Najlep┼íie z├ísuvn├ę moduly WordPress

WordPress je ako ┼ívaj─Źiarsky arm├ídny n├┤┼ż, pripraven├Ż v├ím pon├║knu┼ą ve─ża r├┤znych mo┼żnost├ş pre ak├Żko─żvek typ scen├íra. V skuto─Źnosti ak├Żko─żvek obsah, na ktor├Ż si dok├í┼żete myslie┼ą, sa d├í urobi┼ą od vide├ş a┼ż po mapy. WordPress m├í tie┼ż ve─ża skvel├Żch mo┼żnost├ş na zobrazovanie obr├ízkov. Jedn├Żm z najp├┤sobivej┼í├şch sp├┤sobov, ako zobrazi┼ą gal├ęriu alebo zobrazi┼ą s├ęriu obr├ízkov, je prezent├ícia.

Základy jazdcov

Ke─Ć hovor├şme o webdizajne, pos├║va─Ź je skratkou pre prezent├íciu. Mo┼żno ste hrali s niektor├Żmi jednoduch├Żmi detsk├Żmi hra─Źkami, ktor├ę mu umo┼żnili pozera┼ą sa do h─żad├í─Źika a prech├ídza┼ą radom obr├ízkov. Tieto jednoduch├ę prezent├ície sa teraz presunuli na v┼íetky zobrazen├ę webov├ę str├ínky.

WordPress pon├║ka mnoho r├┤znych mo┼żnost├ş, ako chcete zobrazi┼ą svoje obr├ízky. Prezent├ície m├┤┼żu by┼ą zostaven├ę pre vstupn├ę str├ínky v snahe propagova┼ą va┼íe produkty, propagova┼ą str├ínky alebo dokonca z├şska┼ą va┼íu v┼íeobecn├║ pozornos┼ą na domovskej str├ínke.

Ak├ę s├║ najlep┼íie mo┼żnosti?

Presk├║mali sme z├íklady pos├║va─Źov a tie┼ż aplik├ície. Kr├ítko sa tie┼ż porozpr├ívame o niektor├Żch nev├Żhod├ích, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą, ┼że va┼ía str├ínka bude objemn├í a pomal├í. S oh─żadom na tieto faktory, ak├Ż bude najlep┼í├ş posuvn├Ż doplnok, ktor├Ż m├┤┼żete z├şska┼ą pre svoj web WordPress? Zoberme si nieko─żko.

  1. MetaSlider

  2. Slick slider
  3. Elementor
  4. Posuvn├şk loga

S t├Żmto zoznamom jazdcov, ktor├ę sme zostavili, n├íjdete ten prav├Ż pre v├ís.

1, MetaSlider

MetaSlider je z tohto d├┤vodu ─Ź├şslo jedna v tomto zozname. M├í ve─ża r├┤znych funkci├ş a pri┼ąahuje nieko─żko r├┤znych skup├şn. Ak vlastn├şte web, m├┤┼żete vytv├íra┼ą prezent├ície ve─żmi r├Żchlo s minim├ílnym za┼íkolen├şm. Pri s┼ąahovan├ş tohto n├ístroja nemus├şte rozumie┼ą ┼żiadnemu k├│du ani robi┼ą ┼żiadne programovanie.

Rozhranie je jednoduch├ę na pou┼ż├şvanie a je samo vysvet─żuj├║ce. Prineste fotografie z akciov├Żch webov, za ktor├ę plat├şte, alebo len importujte fotografie, ktor├ę ste nasn├şmali pomocou telef├│nu. S MetaSliderom m├┤┼żete skuto─Źne necha┼ą svoju kreativitu lieta┼ą, preto┼że bude fungova┼ą s va┼íimi fotografiami aj va┼íimi videami. Kombin├ícia oboch mo┼żnost├ş je vynikaj├║ci sp├┤sob, ako up├║ta┼ą pozornos┼ą potenci├ílnych z├íkazn├şkov a uk├íza┼ą, ako m├┤┼żu produkty vyzera┼ą alebo ako funguj├║.

