Napadli dinosaury Google? Áno, teraz ich môžete mať doma cez …

Google sa zameriava na ponúkanie svojej vyhľadávacej služby oveľa viac ako len na vyhľadávanie na stránke. Často prináša ďalšie malé nástroje, vďaka ktorým je ešte lepšie a vhodnejšie pre používateľov.

Je zrejmé, že nie každý sa zameriava na prácu a intenzívne používanie a snaží sa priniesť trochu zábavy. To spoločnosť urobila a predstavila ďalšiu sadu 3D modelov, ktoré môžete vidieť na vašom smartfóne. Po divokých zvieratách a ľudskom tele je na telefóne dinosaurov.

Hľadať smartphones s dinosaurami Google

Dinosaury tvrdo zasiahli spoločnosť Google

Google sa vždy snažil extrahovať viac, ako sa považuje za bežné smartphones, najmä Android. Majú funkcie, ktoré nie sú vždy viditeľné a dajú sa použiť v iných kontextoch. To vytvára možnosť sledovať 3D modely.

Výskumný gigant šiel opäť ďalej a do tohto pohľadu priniesol nový súbor zvierat. Voľba padla na dinosaurov, ktorí vždy veľa potešili. Teraz môžeme konečne vidieť tieto giganty minulosti vo virtuálnej realite.

Hľadať smartphones s dinosaurami Google

Hľadať smartphones s dinosaurami Google

Títo obri sa v štúdii ukrývajú smartphones

Stiahnite si Vyhľadávanie dinosaurov alebo konkrétnych dinosaurov (Tyrannosaurus, Velociraptor, Triceratops a mnoho ďalších), je možné, že je viditeľný v 3D priamo na smartfóne. Preto je ľahšie stretnúť sa s týmito gigantmi.

Okrem toho, čo nie je nové, sa spoločnosť Google rozhodla ísť ešte ďalej. Teraz môžeme mať týchto dinosaurov okolo nás a akoby sa ožili. Stačí stlačiť tlačidlo Náhľad vo svojom priestore a zvoliť miesto.

Plná veľkosť a 3D

Pretože máme čo do činenia s gigantmi, ktoré idú nad rámec toho, na čo si myslíme, spoločnosť Google sa rozhodla venovať ešte viac. Týmto spôsobom sa môžu rozhodnúť, že ich uvidia v skutočných veľkostiach a budú rozširovať a obsadzovať skutočný priestor, ktorý bude ich oblasťou.

Teraz, keď je doma dinosaurus, všetko, čo musíte urobiť, je obrátiť sa a zistiť, ako to naozaj vyzerá. Bude interagovať a ukazovať vaše správanie, akoby bolo nažive alebo dokonca s používateľmi.