Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 1

Oxfordský anglický slovník definuje „meme“ ako „obrázok, video, text, ktorý je svojou povahou vtipný, ktorý používatelia internetu skopírujú a rýchlo šíria, často s malými odchýlkami.“

A ak ste strávili nejaký čas v Reddit alebo Buzzfeed, pravdepodobne nájdete mnoho ľudí, ktorí veria, že to je to, pre čo bol internet vyrobený.

Hovorí sa, že smiech je najlepším liekom, a tak rozlúsknite úsmev na niektoré z najlepších, najhlúpejších a najslávnejších spomienok, ktoré sme našli na webe.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 2

Zmeniť názor

V prvých dňoch roku 2018 komik Steven Crowder zverejnil fotografiu, ktorá sedela pri stole so znakom, ktorý znel: „Mužské privilégium je mýtus, zmeň mi názor.“

Jeho akcie boli navrhnuté tak, aby vyvolali debatu mimo Texas University pre svoj kanál Podcast a Youtube. Výsledky boli zaujímavé.

Fotografia sa rýchlo stala šablónou pre mnoho memov, keď ľudia menili slová na plagáte, ale tiež Photoshopping niekoho iného za stolom. Meme sa tiež ukázal byť neuveriteľne populárny na Subeddit / r / dankmeme.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 3

Roztržitý priateľ

Toto meme je dosť nezvyčajné v tom, že vzniklo zo sériovej fotografie. Tento obrázok pôvodne nasnímal fotograf Antonio Guillem, ktorý ho v roku 2015 nahral do iStock. Až o dva roky neskôr sa tento obrázok stal populárnym meme. S jednoduchými titulkami pridanými k obrázku sú veci, ktoré ľudia rozptyľujú.

Tento systém sa v nasledujúcich mesiacoch stal populárnym do tej miery, že na konci roku 2018 bolo dokonca zakázané jeho použitie v reklame personálnou spoločnosťou, ktorá ukazuje lákať jeho ponuky oproti divákom a súčasným pracovným miestam.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 4

Výstup 12

Skutočne jednoduchý systém, ktorý ukazuje, že auto pri vysokej rýchlosti opúšťa diaľnicu. Táto fotografia sa jednoducho vyladí pridaním nadpisu k dopravnej značke, ktorý ukazuje preferencie autora medzi dvoma možnosťami. Jednoduché, efektívne a stále populárnejšie.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 5

Prílety

V roku 2017 sa kvôli 10 sekundám slávy objavil znepokojivý trend, keď ľudia začali zaznamenávať videá, ako jedia pracie prostriedky a výsledky nahrávajú na YouTube, Tento trend rýchlo vyústil do veľkého množstva rôznych memov okolo hlúpossti takého konania.

Našťastie takzvaná „výzva na príliv a odliv“ už nie je vecou.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 6

dóža

Toto meme, ktoré vzniklo v hĺbke roku 2010, ožilo vďaka slávnym fotografiám Shiba Inus – plemena drobného a obratného japonského psa s kvízovou tvárou. Na osobnom blogu sa objavili pôvodné fotografie s jedným takýmto psom menom „Kabosu“, ležérne ležiacim na pohovke s bočným pohľadom na kameru.

S pomocou Reddita sa potom narodil „Doge“. Obrazy psa sú Photoshopped do rôznych pozícií a situácií, omietnuté vnútornými monologickými úvodzovkami v písme Comic Sans a dodávané na internet, aby si ich svet užil.

Tento populárny meme priniesol vyhlásenie o ochrannej známke, satirickú formu kryptomeny (dogecoín) a ešte oveľa viac.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 7

Mrzutá mačka

Grumpy Cat je obzvlášť podráždene vyzerajúca mačička, ktorá prechádza skutočným menom „Tardar omáčka“. Tento meme sa opäť rozbehol vďaka Redditu na konci roku 2012, keď boli online fotografie Grumpy Cat zverejnené online.

