Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najnov┼íia funkcia prehliada─Źa Chrome od spolo─Źnosti Google je zameran├í na v├Żkonn├Żch pou┼ż├şvate─żov

 • Google do svojho popul├írneho prehliada─Źa Chrome neust├íle prid├íva nov├ę funkcie, v─Ćaka ktor├Żm je atrakt├şvnej┼í├ş pre priemern├Żch aj v├Żkonn├Żch pou┼ż├şvate─żov.
 • Najnov┼í├ş pr├şrastok prehliada─Źa Google Chrome umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom predvolene otvori┼ą prehliada─Ź v re┼żime hos┼ąa.
 • Ni┼ż┼íie n├íjdete pokyny na zapnutie funkcie ÔÇ×Predvolen├Ż re┼żim hos┼ąaÔÇť prehliada─Źa Chrome.
 • Nav┼ít├şvte domovsk├║ str├ínku spolo─Źnosti BGR, kde n├íjdete viac pr├şbehov.

Vyzer├í to, ┼że Google ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł prin├í┼ía u┼żito─Źn├ę a intuit├şvne nov├ę funkcie jednej z mnoh├Żch aplik├íci├ş a slu┼żieb a tento t├Ż┼żde┼ł sa nijako nel├ş┼íi. V stredu Craig Tumblison, mana┼ż├ęr podpory prehliada─Źa Chrome, odhalil ├║plne nov├║ funkciu, ktor├í nemus├ş sl├║┼żi┼ą ├║─Źelu pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża, ale m├┤┼że by┼ą nesmierne u┼żito─Źn├í pre podnikov├Żch administr├ítorov a v├Żkonn├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş chc├║ zmeni┼ą prehliada─Ź Chrome spolo─Źnosti Google v┼żdy na pr├ízdnu tabu─żku. je otvoren├Ż.

Od tohto t├Ż┼żd┼ła spolo─Źnos┼ą Google zaviedla nov├║ funkciu s n├ízvom Predvolen├ę nastavenie pre re┼żim Hos┼ą pre Chrome Desktop, Ako u┼ż n├ízov napoved├í, t├íto nov├í funkcia umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom nakonfigurova┼ą prehliada─Ź Chrome tak, aby sa v┼żdy otv├íral v re┼żime hos┼ąa, ktor├Ż poskytuje z├í┼żitok z prehliadania os├┤b bez ┼ít├ítnej pr├şslu┼ínosti, kde pou┼ż├şvate─ż nem├┤┼że zobrazi┼ą ani zmeni┼ą inform├ície in├ęho profilu prehliada─Źa Chrome a cel├í hist├│ria prehliadania je odstr├ínen├í ihne─Ć po skon─Źen├ş rel├ície preh─żad├ívania.

Ak ste podnikov├Żm administr├ítorom a chcete sa o tejto funkcii dozvedie┼ą viac, nav┼ít├şvte t├║to str├ínku a pre─Ź├ştajte si inform├ície o spr├íve pravidiel prehliada─Źa Chrome. Ak nie, tu je n├ívod na aktiv├íciu funkcie:

Windows

 1. Ukon─Źite v┼íetky spusten├ę in┼ítancie prehliada─Źa Chrome.
 2. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na odkaz ÔÇ×ChromeÔÇť.
 3. Vyberte vlastnosti.
 4. Na koniec riadku ÔÇ×Cie─ż:ÔÇť pridajte nasleduj├║ci text:
 5. Po dokon─Źen├ş spustite prehliada─Ź Chrome pomocou skratky.

MacOS

 1. Ukon─Źite v┼íetky spusten├ę in┼ítancie prehliada─Źa Chrome.
 2. Spustite svoju ob─ż├║ben├║ termin├ílov├║ aplik├íciu.
 3. V termin├íli vyh─żadajte svoju aplik├íciu Chrome a pripojte ju:
 4. Pr├şkaz m├┤┼że napr├şklad vyzera┼ą takto:
  / Applications / Google Chrome.app/Contents/MacOS/Google Chrome ÔÇôguest
 5. Po dokon─Źen├ş spustite prehliada─Ź Chrome.

linux

 1. Ukon─Źite v┼íetky spusten├ę in┼ítancie prehliada─Źa Chrome.
 2. Spustite svoju ob─ż├║ben├║ termin├ílov├║ aplik├íciu.
 3. V termin├íli vyh─żadajte svoju aplik├íciu Chrome a pripojte ju:
 4. Pr├şkaz m├┤┼że napr├şklad vyzera┼ą takto:
  google-chrome ÔÇôguest
 5. Po dokon─Źen├ş spustite prehliada─Ź Chrome.

Ak nie ste spokojn├ş s vykon├ívan├şm tejto ├║lohy, neob┼ąa┼żujte sa o ┼łu, preto┼że by ste mohli nie─Źo zdrsni┼ą. Toto je prekvapivo jednoduch├ę vykona┼ą, tak┼że ak ho chcete vysk├║┼ía┼ą a ma┼ą predstavu o tom, ─Źo rob├şte, cho─Ćte na to. Dobrou spr├ívou je, ┼że v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, aby ste deaktivovali re┼żim ÔÇ×Predvolen├ę pre re┼żim hos┼ąaÔÇť, je odstr├ínenie v┼íetk├Żch prep├şna─Źov pr├şkazov├ęho riadku, ktor├ę ste vlo┼żili do aplik├ície Chrome, a otvorenie preh─żad├íva─Źa. Mali by ste by┼ą prihl├ísen├ş sp├Ą┼ą.

Ako sme uviedli na za─Źiatku, ve─żk├í v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov prehliada─Źa Chrome nebude t├║to funkciu nikdy potrebova┼ą ani sa o ┼łu nebude stara┼ą, ale samotn├í skuto─Źnos┼ą, ┼że je nielen mo┼żn├ę, ale aj ─żahko dosiahnute─żn├ę, hovor├ş o tom, ako m├┤┼że by┼ą dynamick├Ż prehliada─Ź Chrome.

Zdroj obrázka: Valentin Wolf / imageBROKER / Shutterstock

Najnov┼íia funkcia prehliada─Źa Chrome od spolo─Źnosti Google je zameran├í na v├Żkonn├Żch pou┼ż├şvate─żov 1

Jacob za─Źal na vysokej ┼íkole venova┼ą videohr├ím a technol├│gi├ím ako kon├ş─Źek, r├Żchlo mu v┼íak bolo jasn├ę, ┼że to chce urobi┼ą pre ┼żivot. V s├║─Źasnosti ┼żije v New Yorku a p├ş┼íe pre BGR. Jeho predt├Żm publikovan├║ pr├ícu n├íjdete na TechHive, VentureBeat a Game Rant.