Nasledujúce tablety Android Android môžu mať väčšie obrazovky 11 a 12.4 palec

IPads v súčasnosti prevažne dominujú na trhu s tabletmi, ale tablety Samsung Android sú často slušnými možnosťami pre mnoho ľudí. Podľa novej správy môže spoločnosť Samsung naplánovať väčšie tablety so systémom Android s budúcou generáciou.

Samsung Galaxy Karty S4 a Tab S6 zobrazujú 10 obrazoviek.5 Palce sú lacnejšie ako Samsung Galaxy Karta S5e predstavovala o niečo menšiu 10-palcovú platňu. Teraz to vyzerá ako ďalšia generácia – možno Galaxy Tab S7 alebo S20 – veľkosti sa mierne zvýšia.

SamMobile Správy naznačujú, že spoločnosť Samsung v súčasnosti plánuje väčšie 11 a 12 palcové obrazovky.4 Palec pre ďalšiu generáciu tabliet Android. Bez ohľadu na to, čo tieto tablety ponúkajú, pokiaľ ide o ich názov alebo vlastnosti, je nadúvanie vo veľkosti displeja veľmi dôležité, najmä pre väčší model.

Malo by byť jasné, prečo spoločnosť Samsung zacieľuje aj na tieto veľkosti. Sú čudne blízko tomu, čo Apple Príďte s najnovšou generáciou iPad Pro. Táto skupina ponúka obrazovky s uhlopriečkou 11 a 12 palcov.9 Palcov. Takmer rovnaké ponuky umožňujú spoločnosti Samsung s ňou lepšie konkurovať Apple, Navyše, veľké displeje by mali byť určite užitočné pre DeX.

Mali by ste viac záujem o tablet Samsung, ak by mal väčšiu obrazovku? Ja osobne sa mi táto veľkosť páčila Galaxy Karta S6, ale ak spoločnosť Samsung uvoľňuje okraje ďalej, aby získala tieto väčšie obrazovky, potom som určite na palube!

Viac o spoločnosti Samsung:

FCC: Na získanie automatického príjmu používame pridružené odkazy. Viac.


Vyskúšajte 9to5Google dňa YouTube Ďalšie správy: