Najlep┼íie z├ísuvn├ę moduly WordPress

WordPress je ako n├┤┼ż ┼ávaj─Źiarskej arm├ídy, pripraven├Ż pon├║knu┼ą ve─ża r├┤znych mo┼żnost├ş pre ak├Żko─żvek typ scen├íra. V skuto─Źnosti si m├┤┼żete vytvori┼ą ak├Żko─żvek obsah, ktor├Ż si viete predstavi┼ą, od vide├ş po mapy. WordPress m├í tie┼ż ve─ża skvel├Żch mo┼żnost├ş na zobrazovanie obr├ízkov. Jedn├Żm z najp├┤sobivej┼í├şch sp├┤sobov, ako zobrazi┼ą gal├ęriu alebo zobrazi┼ą s├ęriu obr├ízkov, je prezent├ícia.

Základy jazdcov

Pokia─ż ide o webdizajn, posuvn├şk je kr├ítky pre prezent├íciu. Mo┼żno ste hrali s niektor├Żmi jednoduch├Żmi hra─Źkami pre deti, ktor├ę v├ím umo┼żnili pozrie┼ą sa do h─żad├í─Źika a listova┼ą v s├ęrii obr├ízkov. Tieto jednoduch├ę prezent├ície sa teraz presunuli na v┼íetky zobrazen├ę webov├ę str├ínky.

WordPress pon├║ka ve─ża r├┤znych mo┼żnost├ş, ako chcete zobrazi┼ą svoje obr├ízky. M├┤┼żete vytv├íra┼ą prezent├ície pre vstupn├ę str├ínky v snahe propagova┼ą svoje produkty, propagova┼ą str├ínky alebo dokonca z├şska┼ą pozornos┼ą svojej v┼íeobecnej str├ínky pomocou domovskej str├ínky.

Ak├ę s├║ najlep┼íie mo┼żnosti?

Presk├║mali sme z├íklady pos├║va─Źov a tie┼ż aplik├ície. Kr├ítko sa tie┼ż porozpr├ívame o niektor├Żch nev├Żhod├ích, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą, ┼że va┼ía str├ínka bude objemn├í a pomal├í. S oh─żadom na tieto faktory, ak├Ż bude najlep┼í├ş posuvn├Ż doplnok, ktor├Ż m├┤┼żete z├şska┼ą pre svoj web WordPress? Zoberme si nieko─żko.

  1. MetaSlider

  2. Posuvn├şk Posuvn├şk
  3. Elementor
  4. Posuvn├şk loga

S t├Żmto zoznamom jazdcov, ktor├ę sme zostavili, n├íjdete ten prav├Ż pre v├ís.

MetaSlider

1, MetaSlider

MetaSlider je z tohto d├┤vodu ─Ź├şslo jedna v tomto zozname. M├í ve─ża r├┤znych funkci├ş a pri┼ąahuje nieko─żko r├┤znych skup├şn. Ak m├íte webov├║ str├ínku, m├┤┼żete vytv├íra┼ą prezent├ície ve─żmi r├Żchlo s minim├ílnym za┼íkolen├şm. Pri s┼ąahovan├ş tohto n├ístroja nemus├şte rozumie┼ą ┼żiadnemu k├│du ani robi┼ą ┼żiadne programovanie.

Rozhranie je jednoduch├ę na pou┼ż├şvanie a je samo-vysvet─żuj├║ce. Prineste fotografie z akciov├Żch webov, za ktor├ę plat├şte, alebo len importujte fotografie, ktor├ę ste urobili pomocou telef├│nu. S MetaSliderom m├┤┼żete skuto─Źne necha┼ą svoju kreativitu lieta┼ą, preto┼że bude fungova┼ą s va┼íimi fotografiami aj videami. Kombin├ícia oboch mo┼żnost├ş je vynikaj├║ci sp├┤sob, ako up├║ta┼ą pozornos┼ą potenci├ílnych z├íkazn├şkov a uk├íza┼ą, ako m├┤┼żu produkty vyzera┼ą alebo fungova┼ą.

