Najpred├ívanej┼íie telef├│ny v Severnej Amerike 2019 v┼íetk├Żch telef├│nov iPhone

iphone 11 vzadu

Na celom svete s├║ telef├│ny so syst├ęmom Android neuverite─żne popul├írne. V Eur├│pe, Latinskej Amerike, na Strednom v├Żchode, v Indii a najm├Ą v ─î├şne patr├ş k najpred├ívanej┼í├şm telef├│nom roku 2019 telef├│n Android, ktor├Ż je na prvom mieste zoznamu.

Pod─ża Counterpoint Research to v┼íak neplat├ş pre Severn├║ Ameriku. V Spojen├Żch ┼ít├ítoch, Kanade a Mexiku je p├Ą┼ą najpred├ívanej┼í├şch telef├│nov roku 2019 v┼íetky telef├│ny iPhone. Ka┼żd├ę. Single. One.

V zostupnom porad├ş od najpopul├írnej┼í├şch, p├Ą┼ą najlep┼í├şch najpred├ívanej┼í├şch telef├│nov v Severnej Amerike pre rok 2019 s├║ iPhone XR, iPhone 11, iPhone 8, iPhone 11 Pro Max a iPhone XS Max. Ani tento rok nedok├ízalo praskn├║┼ą p├Ą┼ą najlep┼í├şch spolo─Źnost├ş Samsung.

Ak chcete vidie┼ą, ak├ę to je ┼íialen├ę, pozrite si ni┼ż┼íie uveden├║ grafiku. Ukazuje v├ím p├Ą┼ą najpred├ívanej┼í├şch telef├│nov v ka┼żdej zo ┼íiestich oblast├ş: NAM (Severn├í Amerika), Eur├│pa, ─î├şna, LATAM (Latinsk├í Amerika), MEA (Stredn├Ż v├Żchod a Afrika) a RoAPAC (zvy┼íok ├üzie a Tichomoria). ):

Najpred├ívanej┼íie telef├│ny 2019 V├Żskum s kontrapunktomV├Żskum v kontraste

Ako vid├şte, spolo─Źnos┼ą Samsung dominuje v zoznamoch takmer vo v┼íetk├Żch oblastiach sveta. Huawei, Oppo, Realme, Vivo, a dokonca aj spolo─Źnos┼ą Motorola zar├íba spoty. Je v┼íak zrejm├ę, ┼że tu v Severnej Amerike sa spotrebitelia v├Ą─Ź┼íinou prip├íjaj├║ iba k jednej zna─Źke.

├Üdaje nazna─Źuj├║, ┼że ceny s├║ najv├Ą─Ź┼í├şm faktorom

Je zauj├şmav├ę, ┼że dva telef├│ny iPhone, ktor├ę sa objavuj├║ najviac na zozname najpred├ívanej┼í├şch telef├│nov roku 2019, s├║ AppleDva najlacnej┼íie telef├│ny: ÔÇőÔÇőtelef├│ny iPhone XR a iPhone 11, ktor├ę od dne┼ín├ęho d┼ła stoja 599 dol├írov a 699 dol├írov. Iba v Severnej Amerike rob├ş neuverite─żne drah├Ż iPhone 11 Pro Max zoznam (za─Ź├şna na $1, 099 ako dnes).

V skuto─Źnosti je ve─ża z najpred├ívanej┼í├şch telef├│nov roku 2019 lacn├Żmi stredn├Żmi str├í┼żcami. ├Üdaje Counterpoint tu silne nazna─Źuj├║, ┼że ak m├í telef├│n fungova┼ą dobre na celom svete, mus├ş by┼ą lacn├Ż.

To by mala by┼ą dobr├í spr├íva pre svet Android. Pod─ża t├Żchto ├║dajov, Samsung Galaxy S├ęria telef├│nov je ne├║spe┼ín├Żm ├║spechom. Skuto─Źnos┼ą, ┼że tieto telef├│ny prosperuj├║, je dobrou spr├ívou pre spotrebite─żov, preto┼że pravdepodobne bude znamena┼ą dostupnej┼íie telef├│ny od spolo─Źnosti. To ur─Źite pote┼í├ş z├íkazn├şkov ┼íokovan├Żch n├ílepkami, ktor├ş mo┼żno nechc├║ rozvetvova┼ą minimum $1, 000 na najnov┼íie Samsung Galaxy Telef├│ny S20.