Najnov┼íie pom├┤cky, ktor├ę s├║ nevyhnutn├ę pre va┼íu vlogersk├║ kari├ęru

V─Ćaka pokroku v modern├Żch technol├│gi├ích existuje v dne┼ínej dobe mnoho sp├┤sobov, ako zarobi┼ą st├íly pr├şjem, okrem pr├íce v pravidelnom zamestnan├ş od dev├Ą┼ą do p├Ą┼ą. Vlogovanie si st├íle viac z├şskava na ob─żube ako sp├┤sob, ako zarobi┼ą peniaze online, ─Źi u┼ż ako ved─żaj┼í├ş zhon alebo na pln├Ż ├║v├Ązok. ┼Żijeme v gener├ícii, kde YouTube je krava pe┼łaz├ş pre mnoho ─żud├ş, a ak m├íte nejak├ę schopnosti alebo v├í┼íe┼ł pri tvorbe videa, nem├íte d├┤vod zosta┼ą pozadu.

Vlogovanie je jednoducho definovan├ę ako umenie pou┼ż├şva┼ą kr├ítke vide├í online na pritiahnutie publika k v├í┼ímu obsahu a pr├şpadne na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti va┼íich webov├Żch str├ínok. Ako vlogger m├┤┼żete zarobi┼ą bu─Ć t├Żm, ┼że m├íte na v├Żber r├┤zne mo┼żnosti zdrojov pr├şjmu. M├┤┼żete zarobi┼ą na YouTube licen─Źn├ę poplatky, n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich str├ínok, affiliate marketing alebo ako ambas├ídor zna─Źky smeruj├║ci n├ív┼ítevnos┼ą na webov├ę str├ínky zaveden├Żch zna─Źiek.

Ale znova mus├şte vytvori┼ą kvalitn├ę vide├í, ktor├ę up├║taj├║ najv├Ą─Ź┼íiu pozornos┼ą, lajky, odbery a zdie─żania od v├í┼ího publika. Tie┼ż mus├şte by┼ą v s├║lade so svojimi pr├şspevkami. Stru─Źne povedan├ę, budete sa musie┼ą vyzbroji┼ą nieko─żk├Żmi zariadeniami, aby bola va┼ía kari├ęra maxim├ílne plodn├í. Tu s├║ niektor├ę z najnov┼í├şch pom├┤cok, ktor├ę s├║ nevyhnutn├ę pre ka┼żd├ęho kari├ęrneho vlogera.

Kvalita v├í┼ího obsahu bude prvou ob├ílkou, ktor├í pos├║di va┼íu knihu. Ke─Ć sa publikum pozrie na v├í┼í ├║vod, prv├Ż poh─żad na obsah sta─Ź├ş na to, aby osoba zostala prilepen├í alebo kleplo na tla─Źidlo ÔÇ×─ÄalejÔÇť. Nemus├ş ├şs┼ą o ┼ípi─Źkov├Ż fotoapar├ít, preto┼że niektor├Żm ┼ípi─Źkov├Żm fotoapar├ítom ch├Żbaj├║ z├íkladn├ę funkcie. Zah┼Ľ┼łaj├║ prenosnos┼ą, manu├ílny re┼żim, pripojenie Wi-Fi, optick├║ stabiliz├íciu obrazu, oto─Źn├Ż LCD displej, mikrof├│n a vysok├║ kvalitu videa. S vy┼í┼íie uveden├Żmi funkciami m├┤┼żete ├şs┼ą pre ak├║ko─żvek zna─Źku. Potrebujete vynikaj├║ci obsah a kvalitn├í kamera v├ím pom├┤┼że zachyti┼ą ├║┼żasn├ę vide├í.

  • Po─Ź├şta─Ź a monitor na ├║pravu videa

Ke─Ć skon─Ź├şte so zaznamen├ívan├şm vide├ş, ste len v polovici v├Żrobnej cesty. Pred zverejnen├şm na svojom vlogovacom kan├íli budete tie┼ż musie┼ą upravi┼ą svoje vide├í a zaisti┼ą, aby boli dostato─Źne ohromuj├║ce. Budete preto potrebova┼ą v├Żkonn├Ż po─Ź├şta─Ź a monitor alebo vizu├ílne zobrazenie. Ned├ívny pr├şspevok Abrahama Paula na https://vloggingguru.com/best-monitor-for-video-editing/ uv├ídza, ┼że na trhu je mno┼żstvo mo┼żnost├ş monitorov na pr├ícu pri ├║prave videa, ale mus├şte vzia┼ą do ├║vahy vernos┼ą farieb. , rozl├ş┼íenie videa, dynamick├Ż rozsah a ─Ćal┼íie aspekty pri v├Żbere toho spr├ívneho. Vyberte si ten, ktor├Ż najlep┼íie pom├┤┼że o┼żivi┼ą va┼íe video na z├íklade va┼íich potrieb a publika.