Metaslider je optimalizovan├Ż pre SEO

A ─Źo SEO? Dnes sa v┼íetci zaoberaj├║ optimaliz├íciou vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov. Koniec koncov, ko─żko ─żud├ş bude m├┤c┼ą va┼íu prezent├íciu vidie┼ą, ke─Ć bude ma┼ą zl├ę hodnotenie?

MetaSlider je skvel├Ż, preto┼że SEO je zabudovan├ę do produktu. Nehovor├şme o zastaven├ş pou┼ż├şvania doplnku Yoast! Obe sa daj├║ pou┼żi┼ą spolu. Yoast zabezpe─Ź├ş, ┼że va┼ía k├│pia bude ─żahko ─Źitate─żn├í a bude plynulo plyn├║┼ą. MetaSlider zabezpe─Ź├ş, aby va┼íe obr├ízky a vide├í boli ─żahko vyh─żad├ívan├ę pomocou vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov, pou┼żit├şm vhodn├Żch metazna─Źiek a tie┼ż zabezpe─Źen├şm r├Żchleho na─Ź├ştania va┼íich webov├Żch str├ínok. Skvel├Ż doplnok a je ─Ź├şslo jedna na tomto zozname z nejak├ęho d├┤vodu.

Posuvn├şk Posuvn├şk

2, Posuvn├şk Posuvn├şk

Slick Slider je na na┼íom zozname. Tento produkt je podporovan├Ż online, ak m├íte nejak├ę ot├ízky a potrebujete pomoc s niektorou z t├Żchto funkci├ş. Uva┼żujete o k├║pe tohto produktu, ale neviete, ak├ę bud├║ veci? Slick Slider vytvoril demo verzie, ktor├ę ukazuj├║ r├┤zne sp├┤soby, ako m├┤┼że va┼ía prezent├ícia vyzera┼ą. Chcete zvoli┼ą variabiln├║ ┼í├şrku v obr├ízkoch? To nie je probl├ęm. Pred zak├║pen├şm m├┤┼żete presne vidie┼ą, ako to bude vyzera┼ą.

Na─Ź├şta Slick Slider moju str├ínku r├Żchlej┼íie? ─Äal┼í├şm skvel├Żm doplnkom je pomal├ę na─Ź├ştanie. Ke─Ć pr├şde n├ív┼ítevn├şk na str├ínku, nie je d├┤vod na na─Ź├ştanie v┼íetk├Żch obr├ízkov koloto─Źa. Oneskorenie v intenz├şvnom na─Ź├ştan├ş zdrojov, ke─Ć n├ív┼ítevn├şk aktivuje svoju prezent├íciu. Pom├┤┼że to r├Żchlos┼ą va┼íej str├ínky a tie┼ż SEO!

Element

3, Elementor

Elementor pozn├í ka┼żd├Ż. Ako bezplatn├Ż gener├ítor drag and drop je ─żahk├ę vytv├íra┼ą str├ínky r├Żchlo a bez n├ímahy. ─Äal┼íia vec, ktor├║ Elementor rob├ş dobre, s├║ pos├║va─Źe. Pre─Źo hra┼ą s doplnkami, ke─Ć u┼ż m├íte nain┼ítalovan├Ż prvok Elementor na vytvorenie svojej vlastnej str├ínky?

V┼íimnite si, ┼że mnoho pos├║va─Źov nie je pohybliv├ę. Ak si ned├íte pozor na t├ęmu, ktor├║ pou┼ż├şvate, posuvn├şk zni─Ź├ş vzh─żad str├ínky a s┼ąa┼ż├ş jej ─Ź├ştanie, v z├ívislosti od zariadenia, ktor├ę n├ív┼ítevn├şk pou┼ż├şva. Potrebujete produkt, ktor├Ż u┼ż bol navrhnut├Ż tak, aby bol mobiln├Ż a pohotov├Ż. S tvorcami drag and drop s├║ navrhnut├ę tak, aby vyzerali dobre na akomko─żvek zariaden├ş. Nepou┼ż├şvajte in├Ż doplnok, ktor├Ż bude ma┼ą probl├ęmy s vkladan├şm jazdcov. Zosta┼łte s Elementorom, kde je v┼íetko v balen├ş a viete, ┼że v┼íetko bude dobre fungova┼ą.

