naozaj 5, Anal├Żza: Je najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą v┼żdy najlep┼íia?

realita 5, Recenzie vide├ş

realita 5: N├şzke ceny na obetovanie ur─Źit├Żch vec├ş

Realme m├í nepochybne ve─żmi jasn├║ ├║lohu na ┼ípanielskom trhu: etablova┼ą sa a sta┼ą sa referen─Źn├Żm bodom v medi├ílnom a telef├│nnom sektore. T├íto zna─Źka vst├║pila na n├í┼í trh pred menej ako dvoma mesiacmi a odvtedy 5 Telef├│ny umiestnen├ę v okne (nie viac ani menej). Ten je skuto─Źn├Ż 5 toto najjednoduch┼íia rodinaktor├Ż sa sna┼ż├ş presved─Źi┼ą t├Żch, ktor├ş lovia a zaj├şmaj├║ smartphones ktor├ę funguj├║ dobre, ale nie s├║ pr├şli┼í n├íro─Źn├ę.

A kr├í─żovstvo 5 je to z├íkladn├Ż termin├íl v dizajne a takmer by som povedal, ┼że to fungovalo. Najprv m├íme telef├│n s jednoduch├Żmi linkami, nie─Źo ┼ąa┼żk├ęho a hrub├ęho, ktor├Ż vyzer├í opatrne vo va┼íich ruk├ích. Pr├şpad sa do konca roka 2008 pok├║┼ía by┼ą nie─Źo in├ę (a s├║den├ę) Diamantov├ę rezanie Naz├Żvaj├║ to dos┼ą prekvapuj├║ce a v├Żsledok: hoci je to hrozn├Ż magnet na plesne, varujem v├ís.

V zadnej ─Źasti je zadn├Ż ┼ítvormiestny syst├ęm; ├íno, vstupn├í oblas┼ą m├í tie┼ż kvarteto senzorov a ─î├şta─Źka odtla─Źkov prstov, ktor├í funguje skvele a r├Żchlo, Sta─Ź├ş si zvykn├║┼ą na pun─Źov├║ poz├şciu (na z├íklade ot├ízky), preto┼że je pravda, ┼że povrch nerob├ş ve─ża pre rozl├ş┼íenie ─Źasu a straten├ęho ─Źasu.

Jeden sme na┼íli vpredu LCD obrazovky s├║ pomerne lacn├ę.6,5 Palce s relat├şvne kr├ítkym rozl├ş┼íen├şm (1600 x 720 pixelov). Jas je dos┼ą spravodliv├Ż (pou┼ż├şva sa tie┼ż na mobiln├ę telef├│ny so zvy┼íuj├║cim sa jasom, iba 480 cd / m2, ─Źo viem), hoci m├í lep┼íiu perspekt├şvu, ako sa o─Źak├ívalo.

naozaj 5

Pam├Ą┼ą, ktor├║ si v┼żdy vezmem z obrazovky, je hrozn├ę ┼íetri─Źe obrazovky, ktor├ę kombinuj├║, Zrejme to bude 5 dod├íva sa so ┼ít├ştom namontovan├Żm na obrazovke, je v┼íak hrub┼í├ş, ako sa po┼żaduje, a napr├şklad smrd├ş to Pri pou┼ż├şvan├ş ovl├ídania gestami v syst├ęme Android prstom st├║pa do strany, preto┼że som u┼ż zariadenie nastavil. Skuto─Źne mi to potvrdzuje, ┼że tento ochranca sa d├í odstr├íni┼ą, ale realita je tak├í, ┼że som to ani neurobil. Mysl├şm si, ┼że ochranca m├┤┼że by┼ą umiestnen├Ż do ┼íkatule a ┼że je to u┼ż├şvate─ż, kto sa rozhodne, ─Źi ho umiestni alebo nie.

naozaj 5

Pokia─ż ide o v├Żkon, existuje procesor Snapdragon 665 com 4 GB RAM be┼ża┼ą k nemu. Nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że s n├şm urob├şte z├ízraky, ale po─Źas d┼ła a ke─Ć nerob├ş ├║lohy, ktor├ę s├║ neust├íle n├íro─Źn├ę, Telef├│n reaguje na v┼íetko hladko,

Z├ívis├ş to tie┼ż ColorOS (Vrstva prisp├┤sobenia v syst├ęme Android 9, podobne ako telef├│ny OPPO, ktor├ę funguj├║ dobre a pri┼ąahuj├║ pozornos┼ą) a na ve─żmi ve─żk├Żch bat├ęri├ích: kapacita 5 000 mAh, ktor├í m├┤┼że na telef├│noch s t├Żmito vlastnos┼ąami bez probl├ęmov pon├║knu┼ą tri dni. naozaj Nez├ívislos┼ą tohto mobiln├ęho telef├│nu je nepochybne skuto─Źn├Żm prekvapen├şm od spolo─Źnosti Realme. 5,

naozaj 5

Ak ho pou┼żijete intenz├şvnej┼íie, m├┤┼żete si zaru─Źi┼ą druh├Ż de┼ł, hoci ide├ílne je, ┼że to trv├í dlh┼íie, preto┼że obvinenia proti nemu, ako som vysvetlil vo videu, s├║ z├íporn├ę body: pomaly (S├║─Źas┼ąou balenia je nab├şja─Źka 10 W.) Dosiahnutie 100% trv├í takmer tri hodiny.