Pokia─ż ide o vlogovanie, kvalita by mala by┼ą va┼íe krstn├ę meno. Nestabiln├ę vide├í automaticky zn├ş┼żia kvalitu v├í┼ího obsahu. Vezmite stat├şv ako syst├ęm podpory svojho fotoapar├ítu a nem├┤┼żete si dovoli┼ą necha┼ą ho vo svojich obchodn├Żch n├ístrojoch. Pri k├║pe stat├şvu vezmite do ├║vahy hmotnos┼ą fotoapar├ítu a miesto, kde sa nat├í─Źa video. V├Ą─Ź┼íina izbov├Żch v├Żhonkov bude potrebova┼ą stolov├ę stat├şvy, zatia─ż ─Źo na vonkaj┼íie pou┼żitie bud├║ potrebn├ę trojno┼żky, ktor├ę s├║ profesion├ílnej┼íie. Ak ste tvorcom obsahu za ka┼żd├ęho po─Źasia, m├┤┼żete ├şs┼ą na to druh├ę. Stat├şv je nastavite─żn├Ż.

Online obsah pozost├íva zo zvukov├ęho a obrazov├ęho obsahu. Zvukov├Ż obsah hr├í v ka┼żdom videu v├Żznamn├║ ├║lohu. Preto je d├┤le┼żit├ę ma┼ą kvalitn├Ż mikrof├│n, ktor├Ż pom├┤┼że zachyti┼ą a vytv├íra┼ą kri┼ít├í─żovo ─Źist├Ż zvuk. To poskytne v├í┼ímu publiku lep┼í├ş z├í┼żitok z prech├ídzania v├í┼ího obsahu. Nikto sa nechce nam├íha┼ą, aby po─Źul, ─Źo hovor├şte. Ak nem├íte ┼í┼ąastie na fotoapar├ít so vstavan├Żm mikrof├│nom, m├┤┼żete k nemu priamo pripoji┼ą extern├Ż mikrof├│n. Pom├íha zaostri┼ą zvuk a z├írove┼ł potla─Źi┼ą ak├Żko─żvek hluk v pozad├ş. Klopov├ę mikrof├│ny s├║ najprofesion├ílnej┼íie, preto┼że sa daj├║ pripevni┼ą na va┼íe oble─Źenie.

Kladiete si niekedy ot├ízku, pre─Źo fotografie ─Źasopisov vyzeraj├║ lep┼íie ako fotografie, ktor├ę rob├şte doma? Ide o sveteln├║ techniku. Ak pl├ínujete svoju vlogovaciu kari├ęru ukon─Źi┼ą, mus├şte investova┼ą do osvetlenia, ktor├ę bude d├íva┼ą animovan├Żm vide├ím ┼ímrnc a dod├í mu farbu. Ak fotografujete vonku, zariadenie nemus├ş by┼ą potrebn├ę, pokia─ż nie je noc. Ale ke─Ć ste vn├║tri, mali by by┼ą na vrchole v├í┼ího zoznamu typy zariaden├ş ÔÇ×d├í┼żdnikov├ŻchÔÇť. Aj pri vysokokvalitnom fotoapar├íte bude pri zlom osvetlen├ş kvalita v├í┼ího obsahu tienist├í.

Vlogovanie je predov┼íetk├Żm o vytv├íran├ş skvel├ęho video obsahu, ktor├Ż rezonuje s va┼íim publikom. To v┼íak nemus├ş plati┼ą, ak nem├┤┼żete vytv├íra┼ą vysokokvalitn├ę vide├í, ktor├ę p├┤sobia profesion├ílne. Vy┼í┼íie uveden├ę je len nieko─żko z├íkladn├Żch zariaden├ş, ktor├ę by ste mali dosta┼ą na to, aby posunuli va┼íu vlogersk├║ kari├ęru vy┼í┼íie.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2VyFlpY