Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najnovšia funkcia prehliadača Chrome od spoločnosti Google je zameraná na výkonných používateľov

 • Google do svojho populárneho prehliadača Chrome neustále pridáva nové funkcie, vďaka ktorým je atraktívnejší pre priemerných aj výkonných používateľov.
 • Najnovší prírastok prehliadača Google Chrome umožňuje používateľom predvolene otvoriť prehliadač v režime hosťa.
 • Nižšie nájdete pokyny na zapnutie funkcie „Predvolený režim hosťa“ prehliadača Chrome.
 • Navštívte domovskú stránku spoločnosti BGR, kde nájdete viac príbehov.

Vyzerá to, že Google každý týždeň prináša užitočné a intuitívne nové funkcie jednej z mnohých aplikácií a služieb a tento týždeň sa nijako nelíši. V stredu Craig Tumblison, manažér podpory prehliadača Chrome, odhalil úplne novú funkciu, ktorá nemusí slúžiť účelu pre priemerného používateľa, ale môže byť nesmierne užitočná pre podnikových administrátorov a výkonných používateľov, ktorí chcú zmeniť prehliadač Chrome spoločnosti Google vždy na prázdnu tabuľku. je otvorený.

Od tohto týždňa spoločnosť Google zaviedla novú funkciu s názvom Predvolené nastavenie pre režim Hosť pre Chrome Desktop, Ako už názov napovedá, táto nová funkcia umožní používateľom nakonfigurovať prehliadač Chrome tak, aby sa vždy otváral v režime hosťa, ktorý poskytuje zážitok z prehliadania osôb bez štátnej príslušnosti, kde používateľ nemôže zobraziť ani zmeniť informácie iného profilu prehliadača Chrome a celá história prehliadania je odstránená ihneď po skončení relácie prehľadávania.

Ak ste podnikovým administrátorom a chcete sa o tejto funkcii dozvedieť viac, navštívte túto stránku a prečítajte si informácie o správe pravidiel prehliadača Chrome. Ak nie, tu je návod na aktiváciu funkcie:

Windows

 1. Ukončite všetky spustené inštancie prehliadača Chrome.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz „Chrome“.
 3. Vyberte vlastnosti.
 4. Na koniec riadku „Cieľ:“ pridajte nasledujúci text:
 5. Po dokončení spustite prehliadač Chrome pomocou skratky.

MacOS

 1. Ukončite všetky spustené inštancie prehliadača Chrome.
 2. Spustite svoju obľúbenú terminálovú aplikáciu.
 3. V termináli vyhľadajte svoju aplikáciu Chrome a pripojte ju:
 4. Príkaz môže napríklad vyzerať takto:
  / Applications / Google Chrome.app/Contents/MacOS/Google Chrome –guest
 5. Po dokončení spustite prehliadač Chrome.

linux

 1. Ukončite všetky spustené inštancie prehliadača Chrome.
 2. Spustite svoju obľúbenú terminálovú aplikáciu.
 3. V termináli vyhľadajte svoju aplikáciu Chrome a pripojte ju:
 4. Príkaz môže napríklad vyzerať takto:
  google-chrome –guest
 5. Po dokončení spustite prehliadač Chrome.

Ak nie ste spokojní s vykonávaním tejto úlohy, neobťažujte sa o ňu, pretože by ste mohli niečo zdrsniť. Toto je prekvapivo jednoduché vykonať, takže ak ho chcete vyskúšať a mať predstavu o tom, čo robíte, choďte na to. Dobrou správou je, že všetko, čo musíte urobiť, aby ste deaktivovali režim „Predvolené pre režim hosťa“, je odstránenie všetkých prepínačov príkazového riadku, ktoré ste vložili do aplikácie Chrome, a otvorenie prehľadávača. Mali by ste byť prihlásení späť.

Ako sme uviedli na začiatku, veľká väčšina používateľov prehliadača Chrome nebude túto funkciu nikdy potrebovať ani sa o ňu nebude starať, ale samotná skutočnosť, že je nielen možné, ale aj ľahko dosiahnuteľné, hovorí o tom, ako môže byť dynamický prehliadač Chrome.

Zdroj obrázka: Valentin Wolf / imageBROKER / Shutterstock

Najnovšia funkcia prehliadača Chrome od spoločnosti Google je zameraná na výkonných používateľov 1

Jacob začal na vysokej škole venovať videohrám a technológiám ako koníček, rýchlo mu však bolo jasné, že to chce urobiť pre život. V súčasnosti žije v New Yorku a píše pre BGR. Jeho predtým publikovanú prácu nájdete na TechHive, VentureBeat a Game Rant.