Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 APK- Stiahnutie | Posledná verzia 2020

Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 APK- Stiahnutie | Posledná verzia 2020 1

Obsah

Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 pre Android

Väčšina z vás už musela počuť o sérii Naruto, pretože je to jedna z najslávnejších sérií ninja všetkých čias. Jednalo sa o televízny seriál a potom sa na základe tohto seriálu vyvinulo veľa hier a jednou z najlepších je Naruto: Séria Ultimate Ninja a práve tu je Ultimate Ninja Storm jednou z najlepších splátok tejto série. series. Túto hru vyvinula spoločnosť CyberConnect2 a vydala ju Bandai Namco Entertainment. Hra je k dispozícii pre mnoho rôznych platforiem, ako je PlayStation 3&4, Microsoft Windows, Nintendo Switch a Xbox One.

Túto hru je možné hrať v režime pre jedného hráča alebo pre viacerých hráčov. Tu budú hráči hrať so svojimi tímovými hráčmi v úžasnej trojrozmernej platforme. Aj keď bude existovať veľa herných prvkov z iných splátok, ale je to omnoho odlišné od toho, pretože existuje veľa nových funkcií, ktoré uvidíte v tejto. Hra je tiež veľmi zaujímavá, takže sa nebudete nudiť, pretože vždy bude niečo nové, čo sa bude stále objavovať. Existujú aj rôzne režimy, ktoré zvýšia vašu zvedavosť zakaždým, keď vyskúšate niečo nové.

Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 APK- Stiahnutie | Posledná verzia 2020 2

Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 Stiahnutie súboru APK Posledná verzia 2020

Názov hryNaruto: Ultimate Ninja Storm
kategórieAndroid
Najnovšia verzia1,2
Celková velkosť28.3 MB (XAPK- 1,2 GB)
licenciezadarmo
Minimálne požiadavkyAndroid 5,0+ (Lollipop, API 21)
Aktualizované dňa16. marca 2020

Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 Najnovšie APK- Hlavné funkcie

Existuje veľa úžasných funkcií tejto hry a ak vám budem musieť povedať všetky, zoznam sa nikdy neskončí. Ale tu vám poviem pár z nich, aby ste mali predstavu o celej hre –

  • Zaujímavá hra– Po prvé, jedna z najlepších vecí je, že tu uvidíte hru. Hrateľnosť je super zaujímavá a taká, ktorú si užijete naplno.
  • Rôzne znaky– Uvidíte tu veľa rôznych postáv a niektoré z nich budú vaše obľúbené postavy Naruto, takže spolu s nimi budete môcť hrať.
  • Vzrušujúce režimy– V tejto časti seriálu budete mať veľa zaujímavých herných režimov a jeden z najúžasnejších bude predstavený v tomto režime „prebudenia“. Ak hráč pri hraní stráca zdravie, bude si tu môcť udržať energiu.
  • Jedinečné zručnosti– Každá z postáv v tejto hre bude plná niektorých jedinečných schopností a schopností, ktoré vám pomôžu počas hry. K dispozícii bude 25 hrateľných postáv, takže si budete musieť vyberať múdro podľa svojich schopností.
  • Príbehový mód– Je tu tento úžasný príbehový režim, v ktorom budete skúmať veľa nových miest, ktoré budú veľmi dobrodružné.

Pri hraní sa dozviete aj ďalšie veci. Stiahnite si ju teraz a začnite hrať a skúmať.

Pre viac informácií a najnovšie aktualizácie zostaňte naladení s GN Radar.