Posuvn├şk loga na online podpore WP

4, Posuvn├ę logo

Potrebujete bezplatn├ę demo na zobrazenie jazdca sk├┤r, ako si k├║pite? Pred zak├║pen├şm si ju zahrajte s logom Slider. Ak kliknete na odkaz uveden├Ż v tomto ─Źl├ínku, bude k dispoz├şcii bezplatn├ę stiahnutie. Ke─Ć produkt vysk├║┼íate, uvid├şte, ak├ę ─żahk├ę je nakonfigurova┼ą v┼íetky r├┤zne mo┼żnosti, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s jazdcom loga.

Ak nav┼ít├şvite online podporu WP, z├şskate vynikaj├║ci preh─żad o tom, ako by va┼íe webov├ę str├ínky fungovali, keby ste dostali tento pos├║va─Ź. Predstavte si svoju produktov├║ radu na displeji a z├íkazn├şci sa m├┤┼żu ─żahko pohybova┼ą vo v┼íetkom bez toho, aby sa dotkli my┼íi alebo pos├║vali sami. Sila pos├║va─Źa loga nem├┤┼że by┼ą nadhodnoten├í pri zva┼żovan├ş ceny!

Formuláre?

M├íme dobr├║ predstavu o tom, ─Źo je pos├║va─Ź. Ako m├┤┼żeme pou┼żi┼ą pos├║va─Ź pre na┼íu vlastn├║ webov├║ str├ínku? Ako ich m├┤┼żeme prin├║ti┼ą, aby pre n├ís pracovali? Posuvn├şk sa d├í skuto─Źne pou┼żi┼ą kdeko─żvek vytvor├şte. Neexistuj├║ ┼żiadne obmedzenia: ak m├íte agent├║ru pre webov├Ż dizajn, pomocou prezent├ície sa pos├║vajte po v┼íetk├Żch str├ínkach, ktor├ę ste u┼ż urobili. Je to jednoduch├Ż sp├┤sob, ako ─żudia z├şska┼ą dobr├Ż dojem z va┼íej pr├íce a pochopi┼ą, ─Źo m├┤┼że va┼ía spolo─Źnos┼ą urobi┼ą.

Ak m├íte webov├║ str├ínku o dovolenke a chcete pril├íka┼ą viac z├íkazn├şkov, pomocou prezent├ície zobrazte kr├ísne obr├ízky presne vtedy, ke─Ć z├íkazn├şk nav┼ít├şvi va┼íu domovsk├║ str├ínku. V┼żdy to up├║ta pozornos┼ą ─żud├ş, ke─Ć m├íte skvel├ę obr├ízky, ktor├ę sa r├Żchlo nahr├ívaj├║, ako to rob├şte pri prezent├ícii. Po zachyten├ş tohto z├íujmu cho─Ćte ─Ćalej po str├ínke so zoznamom neuverite─żn├Żch cie─żov.

Pracovn├ę portf├│li├í nie s├║ jedin├ę, ─Źo by malo by┼ą vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żliv├ę. Ak m├íte rad produktov, ktor├Ż sa sna┼ż├şte propagova┼ą, pos├║va─Ź je neuverite─żn├Ż sp├┤sob, ako uk├íza┼ą, ─Źo m├íte na predaj. Nen├║┼ąte pou┼ż├şvate─ża posun├║┼ą sa a klikn├║┼ą na to, ─Źo je na predaj. Urobte v┼íetko jednoduch├ę a automatick├ę pomocou prezent├ície.

Ako to funguje?

