Najlepšie zaťaženie pre MP7 a M13 v Call of Duty Warzone

Najlepšie zaťaženie pre MP7 a M13 v Call of Duty Warzone 1

Call of Duty Warzone má širokú škálu zbraní a pre nových hráčov je to ohromujúce. Zatiaľ čo hráči majú na výber z niekoľkých možností, pre niektorých používateľov je to trochu ohromujúce. Dva z najpopulárnejších kanónov v hre sú MP7 a MP13. Warzone poskytuje veľa prispôsobenia pre každú zbraň rovnako. Takže aj keď ste sa rozhodli, ktorú pištoľ chcete použiť, môžete získať dobré nástavce správne. Aby sme vám to uľahčili, vykonali sme najlepšie nabíjanie pre modely MP7 a M13.

Najlepšie zaťaženie pre MP7

Najlepšie zaťaženie pre MP7 a M13 v Call of Duty Warzone 2

Tryska – Mono Suppressor

Monosupresorový nos je veľmi dobrým náustkom pre ďalekosiahle stretnutia. Hlavnou črtou papule je to, že ponúka dlhšiu škálu poškodenia a potlačenia zvuku iba za cenu zníženia rýchlosti zraku a stability strelnej zbrane. Vďaka tomu je v podstate ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí dávajú prednosť utajenému aj predĺženému boju.

Underbarrel – Recon

Recon underbarrel je jednou z najlepších príloh v hre. Príslušenstvo spomaľuje rýchlosť mierenia a rýchlosť pohybu, ale poskytuje vám veľmi praktickú funkciu, aby ste ju mohli čo najlepšie využiť. Rekonštrukcia pod vírivkou je v podstate granátomety s horúcimi vírivkami, ktoré sú naložené momentkami. Keď upustíte granát, exploduje a dá vám pozíciu nepriateľa v okruhu trhacích prác. Jedná sa o veľmi užitočnú prílohu, ktorá pri správnom použití môže zvrátiť príliv vo váš prospech.

Magazine – 50/60 Round Mags

Rozšírený zásobník je najdôležitejším doplnkom, pretože guľomety majú veľmi nízke strelivo. Musíte mať najmenej 50 okrúhlych žalúdkov, aby ste mohli viesť intenzívne prestrelky s viacerými nepriateľmi naraz.

Predné držadlo Ranger

Advance Ranger vopred vám pomôže s lepšou kontrolou spätného rázu pre intenzívnych hasičov a zároveň zlepší aj cieľ. To je opäť veľmi užitočné pre ľudí, ktorí sa zúčastňujú dlhých bitiek.

Tac Laser

Laser Tac pôsobí ako váš kompenzátor brzdeného smeru proti rýchlosti videnia zo zvyšku príslušenstva a súčasne zlepšuje zameriavanie a mierenie stability chôdze. Jedinou nevýhodou je, že nepriateľ vidí laser, ktorý občas odhalí vašu pozíciu, ktorá vás môže pristáť na preplnenom mieste. Ale ak ste spokojní so svojimi reflexmi, nevýhody, ktoré ponúka táto príloha, nie sú ničím nad výhodami.

Najlepšie zaťaženie pre M13

Zaťaženie pre M13

Tryska – Mono Suppressor

Rovnako ako MP7, aj M13 má nesporne výhody nosa monosupresora. MP13 aj MP7 sú veľmi dobré zbrane, ktoré sa dajú použiť ako dlhodobá stealth zbraň, a potlačenie je nevyhnutnosťou, ak sa zapojíte do akejkoľvek formy tajnej hry.

Barrel – Tempus Marksman Barrel

Tempus Marksman Barrel ponúka nielen väčšie poškodenie, vyššiu rýchlosť strely, ale aj lepšiu kontrolu spätného rázu. Spoločným cieľom je spomaliť a znížiť rýchlosť pohybu, ale dá sa ľahko kompenzovať pomocou iných nástrojov.

Pohľad – voliteľný zameriavač

Toto je niečo, čo úplne záleží na vašom výbere. Warzone ponúka širokú škálu atrakcií a má pre každého používateľa niečo alebo iné preferencie.

Magazine – .300 Blackout 30-round points

Ak ste v tajnosti a hre na dlhé vzdialenosti, je 30-kolo Mags. 300 Blackout šelmou. Nezohľadňujúc skutočnosť, že ponúka väčšie škody, dôvodom, prečo je výhodnejší ako 50/60 nábojov, hoci ponúka nízku muníciu, je skutočnosť, že skrýva markery smrti a markery smrti. Získate tak výhodu aj na krátku vzdialenosť.

Spodok – Commando Grip

Príkazová rukoväť pomáha zlepšovať ovládanie spätného rázu. Konzola je veľmi výhodná pre zbrane so zložitejším ovládaním vzoru spätného rázu a potom je to iba znížená rýchlosť pohybu.

To je všetko, čo potrebujete vedieť o najlepších poplatkoch za MP7 a M13 v Call of Duty Warzone. Ak potrebujete viac tipov a trikov týkajúcich sa Warzone alebo inej hry, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.