Metaslider je optimalizovan├Ż pre SEO

A ─Źo SEO? Dnes sa v┼íetci zaoberaj├║ optimaliz├íciou vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov. Koniec koncov, ko─żko ─żud├ş bude vidie┼ą va┼íu prezent├íciu, ke─Ć bude ma┼ą nespr├ívne hodnotenie?

MetaSlider je skvel├Ż, preto┼że SEO je zabudovan├ę do produktu. Nehovor├şme o zastaven├ş pou┼ż├şvania doplnku Yoast! Obidve sa m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą spolu. Yoast zabezpe─Ź├ş, ┼że va┼ía k├│pia bude ─żahko ─Źitate─żn├í a bude plynulo plyn├║┼ą. MetaSlider zabezpe─Ź├ş, aby va┼íe obr├ízky a vide├í mohli vyh─żad├ívacie n├ístroje ─żahko n├íjs┼ą pomocou vhodn├Żch metazna─Źiek a tie┼ż zabezpe─Źen├şm r├Żchleho na─Ź├ştania va┼íich str├ínok. Skvel├Ż doplnok a z tohto d├┤vodu sa rad├ş na prv├ę miesto v tomto zozname.

Slick slider

2, Slick slider

Slick Slider je na na┼íom zozname. Tento produkt je podporovan├Ż online, ak m├íte nejak├ę ot├ízky a potrebujete pomoc s niektorou z t├Żchto funkci├ş. Uva┼żujete o z├şskan├ş tohto produktu, ale nie ste si ist├ş, ako to bude vyzera┼ą? Slick Slider vytvoril uk├í┼żkov├ę verzie, ktor├ę v├ím uk├í┼żu, ako m├┤┼że va┼ía prezent├ícia vyzera┼ą. Chcete zvoli┼ą variabiln├║ ┼í├şrku v obr├ízkoch? To nie je probl├ęm. Pred n├íkupom m├┤┼żete presne vidie┼ą, ako to bude vyzera┼ą.

Na─Ź├şta Slick Slider moju str├ínku r├Żchlej┼íie? ─Äal┼í├şm skvel├Żm doplnkom je leniv├ę na─Ź├ştanie. Akon├íhle sa n├ív┼ítevn├şk dostane na str├ínku, nie je d├┤vod na na─Ź├ştanie v┼íetk├Żch obr├ízkov z karuselu. Oneskorenie na─Ź├ştania n├íro─Źn├ęho na zdroje, ke─Ć n├ív┼ítevn├şk aktivuje svoju prezent├íciu. Pom├┤┼że to r├Żchlos┼ą va┼íej str├ínky a tie┼ż v├í┼í SEO!

Elementor

3, Elementor

Elementor pozn├í ka┼żd├Ż. Ako bezplatn├Ż gener├ítor drag and drop je ─żahk├ę vytv├íra┼ą str├ínky r├Żchlo a bez n├ímahy. ─Äal┼íia vec, ktor├║ Elementor rob├ş dobre, s├║ pos├║va─Źe. Pre─Źo sa pohr├íva┼ą s doplnkami, ke─Ć u┼ż m├íte nain┼ítalovan├Ż prvok Elementor na navrhovanie samotnej str├ínky?

Upozor┼łujeme, ┼że ve─ża jazdcov nie je mobiln├Żch. Ak si ned├íte pozor na t├ęmu, ktor├║ pou┼ż├şvate, posuvn├şk zni─Ź├ş n├ívrh str├ínok a s┼ąa┼ż├ş jeho ─Ź├ştanie v z├ívislosti od zariadenia, ktor├ę n├ív┼ítevn├şk pou┼ż├şva. Potrebujete produkt, ktor├Ż je u┼ż navrhnut├Ż tak, aby bol mobiln├Ż a pohotov├Ż. So stavite─żmi drag-and-drop s├║ navrhnut├ę tak, aby vyzerali dobre na akomko─żvek zariaden├ş. Nepou┼ż├şvajte in├Ż doplnok, ktor├Ż bude ma┼ą probl├ęmy pri zad├ívan├ş jazdcov. Prilepte sa na Elementora, kde v┼íetko u┼ż je v jednom balen├ş a viete, ┼że v┼íetko bude dobre fungova┼ą.