Zistili sme, ┼że prezent├ícia zv├Żrazn├ş va┼íe najlep┼íie produkty a k├║sky z portf├│lia. Ako tento proces skuto─Źne funguje?

Pou┼żit├şm k├│du, ktor├Ż p├ş┼íete, alebo doplnku, v skuto─Źnosti nie je to─żko premenn├Żch, ktor├ę by ste mali zv├í┼żi┼ą. Vlo┼żte s├║bor obr├ízkov, medzi ktor├Żmi chcete prep├şna┼ą, nastavte interval a aktivujte ho. To v┼íetko sa stane automaticky, ke─Ć niekto nav┼ít├şvi t├║to str├ínku. Na za─Źatie tohto procesu nemusia klikn├║┼ą na ni─Ź.

Va┼ía sn├şmka m├┤┼że by┼ą tie┼ż nakonfigurovan├í tak, aby ste s ┼łou mohli komunikova┼ą. Ak je nastaven├Ż ─Źasov├Ż interval pre n├ív┼ítevn├şkov pr├şli┼í pomal├Ż, m├┤┼żu sa rozhodn├║┼ą klikn├║┼ą na bo─Źn├ę ┼í├şpky na ur├Żchlenie prezent├ície alebo dokonca klikn├║┼ą na naviga─Źn├ę ikony v dolnej ─Źasti programu, aby ich automaticky presunuli na konkr├ętny obr├ízok. Tieto miniat├║ry alebo tla─Źidl├í zr├Żch─żuj├║ navig├íciu, preto┼że pou┼ż├şvate─ż u┼ż nemus├ş ─Źaka┼ą, k├Żm program prejde v┼íetko, aby sa vr├ítil k tomu, ─Źo chcel vidie┼ą.

Nev├Żhody prezent├íci├ş?

Existuj├║ nejak├ę probl├ęmy, ktor├ę sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą pri pou┼żit├ş doplnkov na vytvorenie prezent├ície? Je treba zv├í┼żi┼ą nieko─żko vec├ş. Po prv├ę, pos├║va─Źe s├║ ve─żmi ┼ąa┼żk├ę. Je to zrejm├ę. Ak je do prezent├ície zapojen├Żch dvadsa┼ą obr├ízkov na zobrazenie novej produktovej rady, ovplyvn├ş to r├Żchlos┼ą va┼íej webovej str├ínky. Mali by ste zv├í┼żi┼ą kompresiu pou┼żit├║ pre tieto obr├ízky a ak├Ż druh jasnosti sa pou┼żije. V pr├şpade obr├ízkov a obr├ízkov vo vysokom rozl├ş┼íen├ş to v├Żrazne zn├ş┼żi po─Źet vec├ş, ─Źo by sa malo zoh─żadni┼ą pri kvalitnom hostovan├ş, ktor├ę nie je na zdie─żanom serveri.

─Äal┼íia vec, ktor├║ treba poznamena┼ą, je, ┼że pos├║va─Źe pou┼ż├şvaj├║ JavaScript. Tieto sp├║┼í┼ąan├ę skripty tie┼ż stoja z h─żadiska zdrojov. Ak h─żad├íte ultrar├Żchlu r├Żchlos┼ą na─Ź├ştania str├ínky, zv├í┼żte v┼íetky faktory. Jednoducho zablokuje va┼íu str├ínku, ak na svoju domovsk├║ str├ínku naraz naraz├şte ve─żk├ę mno┼żstvo interakt├şvnych m├ędi├ş, ako s├║ interakt├şvne mapy, virtu├ílne prehliadky a r├┤zne prezent├ície. Majte na pam├Ąti, ke─Ć uva┼żujete o tom, ktor├ę mo┼żnosti zn├ş┼żi┼ą, aby sa str├ínka ur├Żchlila.

To je pre t├║to recenziu. Nezabudnite sa vr├íti┼ą a z├şska┼ą ─Ćal┼íie recenzie softv├ęru a najnov┼íie technologick├ę trendy.