N├ístroj na v├Żber t├│nov [Conquer Your Android Notifications]

N├ístroj na v├Żber t├│nov [Conquer Your Android Notifications] 1

Niektor├ę aplik├ície v├ím zlep┼íia ┼żivot, zatia─ż ─Źo niektor├ę poskytuj├║ skvel├ę slu┼żby. Tone Picker pre Android je jednoduch├í aplik├ícia, ktor├í v├ím d├íva ├║pln├║ kontrolu nad zvukmi vyd├ívan├Żmi z v├í┼ího zariadenia Android. T├íto aplik├ícia vyzv├í┼łac├şch t├│nov je extr├ęmne barebone a napriek tomu rob├ş veci, ktor├ę by mal robi┼ą predov┼íetk├Żm Android.

Roz─Źu─żuje v├ís niekedy r├┤zna ├║rove┼ł zvukov upozornen├ş vych├ídzaj├║cich z v├í┼ího zariadenia s Androidom? Mysl├şm, ┼że ste pr├íve stlmili upozornenia, ale telef├│n nejak├Żm sp├┤sobom vyd├íva vyzv├í┼łac├ş t├│n pri plnej hlasitosti? To sa st├íva mnoh├Żm nov├Żm pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu Android a m├í to svoj dobr├Ż d├┤vod.

Android rozdelil ve─ża zvukov na posuvn├şky, aby si prisp├┤sobili svoje prostredie. Zvuk upozornen├ş m├ím zvy─Źajne zapnut├Ż, k├Żm je vyzv├í┼łac├ş t├│n tich├Ż.

T├íto funkcia je s├║─Źas┼ąou Androidu. Kedyko─żvek stla─Źte tla─Źidl├í ovl├ídania hlasitosti a zobraz├ş sa mal├Ż pos├║va─Ź hlasitosti. R├Żchlo stla─Źte ikonu ozuben├ęho kolieska a z├şskate nieko─żko mo┼żnost├ş hlasitosti. N├ístroj na v├Żber t├│nov pre Android v┼íak zjednodu┼íuje a zjednodu┼íuje proces. Dokonca uv├ídza niektor├ę zvuky, ktor├ę s├║ v kontextovom okne ├║pravy hlasitosti syst├ęmu Android ├║plne ignorovan├ę.

Dobro

Aplik├ícia m├í iba jednu obrazovku, ktor├í za v├ís urob├ş v┼íetko. V aplik├ícii nie je ni─Ź viac. V─Ćaka tomuto ─żahko sledovate─żn├ęmu dizajnu je aplik├ícia ve─żmi ─żahko ovl├ídate─żn├í.

Zl├Ż

Pod─ża m├┤jho n├ízoru by aplik├ícia fungovala lep┼íie ako jednoduch├Ż widget. Otvorenie aplik├ície na ├║pravu r├┤znych ├║rovn├ş hlasitosti je ve─żmi n├íro─Źn├ę, najm├Ą ak ju neumiest┼łujete na domovsk├║ obrazovku. ─Äal┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├í m├┤┼że na┼ítva┼ą ve─ża pou┼ż├şvate─żov, je nedostatok funkci├ş. Toto je jednostr├ínkov├í aplik├ícia a to je v┼íetko.

Spodn├Ż riadok

Pou┼ż├şval by som t├║to aplik├íciu ka┼żd├Ż de┼ł?

Nie

Budem ho aspo┼ł pr├şle┼żitostne pou┼ż├şva┼ą na ├║pravu ┼ąa┼żko dostupn├Żch ovl├ída─Źov hlasitosti?

Áno, budem.

T├íto aplik├ícia zjednocuje ve─ża pos├║va─Źov zvuku na jedno miesto, a preto je skvel├Żm doplnkom k ak├ęmuko─żvek zariadeniu Android. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na zmenu hlasitosti va┼íich bud├şkov, d├┤razne sa odpor├║─Źa, ak ┼ítudujete v kni┼żnici. T├íto aplik├ícia by bola ├║┼żasn├í, keby mala jednoduch├Ż widget.

Inštalácia

Aplik├ícia je extr├ęmne mal├í. Stiahne sa e┼íte sk├┤r, ako si to uvedom├şte, a tie┼ż sa nain┼ítaluje do 5 do 6 sek├║nd.

