart Phone Flash Tool (star├ę / v┼íetky verzie) z ni┼ż┼íie uveden├ęho zoznamu. M├íme najnov┼íie vydanie pre Windows a Linuxov├ę verzie tohto n├ístroja. V pr├şpade star├Żch verzi├ş si ich m├┤┼żete stiahnu┼ą zo zoznamu.

SP Flash Tool pre Windows XP Windows:

N├ízov s├║boru: SP_Flash_Tool_v5.1952_Win.ziprozmery: 60.7 MBkompatibilita: Windowsovl├ída─Źe: Ovl├ída─Źe MediaTek USB VCOMDeveloper: MediaTek Inc.

MediaTek SP Flash Tool v5.1952

Nástroj SP Flash pre Linux:

Názov súboru: SP_Flash_Tool_v5.1952_Linux.ziprozmery: 68.3 MBkompatibilita: linuxDeveloper: MediaTek Inc.

verziaStiahnu┼ą Ôľ╝
SP_Flash_Tool_v5.1620_Linux_64bit.zipStiahnu┼ą Ôľ╝
SP_Flash_Tool_v5.1916_Linux.zipStiahnu┼ą Ôľ╝
SP_Flash_Tool_v5.1944_Linux.zipStiahnu┼ą Ôľ╝
SP_Flash_Tool_v5.1952_Linux.zip Posledn├Ż!Stiahnu┼ą Ôľ╝

Stiahnite si SP Flash Tool Drivers

Ak v n├ístroji SP Flash Tool nevid├şte spr├ívne svoje zariadenie, znamen├í to, ┼że nem├íte nain┼ítalovan├ę spr├ívne ovl├ída─Źe USB. N├ístroj SP Flash Tool podporuje iba telef├│ny, ktor├ę s├║ nap├íjan├ę z ─Źipov├Żch s├║prav MediaTek, tak┼że potrebujete spr├ívne ovl├ída─Źe vyvinut├ę v├Żrobcom. Pre va┼íe zariadenie potrebujete dva hlavn├ę ovl├ída─Źe:

SP Flash Tool je najlep┼íie kompatibiln├Ż s nain┼ítalovan├Żm ovl├ída─Źom CDC pre Android. Ak v┼íak st├íle nem├┤┼żete pripoji┼ą svoje zariadenie Android k po─Ź├şta─Źu, stiahnite a nain┼ítalujte ovl├ída─Źe aplik├ície MediaTek Preloader (odkaz vy┼í┼íie).

po┼żiadavky:

Tu je zoznam po┼żiadaviek, ktor├ę mus├şte splni┼ą pred pou┼żit├şm n├ístroja SP Flash:

  • Windows Stolov├ę po─Ź├şta─Źe alebo prenosn├ę po─Ź├şta─Źe
  • USB k├íbel
  • Ovl├ída─Źe MediaTek USB VCOM
  • Bodov├Ż s├║bor
  • Firmv├ęrov├ę ÔÇőÔÇős├║bory
  • Z├ílohujte si telef├│n

Je d├┤le┼żit├ę z├ílohova┼ą va┼íe zariadenie Android, preto┼że v├í┼í telef├│n bude po─Źas procesu in┼ítal├ície firmv├ęru vymazan├Ż.

Ako nain┼ítalova┼ą firmv├ęr pomocou n├ístroja SP Flash

MediaTek - SP Flash Tool

Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą n├ístroj SP Flash Tool a nain┼ítalova┼ą firmv├ęr na ak├ęko─żvek zariadenie kompatibiln├ę s MTK. Toto je v┼íeobecn├Ż n├ívod pre v┼íetky zariadenia MediaTek, tak┼że niektor├ę n├ízvy s├║borov a kroky sa pre v├í┼í model zariadenia l├ş┼íia.

krok 1 Stiahnite si s├║bor firmv├ęru / skladov├║ ROM, ktor├║ chcete na svojom zariaden├ş flash.

krok 2 Extrahujte s├║bor ROM kdeko─żvek vo va┼íom po─Ź├şta─Źi.

krok 3 Stiahnite si SP Flash Tool a extrahujte ho do svojho po─Ź├şta─Źa.

krok 4 Medzi extrahovan├Żmi s├║bormi otvorte flash_tool.exe s├║bor na spustenie n├ístroja.

krok 5 Vo vn├║tri n├ístroja kliknite na tla─Źidlo Vybra┼ą S├║bor na na─Ź├ştanie rozptylu,

krok 6 Tento roztr├║sen├Ż s├║bor TXT n├íjdete medzi extrahovan├Żmi s├║bormi ROM firmv├ęru.

krok 7 V zozname s├║borov, ktor├ę chcete flash, zru┼íte ozna─Źenie mo┼żnosti Preloader. Ak blik├í preloader.bin s├║bor do telef├│nu, m├┤┼że to tehlu va┼íe zariadenie.

krok 8 Kliknut├şm na tla─Źidlo Prevzia┼ą spustite proces blikania. T├íto mo┼żnos┼ą na─Ź├şta s├║bory firmv├ęru do n├ístroja SP Flash Tool.

krok 9 Vypnite zariadenie MTK. Teraz ho pripojte k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla USB. Po pripojen├ş stla─Źte a podr┼żte Zn├ş┼żi┼ą hlasitos┼ą alebo Zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą kl├ívesy n├ístroja na rozpoznanie v├í┼ího zariadenia.

Krok 10 Teraz sa spust├ş proces blesku.

Krok 11 Po dokon─Źen├ş sa na obrazovke zobraz├ş ve─żk├í zelen├í zna─Źka.

Krok 12 Teraz m├┤┼żete bezpe─Źne zatvori┼ą n├ístroj SP Flash a odpoji┼ą telef├│n od k├íbla USB.

Table of Contents