Námestie Enix uzavrie globálne Mobius Final Fantasy 30. júna

N├ímestie Enix pr├íve ozn├ímilo, ┼że odstav├ş Mobius Final Fantasy, RPG hru p├┤vodne vydan├║ v roku 2016. Servery tejto hry s├║ v Japonsku v re┼żime offline od decembra a od dne┼ín├ęho r├ína ┼ít├║dio objasnilo, ┼że glob├ílna verzia bude bud├║ uzavret├ę do 30. j├║na 2020. Aktualiz├ície a udalosti v hre sa bud├║ aj na─Ćalej uskuto─Ź┼łova┼ą v nasleduj├║cich mesiacoch vr├ítane ukon─Źenia pr├şbehu Bojovn├şk bezn├ídeje, aj ke─Ć predaj Magicite (k├║pite─żn├í mena v hre) sa skon─Ź├ş v marci.

Zd├í sa, ┼że Square Enix sa zatia─ż neob┼ąa┼żoval aktualizova┼ą zoznam obchodov Play pre Mobius Final Fantasy, aby informoval pou┼ż├şvate─żov, ┼że hra sa skon─Ź├ş o ┼íes┼ą mesiacov, ale spolo─Źnos┼ą aspo┼ł zverejnila spr├ívne inform├ície na svojej webovej str├ínke. Po vypnut├ş serverov hry v Japonsku v decembri minul├ęho roku je teda zrejm├ę, ┼że glob├ílna verzia bude vypnut├í do polovice roku 2020. ├Üpln├Ż rozvrh n├íjdete ni┼ż┼íie.

Ôľá 15. janu├íra 2020 o 7: 00:00 PST (UTC-8)

Ozn├ímenie o ukon─Źen├ş slu┼żby (t├íto spr├íva)

Ôľá 31. marca 2020 o 8: 00:00 PDT (UTC-7)

Ńâ╗ Predaj ÔÇ×MagiciteÔÇť v glob├ílnej verzii hry

* V┼íetky zak├║pen├ę produkty ÔÇ×MagiciteÔÇť je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą a┼ż do ukon─Źenia slu┼żby.

Ôľá 30. j├║na 2020 o 13:00 hod. 6: 00:00 PDT (UTC-7)

Slut Ukon─Źenie slu┼żby

Ako vid├şte, vy┼í┼íie uveden├í ─Źasov├í os konkr├ętne uv├ídza, ┼że v┼íetky n├íkupy v aplik├ícii Mobius Final Fantasy sa skon─Źia 31. marca. Nevyu┼żit├í mena v┼íak bude st├íle ┼żivotaschopn├í, k├Żm servery hry 30. j├║na nezru┼íia. Domnievam sa, ┼że je to dobr├Ż sp├┤sob, ako zaisti┼ą, aby sa hr├í─Źi nezasekli v ┼żiadnej nepou┼żitej mene, ale zauj├şmalo by ma, ako sa t├ş, ktor├ş do tohto titulu investuj├║, c├ştia o bl├ş┼żiacom sa ukon─Źen├ş. H├ídam, ako roky plyn├║, vid├şme st├íle viac vo─żn├ęho hrania uz├ívierok mobiln├Żch hier, preto┼że tieto tituly nevyhnutne padaj├║ z m├│dy pre nov├ę a ┼żiariv├ę, ale vyvol├íva ot├ízku, ─Źi niektor├í z predra┼żen├Żch aplik├íci├ş na aplik├íciu IAP niekedy nestoj├ş za to, ke─Ć je to zrejm├ę. ┼że devs preru┼íia spojenie s t├Żmto druhom hry, ke─Ć nie s├║ ziskov├ę.

ZÁVEREČNÁ FANTÁZIA MOBIUS

ZÁVEREČNÁ FANTÁZIA MOBIUS

Sk├║ste postupova┼ą