Posuvn├şk loga v online podpore WP

4, Posuvn├ę logo

Potrebujete bezplatn├ę demo na zobrazenie jazdca sk├┤r, ako si k├║pite? Pred zak├║pen├şm si s logom Slider zahrajte. Ak kliknete na odkaz uveden├Ż v tomto ─Źl├ínku, bude k dispoz├şcii bezplatn├ę stiahnutie. Experimentovan├şm s produktom uvid├şte, ak├ę ─żahk├ę je nakonfigurova┼ą v┼íetky r├┤zne mo┼żnosti, ktor├ę sa dod├ívaj├║ spolu s jazdcom loga.

Ak nav┼ít├şvite online podporu WP, z├şskate skvel├Ż preh─żad o tom, ako by va┼íe str├ínky fungovali, keby ste dostali tento pos├║va─Ź. Predstavte si svoju produktov├║ radu na displeji a z├íkazn├şci m├┤┼żu ─żahko navigova┼ą vo v┼íetkom bez toho, aby sa dotkli my┼íi alebo pos├║vali sami. Sila loga Slider nem├┤┼że by┼ą nadhodnoten├í pri zva┼żovan├ş ceny!

Aplikácia?

M├íme dobr├║ predstavu o tom, ─Źo je pos├║va─Ź. Ako m├┤┼żeme pou┼żi┼ą pos├║va─Ź pre na┼íu vlastn├║ str├ínku? Ako ich m├┤┼żeme prin├║ti┼ą, aby pre n├ís pracovali? Posuvn├şk sa d├í skuto─Źne pou┼żi┼ą kdeko─żvek, kde navrhujete. Neexistuj├║ ┼żiadne obmedzenia. Ak m├íte agent├║ru pre webov├Ż dizajn, pomocou prezent├ície prejdite v┼íetky str├ínky, ktor├ę ste u┼ż urobili. Je to jednoduch├Ż sp├┤sob, ako ─żudia z├şska┼ą dobr├Ż dojem z va┼íej pr├íce a pochopi┼ą, ─Źo m├┤┼że va┼ía spolo─Źnos┼ą urobi┼ą.

Ak m├íte pr├ízdninov├Ż web a chcete pril├íka┼ą viac z├íkazn├şkov, pou┼żite prezent├íciu, ktor├í v├ím predstav├ş kr├ísne obr├ízky hne─Ć, ako z├íkazn├şk zasiahne va┼íu domovsk├║ str├ínku. V┼żdy v├ís up├║ta pozornos┼ą ─żud├ş, ke─Ć m├íte skvel├ę obr├ízky, ktor├ę sa r├Żchlo sn├şmaj├║ rovnako ako pri prezent├ícii. Potom, ─Źo ste zachytili tento z├íujem, cho─Ćte ─Ćalej na str├ínku so zoznamom ├║┼żasn├Żch cie─żov.

Pracovn├ę portf├│li├í nie s├║ jedin├ę, ─Źo by malo by┼ą vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żliv├ę. Ak m├íte rad produktov, ktor├Ż sa sna┼ż├şte propagova┼ą, pos├║va─Ź je ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako uk├íza┼ą, ─Źo m├íte na predaj. Nen├║┼ąte pou┼ż├şvate─ża posun├║┼ą sa a klikn├║┼ą na to, ─Źo je na predaj. Urobte v┼íetko jednoduch├ę a automatick├ę pomocou prezent├ície.

Ako to funguje?