Rôzne fotografie z aplikácie Photoshopped Grumpy Cat sa objavili online s titulkami vyjadrujúcimi jeho nechuť k všetkému, čo sa stalo o téme.

Grumpy Cat sa ukázala tak populárna, že priniesla najrôznejšie druhy spin-off vrátane vypchatých hračiek, kníh, tričiek a dokonca aj kávového nápoja.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 8

Úspešné dieťa

Úspešné dieťa (známe aj pod názvom „Nenávidím hrady z piesku“) sa stalo populárnym približne v roku 2008, keď sa na webe na sociálnych sieťach použila fotografia samoľúbeného dieťaťa na pláži, najmä ako fotografie z osobného profilu.

Neskôr bola fotografia photoshoppedom a zmenila sa na tisíce rôznych memov v štýle zvieracích rád alebo odkazujúcich na jeho zjavnú nenávisť voči hradom z piesku.

Úspešné dieťa prechádza skutočným menom Sammy Griner a už má niekoľko rokov, ale stále sa zdá byť rovnako spokojný so sebou na všetkých nedávnych fotografiách, ktoré sme videli. Jeho sláva tiež pomohla úspešne zaplatiť za novú obličku jeho otca po tom, čo v polovici roku 2016 prebehla žiadosť o financovanie transplantácie online. Možno je koniec koncov úspešný!

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 9

Ermahgerd dievča

V roku 2012 bol Reddit predložený príspevok s názvom „Len úsmev majiteľa knihy …“ a krátko nato sa zrodila sláva, ktorá je dievčaťom Ermahgerd. Fotografia, ktorá bola predstavená mladým dievčaťom, prebudeným s hlúpym vzrušením a triom kníh Goosebumpov, sa čoskoro stala synonymom vzrušenia „ó môj Bože“.

Niektorí hovoria, že nesprávne napísanie výrazu „ó môj Bože“ ako „ermahgerd“ má predstavovať ťažkosti, ktoré by sa vyskytli pri rozhovore s tínedžermi. Výsledkom je, že text sprevádzajúci tieto memy je často nesprávne uvedený v rovnakých riadkoch.

Ermahgerd splodil mnoho vedľajších memov v podobe rôznych vzrušených zvierat, ktoré vypíjajú pochúťky a chutné kúsky.

Dievča na pôvodnej fotografii bolo nakoniec nájdené. Maggie Goldenberger vlastne len hrávala obliekanie s priateľmi, keď bola urobená snímka, a zistila, že je o mnoho rokov neskôr veselá, keď sa dozvedela o meme.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 10

Najzaujímavejší muž na svete

V roku 2006 sa Jonathan Goldsmith objavil v sérii reklamných kampaní na pivo Dos Equis, v ktorých bol považovaný za „najzaujímavejšieho človeka na svete“.

Počas tejto kampane bol jeho „frázou„ nepijem vždy pivo, ale keď áno, dávam prednosť Dos Equis … “. Kampaň sa rozbehla a výsledná meme sa zrodila – všetko v rovnakom formáte „Nie vždy …“ a končiac „… ale keď áno…“

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 11

Video spin-off sa objavil všade a Jonathan Goldsmith sa dokonca objavil v Reddit Ask Me Anything.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 12

Sklapni a zober si moje peniaze!

Animovaná sci-fi seriál Futurama predstavuje dodávateľa, ktorý mal šťastie a mal šťastie, Philip J. Fry, ktorý sa ocitol v pasci niekde v 31. storočí po nešťastnej udalosti s kryogénnym mraziacim strojom.

V šiestej sezóne bola vysielaná epizóda s názvom „Attack of the Killer App“, v ktorej tvorcovia parodovali Apple s vydaním nového „eyePhone“. Fry sa ponáhľa kúpiť jedno z nových zariadení a preruší génia predaja pomocou vety „Drž hubu a vezmi moje peniaze!“

Fryho slová a skríning z neho, ktorý mával peniazmi, sa rýchlo stali slávnym internetovým meme a subredditom.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 13

Podobným spôsobom sa objavilo aj mnoho ďalších hlúpych memov a stalo sa jednoduchým vyjadrením túžby po vynáleze, navrhovanom nápade alebo spotrebnom produkte.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 14

Sad Keanu

Keanu Reeves je niečo ako internetová legenda do tej miery, že niektorí tvrdia, že by mohol byť nesmrteľný. K dispozícii je dokonca aj stránka Snopes venovaná rozptyľovaniu (alebo presadzovaniu) niektorých mýtov.

