Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

N├íroky na ├║niky iMac a Mac Mini by sa mali ─Źoskoro dosta┼ą

N├íroky na ├║niky iMac a Mac Mini by sa mali ─Źoskoro dosta┼ą 1

Zd├í sa Apple zatia─ż nie je hotov├Ż s jeho aktualiz├íciami a modelmi Mac, preto┼że f├ímy, ktor├ę sa objavili ÔÇ×d├┤veryhodn├ŻmÔÇť ├║to─Źn├şkom, nazna─Źuj├║, ┼że technick├Ż gigant by mohol pl├ínova┼ą predstavenie novej iter├ície alebo aktualiz├ície pre iMac a Mac Mini. Uveden├Ż ├║to─Źn├şk tie┼ż predt├Żm n├írokoval ve─ża mo┼żn├Żch aktualiz├íci├ş alebo aktualiz├íci├ş modelu Apple produkty, z ktor├Żch v├Ą─Ź┼íina bola presn├í.

Dotknut├Ż ved├║ci je CoinX, jedna z najpopul├írnej┼í├şch tie┼łov├Żch post├ív v Apple komunitu na predpovedanie a signaliz├íciu niektor├Żch najo─Źak├ívanej┼í├şch skryt├Żch inform├íci├ş t├Żkaj├║cich sa Apple Produkty. Mince X vzala Twitter dnes a zverejnil ÔÇ×iMac / Mac miniÔÇť spolu s bl├ş┼żiacim sa symbolom ┼í├şpky emoji.

N├íroky na ├║niky iMac a Mac Mini by sa mali ─Źoskoro dosta┼ą 2

Okrem tohto tweetu detaily prakticky neexistuj├║ a mnoh├ş sa p├Żtaj├║, ak├ę by mohli by┼ą ┼ípecifik├ície. Napriek tomu sa zd├í, ┼że CoinX je presved─Źen├Ż, ┼że signalizuje pou┼ż├şvate─żom, ┼że o─Źak├ívaj├║ niektor├ę z├ísadn├ę aktualiz├ície iMac alebo Mac Mini, ktor├ę s├║ spotrebite─żmi Mac produktov od Apple,

Zatia─ż to stoj├ş za zmienku Apple m├í za sebou ├║spe┼ín├Ż rok 2020 zaveden├şm ve─żk├ęho mno┼żstva produktov a ich aktualiz├íci├ş alebo aktualiz├íci├ş, zatia─ż sa mus├ş zamilova┼ą do zdanlivo zabudnut├Żch iMac a Mac Mini, ktor├ę boli naposledy aktualizovan├ę v roku 2018 a mal├ę aktualiz├ície v roku 2019. Pred t├Żm, Apple uveden├║ produktov├║ radu aktualizovali a┼ż v roku 2014.

iMac a Mac Mini

Zd├í sa logick├ę, ┼że sa n├íhle za─Źn├║ venova┼ą spom├şnanej produktovej rade od chv├şle, ke─Ć uplynul dostatok ─Źasu. Pou┼ż├şvatelia iMac a Mac Mini v┼íak m├┤┼żu chcie┼ą vzia┼ą tweet spolo─Źnosti CoinX so zrnkom soli; Apple s├ím sa nevyjadril k Twitter netesnos┼ą a f├íma, ani neodhalili ┼żiadne str├║hanky t├Żkaj├║ce sa produktovej rady.

Nehovor├ş sa ani o tom, kedy sa aktualiz├ícia modelu spust├ş alebo ─Źi k tomu d├┤jde aj tento rok.

S├ÜVISIACE: YouTuber odha─żuje ve─żk├Ż probl├ęm s kolesami Mac Pro