Zistili sme, ┼że prezent├ícia zv├Żrazn├ş va┼íe najlep┼íie produkty a portf├│lio. Ako tento proces skuto─Źne funguje?

Pomocou k├│du, ktor├Ż p├ş┼íete sami alebo doplnku, v skuto─Źnosti nie je to─żko premenn├Żch, ktor├ę by ste mali zv├í┼żi┼ą. Na─Ź├şta mno┼żinu obr├ízkov, ktor├ę chcete prech├ídza┼ą, nastavuje interval a potom ho aktivuje. To v┼íetko sa stane automaticky, ke─Ć niekto nav┼ít├şvi t├║to str├ínku. Na za─Źatie tohto procesu nemusia klika┼ą na ni─Ź.

Va┼ía sn├şmka m├┤┼że by┼ą tie┼ż nakonfigurovan├í tak, aby ste s ┼łou mohli komunikova┼ą. Ak bol nastaven├Ż ─Źasov├Ż interval pre n├ív┼ítevn├şkov pr├şli┼í pomal├Ż, m├┤┼żu sa rozhodn├║┼ą klikn├║┼ą na bo─Źn├ę ┼í├şpky na ur├Żchlenie prezent├ície alebo dokonca klikn├║┼ą na naviga─Źn├ę ikony v dolnej ─Źasti programu a presun├║┼ą ich na konkr├ętny obr├ízok automaticky. Tieto miniat├║ry alebo tla─Źidl├í zr├Żch─żuj├║ navig├íciu, preto┼że pou┼ż├şvate─ż u┼ż nemus├ş ─Źaka┼ą, k├Żm program prejde v┼íetko, aby sa vr├ítil k tomu, ─Źo chcel vidie┼ą.

Nev├Żhody prezent├íci├ş?

Existuj├║ nejak├ę probl├ęmy, ktor├ę sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą pri pou┼żit├ş doplnkov na vytvorenie prezent├ície? Je treba zv├í┼żi┼ą nieko─żko vec├ş. Po prv├ę, pos├║va─Źe s├║ ve─żmi ┼ąa┼żk├ę. To je samozrejm├ę. Ak sa do prezent├ície zapoj├ş dvadsa┼ą obr├ízkov na predstavenie novej produktovej rady, bude to ma┼ą vplyv na r├Żchlos┼ą v├í┼ího webu. Mali by ste zv├í┼żi┼ą kompresiu, ktor├║ pou┼ż├şvate pre tieto obr├ízky a ak├Ż druh jasnosti sa pou┼żije. V pr├şpade obr├ízkov a obr├ízkov vo vysokom rozl├ş┼íen├ş to v├Żrazne spomal├ş, ─Źo by sa malo pova┼żova┼ą za kvalitn├Ż hosting, ktor├Ż nie je na zdie─żanom serveri.

─Äal┼íia vec, ktor├║ treba poznamena┼ą, je, ┼że pos├║va─Źe pou┼ż├şvaj├║ JavaScript. Tieto spusten├ę skripty v├ís tie┼ż bud├║ st├í┼ą z h─żadiska zdrojov. Ak h─żad├íte ultrar├Żchlu r├Żchlos┼ą na─Ź├ştania str├ínky, mus├şte zv├í┼żi┼ą v┼íetky faktory. Jednoducho uzamkne va┼íu str├ínku, ak m├íte na svojej domovskej str├ínke na─Ź├ştan├ę ve─żk├ę mno┼żstvo interakt├şvnych m├ędi├ş naraz, napr├şklad interakt├şvne mapy, virtu├ílne prehliadky a viacn├ísobn├ę prezent├ície. Majte na pam├Ąti, ke─Ć prem├Ż┼í─żate o tom, ak├ę mo┼żnosti zn├ş┼żi┼ą, aby sa str├ínka ur├Żchlila.

To je pre t├║to recenziu. Nezabudnite sa vr├íti┼ą a z├şska┼ą ─Ćal┼íie recenzie softv├ęru a najnov┼íie technologick├ę trendy.