Takže keď ho ostrihali paparazzi, ktorý sa nešťastne desil na sendviči na lavičke v New Yorku, narodil sa „Sad Keanu“.

Fotografia sa prvýkrát stala meme v roku 2010, keď sa objavila na Reddit a Green-ovale a potom viedla k tomu, že Keanu bol Photoshopped, sendvič a všetky, do ďalších fotografií a prostredí po celom svete.

Meme dostal takú pozornosť, že BBC dokonca požiadal Keanu o tom v rozhovore s ním v roku 2011.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 15

Joseph Ducreux

Joseph Ducreux bol francúzsky umelec 18. storočia známy pre svoj osobitý štýl portrétnej maľby. V roku 2009 sa jeho mimoriadne podivný autoportréty spojili so svetom internetových memov, keď sa prekrývali rapovými textami.

Medzi slová, ktoré sa často vyskytujú v týchto memoch, patrí archaická reinterpretácia pôvodných textov s rotáciou 18. storočia. Prvá zaznamenaná verzia bola prečítaná „Zohľadniť ženy, nadobudnúť menu“ – prevzatie piesne Notorious B.I.G Get Money, ktorá však odvtedy zaznamenala mnoho variácií.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 16

Buď ako Bill

V prekrásnom svete webu sú klávesoví bojovníci a odporní ľudia roztrpčení. Cieľom hry „Be like Bill“ je bojovať proti tomuto moru a trollom všeobecne poslaním zdravého rozumu pomocou jednoduchej figúrky nazývanej „Bill“.

V sérii jednorámových komiksov je Bill zaradený do rôznych každodenných situácií s jednoduchým návodom, ako konať – v zásade tipy, ako obťažovať ostatných ľudí v reálnom živote a online.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 17

Stropná kat

Stropná mačka je pravdepodobne jednou z prvých známych internetových memov z roku 2003, kedy bola FunnyJunk predložená originálna fotografia zázvorovej mačky, ktorá vykukovala dierou v strope.

Obrázok sa neskôr stal Photoshop meme a objavil sa v rôznych variantoch na webe. Najobľúbenejšia a najbežnejšia verzia sa neobjavila až v roku 2006, keď bola fotografia označená nápisom „Stropná mačka vás sleduje …“.

Bolo to také populárne, že sa okolo neho objavila mytológia, ktorá tvrdila, že stropná mačka je ekvivalentom Boha LOLcat a jeho nemesis Basement Cat sa podobá diablovi.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 18

Dobrý chlap Greg

Hovorí sa, že Guy Greg má svoje korene v temnej hĺbke 4 kanálov. Účelom tejto jednoduchej fotografie veselého chlapa je symbolizovať láskavého a veľkorysého človeka, ktorého by sme všetci radi zavolali nášmu priateľovi.

Skutočný predmet pôvodnej fotografie nie je známy a bol predmetom nejakej diskusie o Reddite v roku 2011. Good Guy Greg však odvtedy šíri svoj vynikajúci postoj.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 19

Scumbag Steve

Scumbag Steve je protikladom Dobrého chlapa Grega. Stoja za všetko, čo Greg nerobí. Je sebecký a nestará sa o svoje pocity alebo slušnosť.

Pôvodná fotografia Scumbag Steve predstavuje mladého muža s baseballovou čiapkou na bokoch stojacich vo dverách. Fotografia sa objavila na serveri Reddit v roku 2011 a rýchlo sa zachytila ​​ako populárne meme. Často predstavuje text zobrazujúci Steva ako zlý nákup, ktorý šťastne ukradol lieky svojim starým rodičom alebo si požičal peniaze a nikdy ľuďom nezaplatil.

Skutočným predmetom fotografie je rapper skupiny Blake Boston zo skupiny „Beantown Mafia“, ktorá podľa všetkého nie je zlý. Aj keď určite robí maximum zo svojej slávy na internete.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 20

Prvý obchodný plán Donalda Trumpa

Americký prezident Donald Trump bol počas svojho predsedníctva predmetom mnohých tém.

Jedným z našich obľúbených (a internetových) obľúbených je Photoshop meme, ktorý zobrazuje rôzne kresby, sviatočné logá a nádherné čmáranice na otvorenom priečinku, ktorý v skutočnosti zobrazoval svoj podpis na výkonnom príkaze od januára 2017.

Toto všetko začalo Redditom uverejňovaním DIF Dickbutt.

Potom sa rôzne príklady meme dostali na Reddit a do radostných Twitter účet, ktorý je @TrumpDraws sa tiež narodil.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 21

To sa stupňovalo rýchlo

Obľúbené mém pre prípad, kedy sa veci trochu blázon alebo mimo kontroly na internete, to meme pochádza z nezabudnuteľnej citácie Will Farrell, keď hral postavu Ron Burgundska v roku 2004 Anchorman.

Táto fráza bola na webe veľmi citovaná v nástenkách, sociálnych sieťach a v systémoch komentárov blogov. Anchormanov film priniesol množstvo ďalších memov kvôli jeho popularite, ale toto je možno najznámejší.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 22

domo

Domo-kun je japonského pôvodu a bol pôvodne maskotom jednej z hlavných televíznych staníc. Pôvodne ho videli v náčrtoch v roku 1998.

Postava sa prvýkrát objavila vo forme meme, keď boli dve Domo-kuny fotené do podoby, aby vyzerali, ako keby prenasledovali mačiatko ako závažnú hrozbu, že mačiatko zabije Boh.

Tento meme sám videl mnoho rôznych iterácií, potom sa Domo-kun začal objavovať na fotografiách založených na katastrofách, čo vyvoláva dojem, že je príčinou utrpenia.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 23

Katastrofa dievča

V roku 2004 sa na internete objavila fotografia mladého dievčaťa s diabolským úsmevom pred horiacim domom. Bol vyzdvihnutý o štyri roky neskôr spoločnosťou Buzzfeed a čoskoro upozornil internet prostredníctvom príspevkov a opätovných príspevkov na celom webe.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 24

Tvár Zoe sa odvtedy zameriava na množstvo katastrofických scén od 2. svetovej vojny až po moderné výlevky a prírodné katastrofy.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 25

Prvé svetové problémy

Táto méma má niekoľko rôznych foriem a často používa rôzne fotografie, medzi ktoré patrí žena, ktorá plakala hlavou v dlaních, plačúcu fotografiu Jamesa Van Der Beeka z 90. rokov televíznej show Dawson's Creek a ďalšie.

Táto myšlienka je zhrnutím (často zanedbateľných) frustrácií privilegovaných národov rozvinutého sveta. Tieto memy majú byť dodané s trochou humorného jazyka, ktorý sa pobaví po tom, aké sú triviálne prvé problémy na svete.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 26

Nájdem vás a zabijem vás

Z filmu Liama ​​Neesona "Taken" pochádza meme založené na nezabudnuteľnej citácii jeho postavy parafrázovanej na "Nájdem ťa a zabijem ťa."

Meme sa používa na prejavenie obťažovania frustrujúcimi situáciami v každodennom živote, často podobným spôsobom ako v meme First World Problems.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 27

Jeden jednoducho nechodí do Mordoru

Toto meme sa datuje od roku 2001 a pochádza od Lorda prsteňov: Spoločenstvo prsteňa a ponúka Boromir (v hre Sean Bean), ktorý vysvetľuje, ako „človek jednoducho nechodí do Mordoru“, aby hodil prsteň do ohňa Mount Doom.

Meme obsahuje obrázok Sean Bean a často sa používa na vyjadrenie ťažkostí s tým, že niečo mimoriadne náročné. Meme sa ukázal byť tak populárnym, že sa dokonca objavil ako veľkonočné vajíčko v Mapách Google.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 28

Zima prichádza

Sean Bean sa v meme svete stal populárnym natoľko, že vďaka svojej postave Ned Stark z Game of Thrones urobil ďalší vzhľad.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 29

Tu je citát postavy „pripravte sa, prichádza zima“ rôznymi spôsobmi, aby sa vtipne predpovedal príliv internetových príspevkov o konkrétnej udalosti alebo produkte. Klasickým príkladom je nárast počtu ľudí, ktorí sa sťažujú na zmeny svojich Facebook newsfeed.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 30

Čo keby som ti povedal / Matrix Morpheus

Toto meme je parafrázou scény z Matrixu. Postava Morpheus (ktorú hrá Laurence Fishburne) vo filme vysvetľuje hlavnej postave Neo (Keanu Reeves), že existuje v počítačovej simulácii. Vyberá si medzi dvoma tabletkami, aby zistil pravdu alebo pokračoval v živote v blaženej nevedomosti.

Rovnako ako mnoho iných poznámok, aj táto sa prvýkrát objavila na Reddite a odvtedy sa používa na odhalenie konkrétneho správania.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 31

Philosoraptor

Philosoraptor je neobvyklý vo svete meme, ktorý vznikol po vytvorení a autorských právach dizajnu pre nové tričko.

Možno to však malo nejakú inšpiráciu aj z webu, pretože v roku 2007 bol na stránku 4Chan velociraptora z Jurrassic Parku, ktorý držal knihu od Platóna, vyslaný obrázok z Photoshoppedu.

Od tej doby je obraz tričko Philosoraptor predmetom mnohých memov a je jednoducho sprevádzaný rôznymi filozofickými otázkami, ktoré by inteligentný dinosaurus mohol premýšľať.

Medzi príklady patrí „je kľúč stále kľúčom, ak neexistuje zámok?“ a „je muška bez krídel nazývaná chôdza?“

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 32

Smola Brian

Tento meme predstavuje mladého chlapca s trakmi, ktoré majú na sebe tartanovú vestu a drzý úsmev. Pôvodne sa objavila na Reddite v roku 2012 a používala sa so sprievodným titulom na opis rôznych trápnych okolností.

Fotografia bola neskôr odhalená ako Kyle Craven, ktorý sa po odhalení v Reddit AMA zvýšil na určitú úroveň slávy na internete. Kyle má tiež nárok na slávu po tom, čo ho všimli (a uznali) Seth Rogan, keď bol na verejnosti.

Podľa všetkých účtov nemá to šťastie, ako by si myslel internet.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 33

Walking Dead "Carl!"

The Walking Dead je veľmi populárna, často kontroverzná televízna relácia o zombie. Populárna je aj zábava na spôsobe, akým postava show Rick Grimes vyhlasuje meno svojho syna „Carl“.

Počas rôznych ročných období povedal:

Často sa počuje nesprávne vypovedanie ako „Coral“.

Okrem toho scéna, kde Rick zistil, že jeho manželka je mŕtva, sa dostala aj na internet vo forme meme, ale tentoraz ako komiks pre chudobné vtipky ocka.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 34

To by bolo skvelé

Z roku 1999 pochádza klasický "Office Space" meme odvodený z postavy Garyho Colea Bill Lumbergh. Zdá sa, že jeho jediným cieľom v živote je prinútiť ľudí, aby cez víkend dokončili prácu s papierom a pracovali viac hodín.

Meme je inšpirovaný touto scénou, kde sa Peter snaží v piatok vykĺznuť z kancelárie, ale na poslednú sekundu ho chytí Bill, ktorý ho žiada, aby v sobotu prišiel.