V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je sledova┼ą odkaz na Google Play a klikn├║┼ą na in┼ítal├íciu. Aplik├ícia bude na va┼íom Androide za nieko─żko sek├║nd. V─Ćaka malej ve─żkosti si ju m├┤┼żete stiahnu┼ą aj bez toho, aby ste museli ob┼ąa┼żova┼ą svoje mobiln├ę d├íta.

Rozhranie

Tone Picker je jednoduchá jednostránková aplikácia. Hlavná obrazovka je dobre navrhnutá a funguje dobre.

Je mo┼żn├ę vylep┼íi┼ą dizajn?

Mysl├şm, ┼że nie.

S posuvn├şkmi a n├ízvami sa ned├í ve─ża urobi┼ą a aplik├ícia ich u┼ż zvl├ída dobre.

Hlavn├í obrazovka v├Żberu t├│nov

Vlastnosti

Aby som bol ├║primn├Ż, t├íto aplik├ícia bola zahrnut├í iba v najlep┼í├şch aplik├íci├ích vyzv├í┼łac├şch t├│nov pre Android ako sp├┤sob spr├ívy existuj├║cich vyzv├í┼łac├şch t├│nov na va┼íom zariaden├ş. Ako nazna─Źuje n├ízov, umo┼ż┼łuje v├ím vybra┼ą ─żubovo─żn├Ż vyzv├í┼łac├ş t├│n, ktor├Ż u┼ż m├íte vo svojom syst├ęme Android. Ned├íva v├ím to v┼íak mo┼żnos┼ą s┼ąahova┼ą nov├ę vyzv├í┼łacie t├│ny. Ak h─żad├íte vtipn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny alebo zvuky upozornen├ş pre Android, budete musie┼ą skontrolova┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície.

R├┤zne vyzv├í┼łacie t├│ny upozornen├ş

Aplik├ícii nie je ve─ża, okrem pos├║va─Źov, ktor├ę ovl├ídaj├║ ka┼żd├Ż zvuk vych├ídzaj├║ci z v├í┼ího smartf├│nu alebo tabletu Android.

V├Żmena jazdcov

Pou┼żitie

Ke─Ć pou┼ż├şvate n├ístroj na v├Żber t├│nov, funguje tak, ako by ste chceli. ┼átandardn├ę posuvn├ę ovl├ída─Źe m├┤┼żete ─żahko pou┼żi┼ą na ├║pravu hlasitosti ak├ęhoko─żvek t├│nu. T├│n bud├şka m├┤┼żete zmeni┼ą jednotlivo, ─Źo je jedna z najlep┼í├şch funkci├ş aplik├ície.

Ak u┼ż pou┼ż├şvate vlastn├║ aplik├íciu bud├şka pre Android, t├íto aplik├ícia v├ím u─żah─Ź├ş zmenu hlasitosti bud├şka bez vstupu do ─Ćal┼í├şch pon├║k.

T├│ny alarmu zapnut├ę

Ve─żmi jednoduch├Ż je aj v├Żber nov├Żch vyzv├í┼łac├şch t├│nov alebo zvukov upozornen├ş. Jednoduch├ę tla─Źidl├í umiestnen├ę v spodnej ─Źasti obrazovky u─żah─Źuj├║ spustenie ├║pln├ęho zoznamu dostupn├Żch t├│nov.

Pr├şstup k vyzv├í┼łac├şm t├│nom zariadenia

Povolenia

Aplik├ícia potrebuje iba povolenie na pr├şstup k vyzv├í┼łac├şm t├│nom z pam├Ąte. Okrem toho z v├í┼ího zariadenia ni─Ź neberie. Toto je jedna z najbezpe─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żber t├│nov v okol├ş.

V├Żber zdroja t├│nu

Záver:

Tone Picker je dobr├í aplik├ícia, ale mus├ş urobi┼ą nieko─żko zmien, pri─Źom treba ma┼ą na pam├Ąti naliehavos┼ą pou┼żitia. A widget pre r├Żchly pr├şstup tla─Źidlo by bolo ove─ża u┼żito─Źnej┼íie a praktickej┼íie. D├║fam, ┼że v├ím t├íto mal├í aplik├ícia u┼íetr├ş probl├ęmy s navig├íciou hlboko do nastaven├ş syst├ęmu Android.

Ak m├íte na mysli ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy, pokojne sa so mnou o ne pode─żte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku