Nakoniec bol na Stredný východ pridaný server

Server!

Táto hra teraz patrí do oblasti Blízkeho východu Vyžadované epické hry nepretržité kombinovanie server do vašej oblasti Po včerajších mesiacoch žiadostí, 9 august, servery sú súčasťou používateľov Blízkeho východu.

Je potrebné, aby hráči zo Stredného východu požiadali o server lepšie spojenie s hrou a znížená latencia medzi hráčmi. A to je úloha, ktorú server hrá pri odosielaní svojich akcií a údajov ostatným hráčom, aby prepojili výkonné akcie hry.

Používatelia, ktorí majú vlastné servery, sa nemusia pri hraní pripojiť k serverom v iných oblastiach a majú vysokú latenciu. Takže teraz bude vaša hra fungovať lepšie, ak ste z Blízkeho východu.

podrobnosti

Ako sme už uviedli, včera 9 august Epická hra prepustený bez vykonania žiadny reklamný server pre používateľov na Blízkom východe. Aj keď len zriedka dostanú správy od vývojárov, očakáva sa, že budú schopní hovoriť o tomto probléme, pretože server je už v prevádzke.

Pridanie serverov by malo zlepšiť herné pripojenie pre tých, ktorí majú prístup, pretože na Blízkom východe sú veľké percento používateľov, Úľavu od Spoločenstva by sa malo zvýšiť, pretože má svoj vlastný server, ktorý je pre epické hry časovo náročný.

Na druhej strane sa zdá, že názvy serverov podľa ich hypotéz naznačujú ich umiestnenie. @ Lucas7yoshi. Ten dúfa, že server jemožno v Mumbai, Ak je to pravda, bude to strategické miesto, kde bude spojenie s celým regiónom stabilné a nízke na špendlíku.