naozaj 5

Z├ístr─Źka je pripojen├í cez pripojenie micro USB. Z nejak├ęho d├┤vodu, ktor├ęmu nerozumiem, Realme d├íva prednos┼ą pou┼żitiu a Mikro USB pripojenie Namiesto USB-C je k dispoz├şcii aj na ve─żmi jednoduch├Żch a lacn├Żch telef├│noch. Mysl├şm si, ┼że nielen┼że je to pomal┼íie a nepr├şjemnej┼íie, ale vytv├íra aj zl├Ż ÔÇ×imid┼żÔÇť pre cel├Ż telef├│n, ─Źo u─żah─Źuje: kto si nemysl├ş, ┼że je to telef├│n s t├Żmto pripojen├şm 2017?

naozaj 5

Aspo┼ł po─Ź├şta─Ź je vybaven├Ż n├íhlavnou s├║pravou. 3,5 mm (as r├ídiom FM) nem├í modul NFCPomocou mobiln├ęho telef├│nu nem├┤┼żete plati┼ą.

naozaj 5

Pokia─ż ide o nich fotografick├ę schopnostiM├íme kvarteto senzorov, ktor├ę n├ím op├Ą┼ą poskytuj├║ o─Źak├ívan├ę v├Żsledky pre cenov├ę rozp├Ątie, v ktorom p├┤sob├şme. M├íme 12 MP hlavn├Ż senzor s clonou 1: 18, ktor├Ż pracuje preru┼íovane v priazniv├Żch sveteln├Żch situ├íci├ích (hoci je to niekedy agres├şvny proces a niekedy nie v dynamick├Żch rozsahoch) a preru┼íovane v noci, hoci no─Źn├Ż re┼żim niekedy ┼íetr├ş situ├ície lep┼íie, ako sa o─Źak├ívalo.

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

Druh├í veta je senzor. ┼áirok├Ż uhol 8 MP, ktor├Ż m├┤┼żeme pou┼żi┼ą (ako v hlavnom senzore) ako Dazzling Color a ktor├Ż sa st├íva zosil┼łova─Źom farby, ktor├Ż z├ívis├ş od fotografovanej sc├ęny, pr├şli┼í pom├íha alebo nas├Żten├Ż.

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

senzor hlbok├Ż2 MP, pom├íha pri fotografovan├ş. Je to pravda, ale nehovor├şm, ┼że s├║ sklaman├ş. Neexistuje schopnos┼ą zmeni┼ą ├║rove┼ł h─║bky, ─Źo by sa dalo urobi┼ą na mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch termin├íloch.

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

Nakoniec sme tie┼ż v skupine Makro senzorokrem toho 2 MP. Mo┼żno sa mi tento v├Żkon p├í─Źi menej a hlavne vykon├ívanie po─Źas sn├şmania bez toho, aby sme ┼ípecifikovali vzdialenos┼ą objektu, ─Źo v┼żdy pom├íha lep┼íie umiestni┼ą a lep┼íie zachyti┼ą po┼żadovan├ę detaily.

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

Vpredu n├íjdete 13-megapixlov├Ż fotoapar├ít, ktor├Ż m├┤┼żete ot├í─Źa┼ą narcistick├Ż To, ─Źo v├ís nenech├í nespokojn├Żch (venujte pozornos┼ą ┼ítandardn├Żm efektom akt├şvnej kr├ísy) a ─Ćal┼íie veci, na ktor├ę by ste mali upozorni┼ą (kde je vstupn├í oblas┼ą), je skuto─Źnos┼ą, ┼że m├┤┼żete nahr├íva┼ą vide├í v 4K.

realita 5 - Anal├Żza - vzorov├í fotografia

Je to naozaj stoj├ş za to k├║pi┼ą? 5?

├üno, pokia─ż viete, ─Źo d├ívate, ke─Ć plat├şte tak m├ílo, Nebudete ma┼ą port NFC, USB-C ani port pre r├Żchle nab├şjanie. V├í┼í fotoapar├ít je ve─żmi spr├ívny (u┼ż nie) a obrazovka je inteligentn├í.

naozaj 5

Namiesto toho dostanete telef├│n, ktor├Ż stoj├ş 169 eur je smie┼ínych, ve─żk├Ż panel na prezeranie multimedi├ílneho obsahu, dobr├Ż celkov├Ż v├Żkon, dizajn pozn├ímky a st├íle jednoduch├Ż a v┼íestrann├Ż fotoapar├ít pre r├┤zne senzory, ktor├ę maj├║. A najm├Ą s a v├Żnimo─Źn├í auton├│mia,

Najd├┤le┼żitej┼íie je odhadn├║┼ą, ─Źo d├íte.