Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najžiadanejší smartphone v Číne sa prejavuje v nových živých záberoch!

A tiež navrhol skvelý spôsob, ako ukázať zostávajúce nabitie batérie.

Po neočakávanom výsledku prieskumu Weibo ktorý ho korunoval ako najočakávanejší smartphone čínskych používateľov, o Meizu 17 sa stále hovorí, ako o skutočnej hviezde. V skutočnosti je to tak nové odcudzené strely, ktoré potvrdzujú takmer dokonalú symetriu snímok a prinajmenšom dômyselný softvérový drahokam.

Je známe, že dodávka Meizu 17 prvýkrát v histórii výrobcu a otvor vpravo hore na displeji, kde bude nastavená nepostrádateľná predná kamera. Aj keď to nie je inovatívne riešenie, Meizu si myslel dobre, aby si vytvoril cnosť nevyhnutnosti a použil dieru pomocou úder geniality: farebný prsteň, ktorý ho obklopuje a zobrazuje graficky zvyškový náboj, ďalej špecifikované percentom uvedeným ďalej. Skutočne skvelý nápad na optimalizáciu dostupného priestoru.

PREČÍTAJTE SI TAK: Samsung Galaxy S20, prehľad

Ako už bolo spomenuté, z nových snímok môžeme opäť oceniť úsilie Meizu v oblasti vykresľovania symetria rámov je takmer dokonalá okolo displeja. hovoríme takmer nebyť príliš nevyvážený, pretože si nemôžeme byť úplne istí týmito zábermi, je to určite výsledok omnoho viac uspokojujúce v porovnaní s väčšinou konkurenčných smartfónov.

Súperi, ktorí budú špičkovými smartfónmi tejto prvej časti roku 2020, pretože Meizu 17 sa môže pochváliť hardvérom v hornej časti kategórie, Výkonnosť bude poháňaná čip Snapdragon 865 spoločnosti Qualcomm a očakávame, že zvyšok vybavenia nebude vôbec kompromitovať. Smartfón je preto veľmi zaujímavý a dúfame, že vzhľadom na jeho zvedavosť sa objaví na našom trhu s cieľom poskytnúť všetkým konkurentom ťažké časy.

Najžiadanejší smartphone v Číne sa prejavuje v nových živých záberoch! 1

Via: Gizchina.comZdroj: ITHome