Nájsť Fortnite Umiestnenie trezorov Catty Corner: Fortnite sezóna 3 Výzva

Nájsť Fortnite Umiestnenie trezorov Catty Corner: Fortnite sezóna 3 Výzva 1

Fortnite kapitola 2, Sezóna 3 je teraz naživo a tentokrát sú veci iné. Tentokrát Fortnite zaplavil mapu Battle Royal. Táto zmena je podľa novej témy pre sezónu Aquaman 3, Nová sezóna prináša hráčom aj veľa výziev. Zvýši to XP hráčov a ako výsledok získajú podporu smerom k ich Battle Pass.

Teraz je väčšina výziev práve teraz Fortnite je celkom ľahký a rovno vpred. Jednou z takýchto výziev je otvoriť oblúk v lokalite Catty Corner na mape Battle Royale. Na odomknutie trezoru je potrebný iba kľúč a tieto kľúče nájdete, keď porazíte NPC. NPC tiež chráni trezor Catty Corner. Kde teda nájdete trezor v Catty Corner? Čo musíte urobiť, aby ste dostali kľúčovú kartu na prístup do trezoru? Pozrime sa na to v tomto článku.

Nájsť Fortnite Umiestnenie trezorov Catty Corner: Fortnite sezóna 3 Výzva

Kde nájdete trezor Catty Corner?

Catty Corner sa nachádza juhovýchodne od jazera Lazy a juhozápadne od Retail Row. Nezabudnite však, že nebudete jediný, kto chce v Battle Royal dokončiť túto výzvu. Ostatní hráči sa tiež pokúsia otvoriť tento trezor a na ceste sa s ním môžete stretnúť. Ak chcete čeliť NPC v údolí Catty Corner, musíte byť dobre vyzbrojení nejakou palebnou silou. Najlepšie, čo tu môžete urobiť, je pristáť na mieste neďaleko Catty Corner a vybaviť sa nejakým delostrelectvom. Potom môžete ísť na miesto a dokončiť výzvu.

Akonáhle dorazíte na miesto, budete uvítaní manažérom Kit a jeho remeselníkmi. Zabite ich všetkých bez toho, aby ste sa veľa ublížili. Všimnite si, že šéf Kit po smrti uvoľní kľúčovú kartu. Toto je karta, ktorú musíte zadať do trezoru. Zoberte tú kartu a potom vyhľadajte trezor v okolí. Je to len tam, takže to nebude ťažké nájsť. Keď nájdete trezor, použite kartu na paneli mimo trezor a otvorí sa. Okamžite bude vaša výzva úplná a dostanete podporu vo výške 35 000 XP.

Vo vnútri tohto trezoru nájdete množstvo prvotriednych koristi, ktoré môžete zbierať, a vo zvyšku zápasu Battle Royale ho môžete využiť vo svoj prospech. Ak máte teraz problém nájsť miesto alebo nájsť v ňom trezor, pozrite sa toto video od HarryNinetyFour. A aby ste získali lepšiu predstavu o tom, kde je Catty Corner, pozrite sa na obrázok nižšie.

Nájsť Fortnite Umiestnenie trezorov Catty Corner: Fortnite sezóna 3 Výzva

Najlepším spôsobom, ako sa povýšiť, je splnenie úloh každý týždeň Fortnite, To bude mať za následok odomknutie špeciálnej kozmetiky Aquaman, ktorá je exkluzívna iba pre túto sezónu. V budúcnosti uvidíte v hre aj jedinečný vzhľad tohto poklesu DC znakov. Takže si dokonca zarobte alebo získajte všetko, z čoho nová sezóna pochádza Fortnite musí ponúknuť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.