Táto fráza sa potom zmení na meme, kde sa požaduje niečo hrozné, za ktorým nasleduje nekonfrontačné „to by bolo skvelé“.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 35

Opité dieťa

Čo je zábavnejšie ako dieťa piť pivo? Opojené dieťa chrlia opilou múdrosť, to je to, čo. Takto sa toto meme narodilo, keď bola v roku 2012 na Reddit odovzdaná fotografia dieťaťa sediaca vedľa pinty.

Tento jednoduchý meme získal popularitu na 9gag, Facebook a ďalšie, k pôvodnej fotografii sa pridávajú rôzne titulky.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 36

Na to nikto nemal čas

V roku 2012 bola Kimberly Wilkinsová (známa ako Sweet Brown) po rozhovore s miestnou spravodajskou stanicou v Oklahoma City po tom, čo bola evakuovaná z požiarneho domu.

Jej ponuka skončila:

"…. Povedal som:" Ó, Pane Ježišu, je to oheň ", potom som došiel, nemal som topánky ani ničoho, Ježiša! Bežal som o život. Potom ma dym dostal. Mám bronchitídu. Ain ' t nikto na to nemal čas! “

Čo vyvolalo na internete veselé vlny, najmä pri automatickom ladení:

Medzitým sa vytvoril dokonalý systém a mohol by sa ľahko použiť na všetko, čo by zdaňovalo, na čo možno nemáte čas.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 37

Nezničiteľná Nokia 3310

Klasický mobilný telefón Nokia 3310 sa v priebehu rokov vyvinul trochu do legendárneho stavu. Tento telefón, ktorý bol pôvodne uvedený na trh v roku 2000, bol prístrojom; odolné a dlhotrvajúce v porovnaní s dnešnými krehkými telefónmi.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 38

Výsledkom je mnoho zábavných možností, ktoré tvrdia, že model 3310 je nezničiteľný s podobnými vlastnosťami ako Boh.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 39

Rozopretie Leo

V roku 2010 bol Leonardo DiCaprio zachytený na kamere, ktorý sa vesele rozprestieral okolo súpravy pre hit trháka Inception.

Obrázok DiCaprio bol okamžite vyrezaný a uvedený na internete ako využiteľná šablóna na priehľadnom pozadí, čo znamenalo, že s tým sa mohol ktokoľvek dostať, a tak sa narodila Strutting Leo.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 40

Vyrezaná fotografia potom našla cestu do množstva rôznych scén vrátane jedného z Leo, ktorý sa náhodne rozprestieral do Mordoru a cez mesiac.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 41

facepalm

Klasický facepalm je dobre známym symbolom zdesenia pri hlúpych skutkoch niekoho – zvlášť tam, kde môže dôjsť k zániku úsudku alebo zdravého rozumu.

Najbežnejším využitím tohto memu je predstava, že Patrick Stewart hrá Jean-Luc Picarda v Star Trek s hlavou v dlaniach v reakcii na udalosti, ktoré sa odohrávajú na moste Enterprise.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 42

Odvtedy bolo veľa iných prípadov, vrátane radosti z dvojitých tvárových tvárí a tejto nádhernej koláže.

Najznámejšie internetové spomienky všetkých čias 43

Yo dawg

Tento klasický meme bol inšpirovaný americkou televíznou šou Pimp My Ride. V tom hostil Xzibit a jeho tím vylepšené osobné automobily, zvyčajne pridaním niečoho, čo sa im páčilo, do vozidla, aby si ho mohli vyskúšať, zatiaľ čo vonku. A tak sa zrodila méma.

Táto schéma sa riadi jednoduchým vzorcom, v ktorom sú X a Y nahradené príslušným predmetom:

"Yaw dawg, stádo sa ti páči X, tak som vložil X do tvojho Y, aby si mohol VERB, kým budeš VERB"

Tento jednoduchý, ale účinný humor sa v priebehu rokov požičal tisíckam memov, s úsmevom tváre Xzibitu šťastne photoshoppoviazanými na príslušné obrázky.


Table of Contents