Naše mobilné telefóny Huawei majú svoju prvú a najväčšiu externú podporu pre HMS

Mas com a Expansao, a all Huawei and, many outras emcases a considerar juntar-se ao ecossistema of software da Huawei.

Os Huawei Mobile Services (HMS) já demonstaram and a major capaced em face with EUA and Capacitaram and Huawei para s erguer por conta própria em termos de ecossistema of software móvel. Mas com a Expansao, a all Huawei and, many outras emcases a considerar juntar-se ao ecossistema of software da Huawei. Nedávne novinky v súvislosti s technológiou Huawei, ktoré sú k dispozícii pre Meizu, čínsku výrobu. smartphones, používané alebo HMS Core como Mobilné služby Huawei. Základné informácie o základni a základni nájdete v časti Výrobcovia telefónov a mobilných telefónov a softvérové ​​služby spoločnosti Huawei.

Môžu tam byť aj niektoré adaptéry HarmonyOS nos telefóny od Meizu no futuro, mas nada é certo neste momento. Telefóny sú dodávané s operačným systémom Android a majú k dispozícii veľké množstvo HMS serverov, ktoré sú k dispozícii výhradne v Číne a majú k dispozícii všetky zariadenia, ako sú Huawei Video, hudba a AppGallery.

O HMS Core: Huawei Mobile Services (HMS) poskytuje veľké množstvo kvantových služieb a programov pre výrobcov a užívateľov. O HMS Jadro obsahuje všetky súvisiace rekurzívne nuansy, alebo niektoré možnosti prechádzajúcou z programových aplikácií. O HMS Core fornece serviços básicos, with Huawei ID and pagamento para useadores de dispositivos Huawei. Môžu byť použité ako Huawei ID, alebo ako programátori popredných dodávateľov služieb, ako napríklad AppGallery, Nuvem e Saúde.

Vzťah: Bicicleta Eléctrica Bezior XF200 consegue até 100 quilómetros com uma única carga

Aléme disso, o HMS Core ofere aos programadores aplicações com vários serviços chamados “Kits”. Žiadne áno, na konferencii Huawei Developer Conference 2020, predstaviteľ spoločnosti Huawei 5 nové súpravy bez okolitého prostredia HMS, o HMS Základná teplota 56 súprav HMS Core em 7 rozdielne kategórie služieb. Počet úlovkov, ktoré sa nedávno objavili v jadre HMS, obsahuje 14 súprav pre 56 súprav, pre väčšinu rozhraní API je k dispozícii 885 ods. . Ide o najrozšírenejší a najrozšírenejší softvér API, ktorý ponúka všetky možnosti navigácie, navigácie, mapy, mapy, stránky, publikácie, aprílové aplikácie, IA, AR, VR, grafické karty, segurança a ďalšie.

(Fonte – ITHOME)