Náramok Xiaomi Mi 4 s NFC teraz môžete platiť pomocou…

skupina xiaomi mi 4 nfc funguje s mastercard mimo Číny

Náramok Xiaomi Mi 4 Je to smartband, ktorý sa dá veľa použiť a je užitočný na veľa vecí. Samozrejme, je tu jeden konkrétny, po ktorom sme roky túžili a na ktorý sme sa tešili: využitie čipu NFC na zaplatenie v prevádzkach bez toho, aby ste museli nosiť mobil so sebou.

V tomto okamihu, verzia Global, ktorá sa predáva v Európe, to neprináša a bol dostupný len v ázijských krajinách… Toto sa práve zmenilo. Prečítajte si všetky podrobnosti.

Použite svoju kartu Mastercard od Mi Band 4 Teraz je to možné

Pravdou je, že novinky toho nemajú oveľa viac. Skrátka budete môcť zaplaťte prinesením náramku k dátovému telefónu a nebude potrebné vyťahovať mobil. To je niečo, čo sa nám zdá skutočne pohodlné a ešte viac v časoch koronavírusu. Samozrejme, mohli to implementovať už predtým, robíš tynemyslíš?

moja kapela 4 nfc platby mastercard

Ak ju chcete použiť, budete musieť priradiť iba svoju kartu Mastercard do vášho náramku z aplikácie Mi Fit. Akonáhle zmeníte región na Rusko, budete mať možnosť a môžete ju spárovať.

NFC bolo vyhradené pre čínske verzie Mi Bandu 4 spolu s jeho hlasovým asistentom a ak ho máte… Je nám ľúto, že nie, nemáš tento čip vo vašom (pokiaľ ste ho nekúpili v Číne a nedostali ste verziu odtiaľ). Xiaomi ho už začína predávať s NFC vaše ruské obchody a dá sa očakávať, že to isté urobia aj v Španielsku.

To je niečo, čo budúcnosť môže znamenať pred a po v spôsobe, akým presúvame peniaze. Veríme, že sa rozšíri na mnohých bežných miestach, ako je napríklad verejná doprava. Samozrejme celkom pohodlne.

moja kapela 4

Predajná cena veríme, že nebude príliš vysoká a možno nechá bokom aj verziu bez NFC… Ktovie. S otvorenou náručou dúfame, že Xiaomi Mi Band 5 Dodáva sa s čipom NFC a túto funkciu teraz môžeme použiť s akoukoľvek kartou a krajinou. Jeho spustenie je zapnuté 11. júna, Budeme pozorní a povieme vám všetky podrobnosti.

Zdroj | Pomocník Tizen