Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba 1

Čerstvý chlieb v dopoludňajších hodinách je jedným zo skutočných pôžitkov zo života, ale opýtajte sa každého, kto to vyskúšal, a povedia vám, aké bolestivé môže byť jeho vykonanie od začiatku. Pečenie vo vlastnej rúre môže byť časovo náročné a náchylné na chyby, bez akýchkoľvek záruk pri prvých pokusoch o pätnásť rokov, že budete produkovať všetko chutné.

  • Najlepšie stojanové mixéry: Brilantné kuchynské mixéry na pečenie a prípravu jedla

Existuje však aj iný spôsob – pekárne tu pôsobia už desaťročia, ale ako u väčšiny kuchynských spotrebičov sa neustále vylepšujú. Teraz existuje nespočetné množstvo modelov, ktoré vám pomôžu produkovať chutné bochníky všetkých druhov, vrátane bezlepkových variantov, presne vtedy, keď ich potrebujete s minimom rozruchu.

Doprajte si to čerstvé pečivo ráno, kedykoľvek budete chcieť, s niektorým z veľkých pekárov, ktorých sme uviedli na našom zozname nižšie.

Náš výber najlepších výrobcov chleba, ktoré si dnes môžete kúpiť

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba 2

Zojirushi Domáce pekárne Virtuoso Plus

squirrel_widget_177291

Ak hľadáte pekárňu na chlieb, ktorá dokáže vypestovať veľké, dobre spracované bochníky, tento Zojirushi je stormer. S dvomi hnetiacimi lopatkami na otočenie cesta a 2- libra na samotný chlieb, je to dosť veľká jednotka, ale to platí pre mierne odlišné stupne väčšiny pekárov.

Množstvo prednastavených možností pre určité druhy bochníkov komplikuje ešte viac z vašich rúk, takže môžete jednoducho stlačiť tlačidlo, vložiť ingrediencie podľa pokynov a neskôr sa obrátiť, aby ste dostali chutný chlieb. Virtuoso Plus je solídne postavený, s kvalitnými komponentmi zrejmými po celú dobu a mal by trvať dlhú dobu bez rozbitia.

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba 3

Oster 2-Pound Expressbake

squirrel_widget_177292

Hneď na druhom konci cenového spektra je Oster Expressbake, ktorý sa môže pochváliť mnohými rovnakými vlastnosťami ako vyššie uvedený Zojirushi, ale má aj niekoľko jasných nevýhod, pretože je niekoľkokrát lacnejší. Je to omnoho hlasnejšie a trochu pomalšie. Pravdepodobne zistíte, že vaše bochníky nie sú až tak rovnomerne na konci.

Ak však tieto nevýhody nepredstavujú problém, dostanete chlieb za veľmi rozumnú cenu, aj keď by ste sa mali uistiť, že sa v intenzívnejších chvíľach jeho hnetenia nedostane z vašej protipoložky. ,

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba 4

Morphy Richards Fastbake

squirrel_widget_177293

Ak čítate z Veľkej Británie, možno ste si všimli, že tieto dva prístroje uvedené vyššie sú k dispozícii iba pre zákazníkov z USA, takže máme niekoľko výrobcov, ktorí by sa mali postarať aj o vás. Morphy Richards je na prvom mieste so strojom, ktorý zodpovedá Oster Expressbake pre jeho nízku cenu, ako aj pre jeho relatívne zdravú sadu funkcií.

Jeho rýchly režim pečenia, ako už názov napovedá, vám môže dokonca poskytnúť úplne upečený bochník za 50 minút, druh obratu, čo znamená, že ho nemusíte nechať cez noc alebo ho príliš plánovať. Ak to chcete, samozrejme, časovač oneskorenia znamená, že ho môžete nechať cez noc na chlieb ráno. Máte tiež možnosť troch veľkostí bochníkov, aby ste sa ubezpečili, že nevyhadzujete nepoužitý chlieb za pár dní.

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba 5

Russell Hobbs 23620

squirrel_widget_177294

Tento výrobca Russell Hobbs ponúka alternatívu za presne rovnakú cenu, ktorá má skutočne podobnú škálu možností, ale môže sa vám hodiť, ak ste fanúšikom značky alebo ak chcete najmä čiernu jednotku.

Jeho vlastná možnosť rýchleho pečenia trvá v porovnaní s 55 minútami a inteligentné dotyky ako nastavenie udržiavania v teple a možnosť zvoliť, ako tmavé chcete, aby boli vaše chrumky vítané. Až 13-hodinové oneskorenie tiež znamená, že prešiel dôležitý test „prebudenia až vône čerstvého chleba“. Chlieb a panvica na hnetenie vhodné do umývačky riadu umožňujú jednoduché čistenie.

Najlepšie zariadenie na výrobu chleba 2020: Špičková pekárnička na výrobu čerstvého a rozmanitého chleba 6

Panasonic SD-2511W

squirrel_widget_177295

Naše posledné miesto je pre spoločnosť Panasonic, pre chlieb, ktorý vyzerá trochu menej ako ten, na ktorý sme zvyknutí – a zabalí to do zmätku schopnosť vyrábať džemy a kompoty, čo nejako vysvetľuje. Ak sa chystáte na džem, ktorý sa rozšíri na váš domáci chlieb, potom je to stroj všetko v jednom, ktorý je pre vás ideálny.

17 vopred naprogramovaných možností chleba vyhovuje širokému výberu veľkostí bochníkov, aby ste si mohli vybrať, čo budete piecť, a automatický dávkovač ingrediencií znamená, že nemusíte pamätať, aby ste sa vrátili, aby ste si neskôr mohli dať hrozienka. Odlišný nerovný povrch stranou, je to skvelý malý (dobre, dosť robustný) stroj s pridanou prémiou adaptability.